Plan na wyjazd w Bieszczady - druga połowa sierpnia

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Plan na wyjazd w Bieszczady - druga połowa sierpnia

Postprzez PiotrekF » 20 sie 2010, o 09:04

Witam!

Do podanej przez Piotra trasy podam małą korektę (związaną z utrudnieniami w ruchu ).
- do końca A4 (owe 20 km za Kr) ,tam w lewo i na pierwszym skrzyżowaniu (przed Szarowem ) w prawo ,tą drogą cały czas prosto- kierować się na Bochnię . Na A4 włączamy się za Bochnią (omijamy tym sposobem korki w Łapczycy ).Następnie Brzesko - kier N.Sącz - w Jurkowie w lewo (na rondzie) -Zakliczyn -Gromnik (na rondzie w lewo na Tarnów) po kilkuset metrach w prawo na Biecz (nowo wyremontowana droga choć b.kręta ale mimo wszystko polecam)przez cztery Rzepienniki (Marciszewski,Strzyżewski,Biskupi,Suchy) i Binarową .Dalej Jasło ,Krosno ......
PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Re: Plan na wyjazd w Bieszczady - druga połowa sierpnia

Postprzez Fiba » 23 sie 2010, o 10:41

No i wróciłem!

Widze, że temat się rozwinął - ale to dobrze, ciesze się, że nie tylko ja z niego skorzystałem.
Jeśli chodzi o mój wyjazd i plan wypadów w góry to wypaliło 1 i 2 podejście. W pierwszy dzień obeszliśmy obie Rawki + Kremenaros, bardzo nam się podobała taka konfuguracja.
Połoniny 'podzieliliśmy tak', ze zostawiliśmy auto w UG, przez pomyłkę i niedomówienie dojechaliśmy busem do Brzegów Górnych i jeszcze stamtąd PKS'em do P. Wyżnej, weszliśmy szlakiem na Chatke Puchatka, następnie zejście czerwonym do Brzegów i wejście na Caryńska (faktycznie daje w dupe :twisted: ), przeszliśmy całą i zeszliśmy na parking w UG. Pogoda przez cały dzień była ładna tylko przy samym wyjściu z lasu już w UG zaczęło mocno kropić.
Tarnicę odpuściliśmy, zamiast tego poszliśmy do rezerwatu Sine Wiry i zwiedziliśmy kościół w Łopience. Kółko czyli Tarnica + Halicz musi poczekać do przyszłego roku :) .

Dzięki wszystkim za rady, przydały się.

Pozdrawiam serdecznie,
Fiba
Fiba

Poprzednia strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi