Pocztówki z dzieciństwa

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Pocztówki z dzieciństwa

Postprzez chaszcz » 14 mar 2009, o 15:18

To moze i ja cos ciekawego zaproponuje. Kazdy pewnie ma w szufladzie jakies stare pocztowki z Bieszczad. Sam bym chetnie popatrzyl jak to za PRLu ukazywane byly Bieszczady. Przy okazji mozna sie pobawic w zgadywanie co przedstawiaja 8-)
Wklejam piec pierwszych i zycze zacietego zgadywania ale na tym forum to pewnie bedzie prostota :D , skany male bo net mam przez telefon.
chaszcz

Re: Pocztówki z dzieciństwa

Postprzez żubr » 17 mar 2009, o 14:34

Bardzo dobra propozycja...mam tego sporo lat 70=80, jak poskanuje to powrzucam co ciekawsze...
żubr

Postprzez Barbarka » 19 mar 2009, o 19:59

Ostatnie zdjęcie to chyba bacówka na Jaworcu koło Kalnicy.
Barbarka

Postprzez Basia Z. » 19 mar 2009, o 20:44

żubr napisał(a):Bardzo dobra propozycja...mam tego sporo lat 70=80, jak poskanuje to powrzucam co ciekawsze...

Ha !

Ja mam nie tyle pocztówki co zdjęcia (w tym moje osobiste na schodkach parowej lokomotywy wiadomej kolejki) zrobione przez mojego ojca pod koniec lat 60 w czasie rodzinnego wypadu w Bieszczady.

Wypad był zupełnie zwariowany, w cztery rowery (które co chwilę się psuły) z mnóstwem bagażu umieszczonego w dość dziwny sposób na tych rowerach.
Jechaliśmy trasą Nowy Łupków - Cisna - Wetlina - Ustrzyki Górne - Ustrzyki Dolne z mnóstwem przygód.

Mam gdzieś w domu, w pudelkach piękne czarno-białe zdjęcia z tego wyjazdu, tylko właśnie też musiałabym zeskanować.

Pozdrowienia

Basia
Basia Z.

Postprzez IraS » 19 mar 2009, o 20:49

To na co czekasz takie b&W foty to cukierki ;) Skanuj i wrzucaj tyle ze załóż temat jakiś inny fotki z dzieciństwa czy jakoś inaczej ;) Ja też coś wyszukam nie w kolorze ;)
IraS
Administrator

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy