Pole namiotowe w okolicach Zawadki Rymanowskiej

Pole namiotowe w okolicach Zawadki Rymanowskiej

Postprzez wombat » 3 kwi 2009, o 11:51

Witam,

Może ktoś polecić jakieś fajne pole namiotowe w okolicach Zawadki Rymanowskiej?
wombat

Re: Pole namiotowe w okolicach Zawadki Rymanowskiej

Postprzez Basia Z. » 3 kwi 2009, o 12:17

wombat napisał(a):Witam,

Może ktoś polecić jakieś fajne pole namiotowe w okolicach Zawadki Rymanowskiej?

Jeżeli jedziesz tam latem to SKPB Lublin prowadzi przy swojej chatce w centralnej części wsi (nieco powyżej cerkwi) bazę namiotową.
Bardzo polecam !
Sympatyczna atmosfera gwarantowana !

Jeśli chodzi o inne terminy, też przypuszczam, że można się rozbić przed chatką w porozumieniu z właścicielami (woda i wygódka są na zewnątrz chaty, nawet przy jej zamknięciu można korzystać).

Więcej informacji tutaj:

http://www.skpb.lublin.pl/zawadka.htm

Ale przyznam że tez nie umiem się doszukać informacji o numerze telefonu, na jaki można zarezerwować miejsce przed chatką.

Inne pole namiotowe jakie znam to Stasianie po po południowej stronie Piotrusia, przy trasie Tylawa - Jaśliska.
Ale czy to można nazwać "okolicami Zawadki Rymanowskiej" to nie wiem.

Poza tym byłam tam parę lat temu, nie wiem czy pole namiotowe nie zostało zniszczone.

Jest to pole namiotowe bez dozoru, tylko z wiatą, drewnianą wygódką i wodą w kranie (bez żadnych łazienek czy innych udogodnień).
Nocleg - darmowy.

Pozdrowienia

Basia
Basia Z.

Postprzez lucyna » 3 kwi 2009, o 12:34

Nie ufam internetowi,wolę stare matody :mrgreen:
SKPB 0815267877
Nie można rozbić się obok Farfurni mimo tego iż czasami słyszy się o takiej możliwości. Mimo wszystkopodam do nich numer -134330183 lub 502337768
Stasianie działa ale nie mam do nich telefonu, numer do Nadleśnictwa Dukla to 013 4330006
lucyna

Postprzez Basia Z. » 3 kwi 2009, o 13:17

lucyna napisał(a):Nie ufam internetowi,wolę stare matody :mrgreen:
SKPB 0815267877

O ile wiem - to nie jest aktualny numer.

Numer komórkowy do szefa chatki jest w moim posiadaniu, ale nie jestem niestety upoważniona do jego publicznego podawania.
Najlepiej aby chcący przenocować w chatce lub obok niej odezwał się na tamtejszym forum i po prostu zapytał:

http://forum.skpb.lublin.pl/

Forum jest otwarte dla wszystkich (sama się tam czasem ogłaszam), jest czytane i na pewno ktoś mu odpowie.

Pozdrowienia

Basia
Basia Z.

Postprzez Basia Z. » 3 kwi 2009, o 13:25

lucyna napisał(a):Stasianie działa ale nie mam do nich telefonu, numer do Nadleśnictwa Dukla to 013 4330006

Na polu namiotowym Stasianie nie ma telefonu.

Chatka w Zawadce Rymanowskiej:
Załączniki
Basia Z.

Powrót do Beskid Niski