Polećcie trasę

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Polećcie trasę

Postprzez Isani » 13 mar 2010, o 14:58

Witam
wybieramy się na około 5 dni w czerwcu w Bieszczady.
Proszę o polecenie trasy, lub co warto zwiedzic, gdzie warto sie zatrzymać, jakie są atrakcje turystyczne.
Jestesmy typowymi mieszczuchami ale chcielibyśmy połazić od schroniska do schroniska, nie że autem gdzies podjedziemy w jedno miejsce i krążymy wokoło tego. Namiot mamy ale wygodę schroniskową tez sobie cenimy ;)
Dziękuję serdecznie z góry.
Isani

Re: Polećcie trasę

Postprzez Isani » 13 mar 2010, o 15:30

Jeszcze dodam czas to 7-8 dni całego urlopu, a jedziemy z Łodzi.
Isani

Postprzez vm2301 » 13 mar 2010, o 19:48

Możliwości jest niemało.

Na początek może klasycznie, rozważ czerwony szlak:

http://www.bieszczady.net.pl/szlakczerwony.php
http://www.czerwonyszlak.republika.pl/

Tu masz mapę:

http://www.bieszczady.pl/?catID=241
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez GPS Maniak » 15 mar 2010, o 14:46

Isani napisał(a): nie że autem gdzies podjedziemy w jedno miejsce i krążymy wokoło tego.

Auto ma tę zaletę, że możesz zostawiasz je na końcu wycieczki, a na początek jedziesz "PKSem", busem, bądź okazją. Dzięki temu można zaliczyć naprawdę ciekawe trasy porozrzucane w całym regionie. Różne pod względem charakteru, zatłoczenia, krajobrazu etc. W sumie - przy takimkorzystaniu z samochodu - możesz postawić na jedną wygodną kwaterę i zwiedzić prawie całe Bieszczady.

Osobiście polecam te trasy: http://gps.bieszczady.pl/trasy.htm" target="_blank
Są tam mapki (także do pobrania), profile, krótkie info o każdej z 20-stu proponowanych przeze mnie tras.
Tam też można znaleźć uwagi o tym gdzie zaparkować samochód i jak się dostać na początek wycieczki.

PS.
1. To mój pierwszy post na Forum. Witam wszystkich serdecznie :P
2. Kategoria usera przypisana wg ilości postów ("stonka bieszczadzka") nieco mnie degraduje, ale co tam. Niech Wam będzie :lol:
GPS Maniak
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 15 mar 2010, o 15:01

GPS Maniak napisał(a):1. To mój pierwszy post na Forum. Witam wszystkich serdecznie :P
2. Kategoria usera przypisana wg ilości postów ("stonka bieszczadzka") nieco mnie degraduje, ale co tam. Niech Wam będzie :lol:

1. Witamy
2. Należy to traktować zabawowo :mrgreen: na pewno nie jest to jakaś ocena kogoś ;)
IraS
Administrator

Postprzez andrzej627 » 15 mar 2010, o 15:09

GPS Maniak napisał(a):1. To mój pierwszy post na Forum. Witam wszystkich serdecznie :P

1. Lechu, witam i ciesze się z Twojej obecności na forum. :D
2. Znając Cię, jestem pewien, że Twoja kategoria szybko wzrośnie. :lol:
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez Wojtek1121 » 15 mar 2010, o 15:44

Witam GPS Maniaka,cieszę się i mam nadzieję będziesz nas wspierał swoimi mapami, abyśmy nie pobłądzili w wędrówkach poza szlakiem,
Wojtek1121
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez kuusamo » 17 mar 2010, o 12:35

Poczytaj, z pewnością ci pomoże w wyborze:

viewtopic.php?f=10&t=300
viewtopic.php?f=10&t=285
precz z kubkami termicznymi
kuusamo
Niedzielny turysta bieszczadzki

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi