Pomysły na ożywienie Bieszczadów

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Pomysły na ożywienie Bieszczadów

Postprzez krzyś » 9 lut 2012, o 21:15

Ponieważ bardzo rozwinął się wątek: Turyści omijają Bieszczady, co zrobić by wrócili, proponuję dyskusję na temat: Co zrobić by ożywić Bieszczady
Może w tym wątku padną jakieś pomysły (mam nadzieję zrównoważone), by z jednej strony nie tracić tego czym są Bieszczady, z drugiej by przebywającym tam turystom zapewnić jeszcze lepsze warunki wypoczynku.
Czekam na Wasze posty.
Ostatnio edytowano 10 lut 2012, o 08:48 przez Piotr_S, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Prosimy nie pisać tematów wielkimi literami
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Re: POMYSŁY NA OŻYWIENIE BIESZCZAD

Postprzez krzyś » 9 lut 2012, o 21:15

Czekam na poważe propozycje...
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez krzyś » 9 lut 2012, o 21:26

O sorry - faktycznie wtopa :oops:
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Re: POMYSŁY NA OŻYWIENIE BIESZCZADÓW

Postprzez krzyś » 9 lut 2012, o 21:26

O SORRY!!!! :oops: ale to już chyba musi zrobić admin :roll:
Ostatnio edytowano 9 lut 2012, o 21:29 przez krzyś, łącznie edytowano 1 raz
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez IraS » 9 lut 2012, o 21:28

I o to chodzi z żartem i uśmiechem, bo już myślałem, że będzie riposta że Miodek dopuszcza obie formy :twisted:
IraS
Administrator

Postprzez krzyś » 9 lut 2012, o 21:30

Uwierz mi - pierwszy raz mi się to zdarzyło
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lucyna » 9 lut 2012, o 21:30

Mam dwa pomysły. Pierwszy to jest jednocześnie rozwiązanie jednego z najbardziej palących problemów w regionie. Poprawa komunikacji publicznej. Jest fatalnie, a może być jeszcze gorzej. Już zdarza mi się wracać z Przemyśla przez Rzeszów w Bieszczady. Pada kolej, nie kursują składy na trasie wiodącej na Słowację i na Ukrainę. Kursy autobusów są non stop likwidowane, PKS Krosno wycofał się z Bieszczadów, Rzeszów ma nieliczne kursy, bardzo nie liczne, Katowice całkowicie zaprzestało kursów. Pozostała veolia, regularnych kursów busów nie ma z wyjątkiem Krakowa. W weekend nie można rano odstać się w góry z wyjątkiem Ustrzyk Górnych. Pomysł, współfinansowanie linii autobusowych przez samorząd, postawienie na busiarzy, a raczej zmuszenie ich do regularnych kursów, ograniczenie tego syfu busiarskiego w Bieszczadach.
Drugi pomysł to postawienie na promocję regionu wśród dzieci, młodzieży, studentów. Są radiowęzły, czy też radio internetowe, jest telewizja internetowa. Reklama tam jest tania, może trafić na podany grunt. Czym skorupka za młodu itd
lucyna
Zbanowany

Postprzez browar » 9 lut 2012, o 21:38

Czym ten wątek się różni od tamtego?
browar
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez krzyś » 9 lut 2012, o 21:40

lucyna napisał(a):postawienie na busiarzy, a raczej zmuszenie ich do regularnych kursów, ograniczenie tego syfu busiarskiego w Bieszczadach.

Mam pytanie: czy busiarze jakoś ze sobą współpracują? Czy mają jakieś zrzeszenie?
Takie są np. na Podhalu. Kiedyś nie umieliśmy wydostać się z jakieś dziury w Pieninach, ale w przeciwna strone jechał busik. Zatrzymał się i obiecał, że zadzwoni po kolegę. Myśleliśmy, że żartuje, ale po jakieś pół godzinie istotnie przyjechał.
Czy w Bieszczadach byłoby to możliwe?
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Następna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy