Posada Rybotycka

Posada Rybotycka

Postprzez Misieg » 11 kwi 2009, o 11:51

Czy drogę Bircza - Wola Korzeniecka - Łodzinka - Posada Rybotycka jest przejezdna dla autobusów turystycznych? zwłaszcza chodzi mi o mosty itp.
http://picasaweb.google.com/michal.organ" - cyfrowa galeria bieszczadzka
http://pogorze.phorum.pl/index.php" - pogórzańskie klimaty, wszystko co w pogórzach piszczy
nr gg: 5476043
Misieg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: Posada Rybotycka

Postprzez lucyna » 11 kwi 2009, o 13:26

Misieg napisał(a):Czy drogę Bircza - Wola Korzeniecka - Łodzinka - Posada Rybotycka jest przejezdna dla autobusów turystycznych? zwłaszcza chodzi mi o mosty itp.

Michał prowadziłam autokarówki dziwnymi drogami, skasowałam jeden most, w ubiegłym roku nawet przejechałam mimo usuwiska trasę Tyrawa Wołoska-Wańkowa ale tylko raz jadąc modliłam się aby nam nic złego nie stało się. To było w długii weekend majowy na trasie o której mówisz. Jesienią nie była naprawiona.
Tam są czynne osuwiska,wiszące płaty asfaltu tak, że nie wiesz czy jedziesz nad drogą czy już nad Wiarem, zapadliska posypane tylko żwirem. Jeżeli masz H4 to jeszcze możesz przejechać, ja w ub. roku poruszałam się potężnym mercedesem. Kierowca był blady, a ludzie wstrząśnięci.
Jedź przez Przemyśl albo wykorzystaj drogę na Arłamów. Na tej drugiej jest wprawdzie ograniczenie: 4 tony na jedną oś ale da się przyjechać. Jakby coś to kontaktuj się ze mną.
Ostatnio edytowano 11 kwi 2009, o 13:33 przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz
lucyna

Postprzez Misieg » 11 kwi 2009, o 13:32

lucyna napisał(a):
Misieg napisał(a):Czy drogę Bircza - Wola Korzeniecka - Łodzinka - Posada Rybotycka jest przejezdna dla autobusów turystycznych? zwłaszcza chodzi mi o mosty itp.

Michał prowadziłam autokarówki dziwnymi drogami, skasowałam jeden most, w ubiegłym roku nawet przejechałam mimo usuwiska trasę Tyrawa Wołoska-Wańkowa ale tylko raz jadąc modliłam się aby nam nic złego nie stało się. To było w długii weekend majowy na trasie o której mówisz. Jesienią nie była naprawiona.
Tam są czynne osuwiska,wiszące płaty asfaltu tak, że nie wiesz czy jedziesz nad drogą czy już nad Wiarem, zapadliska posypane tylko żwirem. Jeżeli masz H4 to jeszcze możesz przejechać, ja w ub. roku poruszałam się potężnym mercedesem. Kierowca był blady, a ludzie wstrząśnięci.

Jechałem ostatnio tamtędy jakieś 3 lata temu, dlatego pytałem się czy coś się zmieniło...szkoda, bo to by był świetny skrót z Birczy do Rybotycz
http://picasaweb.google.com/michal.organ" - cyfrowa galeria bieszczadzka
http://pogorze.phorum.pl/index.php" - pogórzańskie klimaty, wszystko co w pogórzach piszczy
nr gg: 5476043
Misieg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Yakari » 26 mar 2013, o 19:16

Witam, pytanko odnośnie cerkwi, czy po tych wszystkich "zakrętach historii" można jakoś zwiedzić cerkiew w środku w dzisiejszych czasach? Pozdrawiam
Yakari
Stonka bieszczadzka

Postprzez Kubal » 20 paź 2013, o 12:24

Tak można ją zwiedzić ale jest otwarta dla turystów tylko w wybranych godzinach. Musisz trafić akurat na ta godzinę.
Kubal
Stonka bieszczadzka

Postprzez Yakari » 1 lis 2013, o 21:22

Kto teraz się zajmuje udostępnianiem cerkwi?
Yakari
Stonka bieszczadzka

Powrót do Pogórze Przemyskie