Poszukuję pokoju w Bieszczadach - Marzec/Kwiecień

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Poszukuję pokoju w Bieszczadach - Marzec/Kwiecień

Postprzez sebek777 » 28 sty 2014, o 20:25

Witam,
Poszukuję pokoju w Bieszczadach do wynajęcia na jeden/dwa miesiące, od Marca, na zasadzie współlokatorstwa, dlatego byłbym wielce wdzięczny za wszelką pomoc w znalezieniu na ten czas ciepłego kąta :)
Coś o sobie: jestem spokojnym, statecznym emocjonalnie dwudziestoośmiolatkiem, z wykształcenia psychologiem, z pasji pisarzem, stroniącym od nadużywania życia, ale potrafiącym docenić jego różnorodność w wielu podejmowanych sytuacjach, doświadczeniach, lubię poznawać tak miejsca jak i ludzi.
Miejscowość bez większego znaczenia, jednak poszukuję pokoju możliwie najbliżej wyższych partii Biesów, przede wszystkim celem pisania w aurze tych gór, które to zawsze działały na mnie inspirująco.
Nie będę kłopotliwym lokatorem o tyle, że większą cześć dnia spędzę w górach lub na pisaniu w domowym zaciszu :)
Jestem w stanie wywdzięczyć się również pomocą przy pracach codziennych, w obrządku gospodarstwa o ile takowe się znajdzie, gotowaniu, zakupach etc...jestem otwartym człekiem, a czasu będę miał ku temu sporo :)

Kwestie finansowe do uzgodnienia w razie obustronnych chęci, kontakt najlepiej na maila: forever.imaginary@gmail.com

Z pozdrowieniem,
Sebastian
sebek777
Stonka bieszczadzka

Re: Poszukuję pokoju w Bieszczadach - Marzec/Kwiecień

Postprzez vetka » 13 lut 2014, o 16:33

Polecam przyjechać i popytać, w sklepach, księży, leśnych ludzi. Inaczej nie znajdziesz. Powodzenia
vetka
Stonka bieszczadzka

Powrót do Noclegi