potrzebny kompan/kompani na wyjazd w Bieszczady

Różne formy aktywnego wypoczynku i zwiedzania regionu. Rowery, narty, żeglarstwo i inne sporty

potrzebny kompan/kompani na wyjazd w Bieszczady

Postprzez Nene » 16 cze 2009, o 11:25

W sierpniu (II połowa) wybieram sie w Bieszczady, niestety samotny będzie to wypad, może uda mi się podłączyć do jakiejś ekipy?
Pozdrawiam
Nene

Re: potrzebny kompan/kompani na wyjazd w Bieszczady

Postprzez Cyrano » 16 cze 2009, o 13:23

Nene napisał(a):W sierpniu (II połowa) wybieram sie w Bieszczady, niestety samotny będzie to wypad, może uda mi się podłączyć do jakiejś ekipy?
Pozdrawiam

spróbuj powędrować samotnie po Bieszczadach, a zobaczysz ile jest z tego frajdy....

Pozdr
Cyrano
Stonka bieszczadzka

Postprzez gummo » 9 lip 2009, o 12:00

Witam,

Planowałem wybrać się w tym roku pierwszy raz w Bieszczady z kompanem lecz niestety odpadł w przedbiegach :/
Postanowiłem wybrać się sam, w sierpniu pakuję plecak, zabieram namiot i mam w planie samotne wędrowanie, a kto wie może spotkam kogoś ciekawego na szlaku lub przy wieczornym piwku przed namiotem ;)

Do zobaczenia na szlaku Nene!
gummo

Postprzez Falka » 25 lip 2009, o 19:35

Witam,
Ja także w sierpniu planuje samotny wypad w bieszczady ;) i właściwie to pierwszy raz w życiu.. zawsze marzyła mi sie taka samotna wyprawa w góry.. niestety nie znam bieszczad.. byłam tam raz i to kilka lat temu ale mam nadzieje że jakoś dam rade ;) więc dozobaczenia na szlaku! ;)
Falka

Postprzez krysia » 25 lip 2009, o 21:26

Powodzenia!
dasz radę, ja też najmilej wspominam te samotne wyjazdy gdy człowiek był niezależny i chadzał swoimi drogami oczywiscie bez mapy, bo jakoś mnie się one nie trzymają :mrgreen:
Odwrotnością miłości nie jest nienawiść
lecz obojętność,
Jeśli nienawidzisz to znaczy,że nadal coś czujesz...
„Lepiej mieć trudny charakter, niż nie mieć go w ogóle”
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Falka » 26 lip 2009, o 18:33

Dzięki krysia! ;) a co do mapy to podziwiam bo mnie się jednak trzymaja ;d bez czułabym sie raczej niepewnie
Falka

Postprzez renebrr » 3 sie 2009, o 18:30

Nene napisał(a):W sierpniu (II połowa) wybieram sie w Bieszczady, niestety samotny będzie to wypad, może uda mi się podłączyć do jakiejś ekipy?
Pozdrawiam

hejka ja tez mialam jechac ale kompan sie rozmyslil i zostalam sama,ewentualnie z bratem.Nie mam pojecia jak zaplanowac to logistycznie,wiec jesli Twoja oferta jest nadal aktualna i masz jakeis pomysly to sie chetnie podlacze:)
renebrr

Postprzez PSCrasta » 4 sie 2009, o 08:38

Witam, ja z ekipą (razem 10 osób) też jedziemy pierwszy raz w Bieszczady,
Wyruszamy 16 sierpnia pociągiem Gdynia - Zagórz, wracamy 24 sierpnia
Nocujemy w Buku, w planach mamy "zaliczyć" Sine Wiry, Solinę, kolejkę wąskotorową i dokładnie spenetrować okolicę
Ekipa wesoła i rozrywkowa :), także jakby co zapraszam
PSCrasta

Postprzez qasiaq » 12 sie 2009, o 12:15

Witajcie :)
My we 3 osoby również Gdynia - Zagórz, ale nie 16., tylko prawodpodobnie 15. wyruszamy. Co prawda dwoje z nas nie po raz pierwszy, ale ze względu na trzecią osobę baza wypadowa - UG.
Pozdrawiam
qasiaq

Postprzez eire » 12 sie 2009, o 20:52

Witajcie,
też wybieram się samotnie, myślę o festiwalu Bieszczadzkie Anioły, będę jechał z okolic Lublina ale przez Kraków w piątek, chętnie zapraszam do towarzystwa w podrózy moim podróżowozem i nie tylko - "dla wszystkich starczy miejsca..." :)
Pozdrawiam
eire

Następna strona

Powrót do Na szlaku i nie tylko czyli aktywnie w Bieszczadach