Powstała Rada KIMBu

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Powstała Rada KIMBu

Postprzez lucyna » 6 lis 2010, o 14:29

Skoro szopka to szopka na całego. To pod adresem nowozarejestrowanej starozarejestrowanej czyli Swamp
Przykro mi Piskal ale nadal nie rozumiesz. Dalej dzielisz. My, wy, oni, brązowi i zieloni. Nie zarejestruje się na zielonym. Nie zarejestruję się na brązowym. Brawo, tylko przyklasnąć. Rozwalajcie nadal. Jesteś młodym użytkownikiem forum info, być może nie pamiętasz początków. Ja też je znam z opowieści Adminów. Tak się złożyło, że był konflikt interesów pomiędzy właścicielami portali . Adminami, którzy niegdyś stworzyli forum info. (Mnie na brązowym zarejestrował Irek. Tak składa się, że znam i różny sposób współpracowałam ze wszystkimi Adminami. Znam kulisy podziału, przyczyniłam się do niego.) Nie mogę winić Chłopaków, że nie chcieli współpracować z agencją reklamową. To jest świat interesów. Ale czy on musi nas dotyczyć? I co mamy wszyscy na tym cierpieć? Nie mam możliwości zarejestrowania się na brązowym. Admin mojego dawnego forum nie aktywował mi nowego konta więc nie jestem w stanie Ci tam odpowiedzieć .
Czy Wy naprawdę musicie robić szopkę ze spotkania? Mamy spotkać się, pogadać w miłej atmosferze, pośmiać się, być może połazić. Czy do tego trzeba powoływać rady, bić pianę? Moim zdaniem nie.

I czym było dawne brązowe forum sprzed podziału? Platformą informacyjną, miało wpływ na to co dzieje się w Bieszczadach. Bardzo szybko zapomnieliście o moim wkładzie w ową platformę. Czytałam to co o mnie pisaliście. Mimo to chce się z Wami spotkać, pogadać. Być może tęsknie do dawnych czasów. Czy one wrócą? Od od nas wszystkich to zależy.
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 6 lis 2010, o 15:49

Piskalu ależ ja czytam forum info. Po cóż więc jest mi potrzebny pośrednik?
Wyciągnęliście rękę? Hmm, cóż to oznacza?
Ręką została odrzucona. To mnie zaciekawia. Z tego co wiem to deklarowałam swój udział w KIMB. Co więc odrzuciłam?
Dla mnie ważne jest spotkanie, a nie celebra. Podaj datę, wybierzmy miejsce, spotkajmy się. Tylko tyle. Tak do tej pory to wyglądało.
lucyna
Zbanowany

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 16:25

lucyna napisał(a):Przykro mi Piskal ale nadal nie rozumiesz. Dalej dzielisz. My, wy, oni, brązowi i zieloni. Nie zarejestruje się na zielonym. Nie zarejestruję się na brązowym. Brawo, tylko przyklasnąć. Rozwalajcie nadal. Jesteś młodym użytkownikiem forum info, być może nie pamiętasz początków. Ja też je znam z opowieści Adminów. Tak się złożyło, że był konflikt interesów pomiędzy właścicielami portali . Adminami, którzy niegdyś stworzyli forum info. (Mnie na brązowym zarejestrował Irek. Tak składa się, że znam i różny sposób współpracowałam ze wszystkimi Adminami. Znam kulisy podziału, przyczyniłam się do niego.) Nie mogę winić Chłopaków, że nie chcieli współpracować z agencją reklamową. To jest świat interesów. Ale czy on musi nas dotyczyć? I co mamy wszyscy na tym cierpieć? Nie mam możliwości zarejestrowania się na brązowym. Admin mojego dawnego forum nie aktywował mi nowego konta więc nie jestem w stanie Ci tam odpowiedzieć .
Czy Wy naprawdę musicie robić szopkę ze spotkania? Mamy spotkać się, pogadać w miłej atmosferze, pośmiać się, być może połazić. Czy do tego trzeba powoływać rady, bić pianę? Moim zdaniem nie.

I czym było dawne brązowe forum sprzed podziału? Platformą informacyjną, miało wpływ na to co dzieje się w Bieszczadach. Bardzo szybko zapomnieliście o moim wkładzie w ową platformę. Czytałam to co o mnie pisaliście. Mimo to chce się z Wami spotkać, pogadać. Być może tęsknie do dawnych czasów. Czy one wrócą? Od od nas wszystkich to zależy.

Odpowiedź Piskala:
Rzeczywiście nie rozumiem. Czym dzielę? Tym, że nie chcę się zarejestrować na waszym forum. To nie ja doprowadziłem do rozłamu, i guzik obchodzą mnie konflikty Adminów. Nie zmienia to faktu,że są dwa fora i jakoś chciałem się porozumieć. Wyciągnęliśmy dłoń, a wy odwracacie się plecami.Nie chcecie. trudno.
I nie ja wymyśliłem Radę. Rada powstała na fali dyskusji, jaka przetoczyła się na forum info.Też mieliście stosowny wątek, ale nic nie postanowiliście. Na co miałem czekać? Cieszę się,że mogę pracować Z Marcowym i Bertrandem. Bo KIMB sam się nie zorganizuje. Gdyby nie nasz Triumwirat działał bym sam, z poparciem userów albo bez, i KIMB w ten sposób byłby organizowany tylko na naszym forum. Kaziu o tym wiedział składając mi tę propozycję, albo przynajmniej powinien się z tym liczyć.Dzięki Radzie można to było zorganizować z waszym udziałem. Odrzucacie propozycję, wasza wola. Ale proszę, nie pisz,że dzielę, bo w ten sposób mylisz się z prawdą.
PS. Swam- dziękuję!
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 16:47

lucyna napisał(a):Podaj datę, wybierzmy miejsce, spotkajmy się.

Data jest ustalona raz na zwasze. Początek obrad - trzeci piątek maja. Najlepiej zapisać to w swoim kalendarzu jako coroczne wydarzenie. Podaję daty na najbliższe 10 lat:

20-22 maja 2011
18-20 maja 2012
17-19 maja 2013
16-18 maja 2014
15-17 maja 2015
20-22 maja 2016
19-21 maja 2017
18-20 maja 2018
17-19 maja 2019
15-17 maja 2020

Co do miejsca KIMBu 2011 sytuacja jest bardziej skomplikowana. Jak pamiętasz, wybór miejsca wzbudzał zawsze dużo emocji, aż Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych zostało wybrany na stałe. Problem w tym, że KIMB 2011 nie będzie mógł tam się odbyć. Po to jest międzyforumowa Rada KIMBu, aby znaleźć rozwiązanie.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lucyna » 6 lis 2010, o 16:53

Dziękuję. Andrzej doceniam to co robisz, proszę nie bierz do serca mego wybuchu. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam.
To, gdzie KIMB odbędzie się jest mi prawie obojętne. Mówię prawie, bo jak znam życie to będę mogła być tylko na spotkaniu. Chciałabym dojechać i wyjechać z KIMB bez problemów.
lucyna
Zbanowany

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 18:02

lucyna napisał(a):będę mogła być tylko na spotkaniu

A co o tym myślisz?

Stały Bywalec napisał(a): W przyszłym bowiem roku, jeśli Bóg pozwoli, zamierzam podjąć się załatwienia dla nas podobnej jednodniowej wyprawy na Ukrainę - na Pikuj.
:D
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lucyna » 6 lis 2010, o 18:36

Bardzo ciekawa propozycja. Niestety, nie mam paszportu i nie chce mi się go wyrabiać. Na Pikuju już bywałam. Z miłą chęcią zabrałabym Was na Słowację, w Bukovske vrchy, a może w Wyhorlat. Nie wiem czy na KIMB czy w czasie jakiegoś innego spotkania. Jeszcze w tym roku będziemy na trzech szkoleniach na Słowacji, sądzę więc, że będę miała co Wam zaproponować. :) Mi marzy się też powtórka trasy do źródeł Udavy.
lucyna
Zbanowany

Postprzez bogdan64 » 6 lis 2010, o 18:57

na Pikuju byłem dwa razy i raz na Starostynie ale chciałbym przejsc ze Starostyny na Pikuj
Chetnie zatrzymałbym sięteż na dłużej w Libuchorze
bogdan64
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez IraS » 6 lis 2010, o 20:45

IraS napisał(a):Oczywiście to jest tylko moje zdanie nie całego forum, być może jest tu ktoś kto chce uczestniczyć w tym kabarecie, ja nie.

Jak wyżej, miałem już w tym nie uczestniczyć, ale jeszcze trochę i zostanę ukamienowany za swoje zdanie.

Piskal napisał(a):Ale Twoja szorstka odpowiedź wynika z tego, że Ty KIMB masz po prostu w miejscu, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

Uwierz mi że nie. Jeszcze jak nie wiedziałeś, że jest coś takiego jak KIMB, ba nawet pewnie nie miałeś pojęcia, że jest jakieś forum bieszczadzkie, to ja w tym czasie dużo serca, czasu, energii a nawet pieniędzy poświęciłem by pomysł Stałego Bywalca rozkręcać. Oczywiście nie tylko ja również Darek, Piotr, Asiczka i wiele innych osób, których nawet nie znasz bo już dawno sobie odpuściły dyskusje na forach i wieczne kłótnie towarzyszące organizacji KIMBu. Jak chcesz znać moje zdanie w tej kwestii to jest takie jak już kiedyś wyraziłem. Zero demokracji, decyzyjnością niech się zajmie jedna osoba, która ustali miejsce i zasady bo sztywny termin jest już ustalony. Zobacz organizację zlotu w Zawadce czy RIMBu ktoś ustala zasady i reszta jak chce być to, to akceptuje. Nikt nikogo nie pyta czy chce mieć pokój z łazienką, na obiad golonkę czy kaszankę.

Piskal napisał(a):Tak zostało przyjęte nasze zaproszenie i próba porozumienia! Nie potraficie sobie wyobrazić, że ktoś po prostu nie chce się rejestrować na zielonym forum! Chyba nie ma jeszcze takiego obowiązku? Ale chcemy rozmawiać i działać razem, a nie da się tego robić bez pośrednika. Nie ma nas na forum = nie mamy o czym ze sobą rozmawiać? I KTO TU NIE CHCE POROZUMIENIA?

Przeczytaj na spokojnie wszystkie posty na temat KIMBu na pomarańczowym forum. Jak próba wspólnych ustaleń z zielonym forum jest komentowana, bo ja po lekturze to odnoszę wrażenie, że twoje zaproszenie to nadpiłowana gałąź która jak pęknie i ktoś odleci to dużej straty nie będzie, ale wypada tą gałąź wystawić by ładnie wyglądało. Nikt ci nie każe rejestrować się na zielonym forum, ale jak masz jakieś uprzedzenia to nie bierz się za organizację czegoś ponad podziałami i nie próbuj sprawiać wrażenia, że wyciągasz rękę. Po prostu zrezygnuj i wyznacz, wybierzcie kogoś kto nie ma uprzedzeń do kolorów i z kim będzie można normalnie porozmawiać, nie przy pomocy pośredników bo to jest błazenada.

Piskal napisał(a):Tak zostało przyjęte nasze zaproszenie i próba porozumienia! <b>Nie potraficie sobie wyobrazić,</b> że ktoś po prostu nie chce się rejestrować na zielonym forum! Chyba nie ma jeszcze takiego obowiązku? Ale chcemy rozmawiać i działać razem, a nie da się tego robić bez pośrednika. Nie ma nas na forum = nie mamy o czym ze sobą rozmawiać? I KTO TU NIE CHCE POROZUMIENIA?

<b>Nie potraficie sobie wyobrazić,</b>

Toż pisałem, że to tylko moje zdanie, czemu piszesz w liczbie mnogiej.

Piskal napisał(a):Wyciągnęliśmy dłoń, a wy odwracacie się plecami.Nie chcecie. trudno.

Nie wy a ja.

Piskal napisał(a):Dzięki Radzie można to było zorganizować z waszym udziałem. Odrzucacie propozycję, wasza wola.

Nie odrzucacie a odrzucam.

Piskal napisał(a):Iras, do tego, żebyśmy napili się wspólnie wódki na pewno nie będę potrzebował żadnych pośredników.

To zawsze i chętnie i bez pośredników, zresztą nie wiem czy Andrzej wtedy by takie pośrednictwo długo wytrzymał ;)

Swamp napisał(a):No nie wytrzymie...

Iras, idz na urlop razem z Lucyna, co?

Chyba jestem nienormalna, bo w przeklejonym poscie Piskala widze wylacznie chec porozumienia i unikniecia rozbicia srodowiska. To dobre, ludzkie i bardzo "bieszczadzkie" zachowanie. Jestem cichym userem na obu forach, na KIMB nie jezdzilam, ale chyba w koncu pojade, bo zachcialo mi sie osobiscie poznac ludzi, ktorych stac na taki gest.

Jesli zaproszenie do wspolpracy to dla Ciebie, Iras, oznaka "boczenia sie na kogos i bojkotowania", to "w piaskownicy najwiekszej opozycyjnej partii" to wlasnie Ty siedzisz po uszy. Widziec w kazdym gescie dobrej woli jakis podtekst, dopatrywac sie niecnych intencji, interpretowac zachowania na niekorzysc - to wypisz wymaluj sposob na zycie prezesa tejze partii.

Konkretne pytanie - jaki sposob komunikowania sie miedzy userami roznych for jest dla Ciebie "normalny"? Czy gdyby Piskal zalozyl tu konto tylko po to, zeby przekazac zaproszenie, bylbys szczesliwy? Czy moze zarzucilbys mu koniunkturalne zachowanie i krecia robote? Dlaczego odpowiadasz mu na tym forum, a nie na pomaranczowym, na ktorym przeciez nadal masz konto? Nie czujesz absurdalnosci swojego zachowania?

Ja nie dostrzegam zadnego konfliktu miedzy forami, co najwyzej osobiste niecheci miedzy poszczegolnymi userami. Widze za to paru oszolomow, ktorzy koniecznie chca przeniesiec personalne urazy na szersze forum.

Zenada, ot co.

Twojej wypowiedzi nie będę zbytnio komentował napisałaś / napisałeś dwa posty na tym forum, oba strasznie merytoryczne w tematach akurat najmniej bieszczadzkich. Więc sobie daruj pouczenia bo się zachowujesz jak byś po 10 latach włączyła / włączył telewizor i próbowała / próbował być komentatorem politycznym. Piskal ci już podziękował za obronę więc możesz spokojnie znowu poczekać kilka miesięcy jak znowu ktoś wygrzebie temat kolorów „forumów” i będzie okazja napisać trzeciego posta.

I to tyle z mojej strony, błagam nie przeklejajcie, kopiujcie i nie bijcie znowu piany. Wyraziłem swoje zdanie i nie chce znowu przeczytać, że jestem jakimś oszołomem. Po prostu mam takie zdanie w tym temacie i je uszanujcie, jeżeli ktoś chce jeszcze w tym temacie ze mną dyskutować to zapraszam na pw lub na maila. Zajmijcie się organizacją KIMBu bo to 10 jubileuszowy i bawcie się dobrze. Jest Lucyna, która chce być na kimbie a nie może pisać na drugim forum. więc niech Andrzej dalej pracuje.
IraS
Administrator

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 21:28

IraS napisał(a):
Piskal napisał(a):Iras, do tego, żebyśmy napili się wspólnie wódki na pewno nie będę potrzebował żadnych pośredników.

To zawsze i chętnie i bez pośredników, zresztą nie wiem czy Andrzej wtedy by takie pośrednictwo długo wytrzymał ;)

Już wyobrażam sobie jak pijemy "lubliniankę". Ja piję na dwa kieliszki, swój i Piskala. :D

andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania