Powstała Rada KIMBu

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Powstała Rada KIMBu

Postprzez IraS » 6 lis 2010, o 21:37

Ha ha oj to se nevrati ;) nawet u Jacka na weselu nie było lublinianki :( żeby wyluzować temat wygrzebie jakieś fotki kimbowe i zapodam :)
IraS
Administrator

Postprzez IraS » 6 lis 2010, o 21:45

Trzech adminów na KIMBie w 2003 roku. Potr ale ci słońce po oczach waliło ;)
Załączniki
IraS
Administrator

Postprzez IraS » 6 lis 2010, o 21:59

I dziesiątka wspomnieniowa :) z pionierki w Sękowcu
Załączniki
maj126.jpg
maj126.jpg (11.61 KiB) Przeglądane 337 razy
IraS
Administrator

Postprzez IraS » 6 lis 2010, o 22:03

Pamiętacie jeszcze Nul z Kimbu w Sękowcu ? oprócz stepowania po mongolskich stepach będzie ją można zobaczyć w TVN Turbo :)

"Jeszcze chyba dzisiaj, a moze nawet do jutra, można sobie onejzreć w sieci występ Nul w tvn turbo :) Najwięcej mnie czyli cały dłuuugaśny wywiad ze mną jest około 11-12tej minuty. Oczywiście o nurkowaniu :)"

http://vod.onet.pl/ale-urwal,ale-urwal- ... cinek.html
IraS
Administrator

Postprzez Dzikie Dzieci » 6 lis 2010, o 22:32

Rozumiem, że to wszystko to są ważne dla Was problemy, dla mnie ważne jest że KIMB 2011 mógłby się EWENTUALNIE odbyć "w trasie" na Pikuj. Jestem nowy, dlatego nie wiem, czy ktoś spoza wąskiego jak rozumiem grona, może się do Was przyłączyć. A nawet gdyby nie Pikuj, to i tak chętnie bym przyjechał...Żeńskie DD nie przyjedzie, bo będzie niańczyć niemowlę, ale męskie, czyli Dziki Dzieć, z radością...Mógłbym?
Dzikie Dzieci
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 7 lis 2010, o 06:59

Zawsze będziesz mile widziany. Poza KIMB też. Na forum info mieliśmy komitet powitalny czyli jeżeli ktoś z Kolegów przyjeżdżał w Bieszczady to ciągnęliśmy go w góry. My czyli współforumowicze. Wiele świetnych imprez wtedy odbyło się. Tu to kontynuujemy w ramach wolnego czasu. W październiku-grudniu mam szkolenia przewodnickie organizowane przez Pro Carpathię i Fundację Bieszczadzką więc jestem przeważnie w weekend zajęta ale potem planujemy kilka połazęgowisk. Do mają, bo potem jest już sezon i przewodnicy zajmą się zdobywaniem chleba powszedniego.

http://forum.bieszczady.info.pl/showthr ... owitalnego

topic158.html
lucyna
Zbanowany

Postprzez Dzikie Dzieci » 7 lis 2010, o 10:51

Dziękuję. Na pewno się zjawię... :D
Dzikie Dzieci
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 12 lis 2010, o 21:13

Do kolegi Swampa, tak kolegi chociaż pisze jak by zniewieściał - w liczbie żeńskiej

Miałem sobie już dać spokój z tym tematem i wywlekaniem brudów. Twój pierwszy post na tym forum jakoś mnie nie ruszył, drugi za to podniósł mi ciśnienie i zadałem sobie trochę trudu by cię namierzyć, co nie było trudne. Jak zobaczyłem kto się kryje za nikiem Swanp koparka mi opadła. Kto jak kto ale ty powinieneś wiedzieć że sprawdzenie niektórych rzeczy jest dziecinnie proste tym bardziej, że jeszcze niedawno byłem moderatorem forum info. Z czystej grzeczności nie ujawnię tutaj twojej tożsamości ale pozwolę sobie wytknąć ci parę twoich bajek i bredni.

Z twojego pierwszego postu:

Swamp napisał(a): Dla wyjasnienia - jestem cichym userem forum bieszczady.info.pl, nie bylam na Kimbie, nie znam ludzi, o ktorych piszesz.

Nie jesteś cichym userem forum Bieszczady.info.pl - wręcz głośnym i znanym. Na KIMBie też się bywało, więc i ludzi znasz.

Z twojego drugiego postu:

Swamp napisał(a): Chyba jestem nienormalna, bo w przeklejonym poscie Piskala widze wylacznie chec porozumienia i unikniecia rozbicia srodowiska. To dobre, ludzkie i bardzo "bieszczadzkie" zachowanie. Jestem cichym userem na obu forach, na KIMB nie jezdzilam, ale chyba w koncu pojade, bo zachcialo mi sie osobiscie poznac ludzi, ktorych stac na taki gest. .

I znowu cichy user, tutaj owszem tak ale na drugim forum już nie. I znowu kit z kimbem , znajomościami i płcią.

Swamp napisał(a): Konkretne pytanie - jaki sposob komunikowania sie miedzy userami roznych for jest dla Ciebie "normalny"

No na pewno nie taki jaki ty zastosowałeś, nie zarejestruje się na forum pod wymyśloną tożsamością i nie będę rżnął głupa.

Swamp napisał(a): Dlaczego odpowiadasz mu na tym forum, a nie na pomaranczowym, na ktorym przeciez nadal masz konto? Nie czujesz absurdalnosci swojego zachowania?

Dobrze wiesz, że ja akurat mam powody by się wypowiadać tylko na jednym. Więc nie czuje absurdalności swojego zachowania, za to widzę absurdalność twojego zachowania i to jeszcze gdyby był to ktoś młody… Dorosły facet bawi się w takie numery… No chyba, że żona albo córka pisze z twojego kompa ;)

Dla dociekliwych dodam, że Swamp nie jest Piskalem ;)
IraS
Administrator

Postprzez andrzej627 » 13 lis 2010, o 20:50

IraS napisał(a):Dla dociekliwych dodam, że Swamp nie jest Piskalem ;)

A kto to ?
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 14 lis 2010, o 12:42

andrzej627 napisał(a):
IraS napisał(a):Dla dociekliwych dodam, że Swamp nie jest Piskalem ;)

A kto to ?

Kto ma się domyślić, to się domyśli kto to. Niektórzy się bawią w rozdwojenie jaźni, co innym podnosi ciśnienie.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania