Powstała Rada KIMBu

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Powstała Rada KIMBu

Postprzez andrzej627 » 14 lis 2010, o 12:57

Przypominam, że Piskal prosi
społeczność zielonego forum o desygnowanie dwóch osób do Rady KIMBu z nadzieją na powstanie Kolorowego Quintumwiratu.

Nie ma chętnych do współpracy przy organizowaniu KIMBu ?
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez Swamp » 14 lis 2010, o 14:11

Ad. Iras
Ech, Szerloku... Tak mnie rozbawiles swoim wywodem, ze "z czystej grzecznosci" nie przejade sie po twojej spiskowej teorii. Znajdz sobie inna obsesje :D Odpisalam ci szczegolowo na PW, publicznie powiem tylko, ze wszystko, co napisalam o sobie i KIMB-ie, jest prawda.
Swamp

Postprzez andrzej627 » 14 lis 2010, o 14:48

Swamp napisał(a):publicznie powiem tylko, ze wszystko, co napisalam o sobie i KIMB-ie, jest prawda.

A ja już uwierzyłem w rozdwojenie jaźni "głośnego i znanego" forumowicza. :lol:
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez IraS » 14 lis 2010, o 15:50

Swamp napisał(a):Ad. Iras
Ech, Szerloku... Tak mnie rozbawiles swoim wywodem, ze "z czystej grzecznosci" nie przejade sie po twojej spiskowej teorii. Znajdz sobie inna obsesje :D Odpisalam ci szczegolowo na PW, publicznie powiem tylko, ze wszystko, co napisalam o sobie i KIMB-ie, jest prawda.

No szkoda, że tylko ja dostałem wyjaśnienie na pw, było to samo napisać i tutaj (no może bez personalnych szczegółów) i było by po sprawie. A tu dalej piszesz o mojej spiskowej teorii i wychodzi na to że piszę tu jakieś banialuki i nie prawdę. Więc może ja to jednak wyjaśnię. W pierwszym poście jaki tu napisałaś został zaatakowany Piotr, w drugim ja. Administrator czy moderator w takiej sytuacji przeważnie sprawdza autorów takich postów, bo na większości for podszywanie się pod kogoś czy podwójne tożsamości są nie mile widziane.
Napisałaś mi dzisiaj, że jesteś przyjaciółką Marcowego i często korzystasz z jego komputera. Pisząc z jego komputera powinnaś się liczyć z tym, że prędzej czy później wyjdzie to na jaw i może być różnie odebrane. Tym bardziej Marcowy powinien to wiedzieć. Zamiast w pierwszym poście od razu atakować można było się przedstawić a zaatakować w drugim i by nie było sprawy. Gdyby ktoś z mojego komputera pisał na drugim forum jako ktoś inny niż ja, od razu atakując kogoś, reakcja była by podobna lub bardziej restrykcyjna. I wcale bym się temu nie dziwił. My widzimy komputer a nie osobę przy nim siedzącą, dlatego na koniec mojego, poprzedniego wywodu napisałem „No chyba, że żona albo córka pisze z twojego kompa”. Widząc, że jest to komputer Marcowego moja reakcja jest chyba zrozumiała. To, kto przy tym komputerze wtedy siedział naprawdę, to wie już tylko Wszechmogący. Ja się spodziewałem odpowiedzi w tym stylu więc pozostaje mi dać, lub nie dać temu wiarę. Ale to nie istotne, sprawa jako tako została wyjaśniona więc kończę już tą dyskusję. I radzę na przyszłość rozsądniej korzystać z czyjegoś komputera ;)
IraS
Administrator

Postprzez Swamp » 14 lis 2010, o 22:30

Jak publicznie, to publicznie...

Probujesz mi wmowic, ze to ja jestem nie w porzadku? Niby dlaczego? Ja od poczatku wystepuje w swoim imieniu, nikogo nie udaje, pod nikogo sie nie podszywam. Mialam w pierwszym poscie na forum podac swoje imie i nazwisko i uprzedzic, ze bede pisac z czyjegos komputera? No prosze cie... To, ze na podstawie IP skojarzyles mnie z kims innym, to wylacznie efekt dzialania twojej wyobrazni. Zamiast triumfalnie oglaszac wszem i wobec, ze wpadles na trop oszusta, wystarczylo zapytac. To ty sie zblazniles, nie ja.

IraS napisał(a):W pierwszym poście jaki tu napisałaś został zaatakowany Piotr, w drugim ja.

Czyli syndrom oblezonej twierdzy... A gdzie ty tu widzisz atak?! Napisalam, co sadze o postepowaniu Piotra i twoim - dobitnie, ale konkretnie, bez personalnych wycieczek czy wulgaryzmow. Ze za maly staz? A ile trzeba miec postow, zeby moc polemizowac z adminami? Ze zabolalo? A gdzie jest napisane, ze do admina trzeba na kolanach?

IraS napisał(a):I radzę na przyszłość rozsądniej korzystać z czyjegoś komputera ;)

Ja radze na przyszlosc nie bawic sie w ojca Mateusza, ale np. skorzystac z poczty i zapytac, o co chodzi, uniknelibysmy tej calej szopki. Mnie cala sytuacja raczej bawi, ale niezasluzenie dostalo sie Bogu ducha winnej osobie, na ktorej mi zalezy.

BTW - nie sadzisz, ze za niesluszne, publiczne oskarzenia nalezaloby publicznie przeprosic?

Rowniez koncze temat, kazdy zdazyl sobie wyrobic opinie.
Swamp

Postprzez lucyna » 15 lis 2010, o 06:05

Hmm, każdy wyrobił sobie zdanie na ten temat. Nie chcę bawić się w obronę Adminów, nie jest Im potrzebna ale mimo to wezmę udział w tej dyskusji. Dla mnie jesteś typowym trollem, userem, który zarejestrował się tylko po to aby zaogniać sytuację, pojawiasz się tylko jako osoba atakująca personalnie. Na forach, gdzie regulamin jest surowszy byłabyś zbanowana.

Admini tylko i wyłącznie rejestrują nasze IP. Przypominam, że podobnie zachowuje się Darek, Admin forum info. Identyfikuje tylko nasze komputery. Banując mnie/nie banując mnie odciął od forum wszystkie komputery z których kiedykolwiek korzystałam, łącznie z tymi w kafejkach internetowych. Nikogo nie pytał się, nie wyjaśniał. Tak standardowo działają wszyscy Admini. Cieszę się, że Irek próbował wyjaśnić sytuację. Mam nadzieje, że owo zdarzenie czegoś nas wszystkich nauczy.

A Ciebie skoro tak interesujesz się naszym regionem będąc czytaczem obu for zapraszam do rozmów, być może dasz poznać się z innej strony. Na razie dla mnie jesteś typowym przykładem trolla.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Michał » 15 lis 2010, o 17:26

lucyna napisał(a):.......I czym było dawne brązowe forum sprzed podziału? Platformą informacyjną, miało wpływ na to co dzieje się w Bieszczadach. Bardzo szybko zapomnieliście o moim wkładzie w ową platformę. Czytałam to co o mnie pisaliście. Mimo to chce się z Wami spotkać, pogadać. Być może tęsknie do dawnych czasów. Czy one wrócą? Od od nas wszystkich to zależy.

Witam

Widzę, że nic się nie zmieniłaś. :D :D
A może gdybyś nie wtrącała za każdym razem swoich 3 groszy, byłoby inaczej?

Ehhh, Szanowna Pani WPP.

Pozdrawiam serdecznie
Michał
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lucyna » 15 lis 2010, o 18:38

Mój nieulubiony Panie Michale, aj tam, aj tam.
Warto było, juchą zaleciało i powróciłeś na Forum. :mrgreen:
Kto następny? :D Forum ożywa. :D
lucyna
Zbanowany

Postprzez Michał » 15 lis 2010, o 18:51

lucyna napisał(a):Mój nieulubiony Panie Michale, aj tam, aj tam.
Warto było, juchą zaleciało i powróciłeś na Forum. :mrgreen:
Kto następny? :D Forum ożywa. :D

Lucynka
Czyli jednak nadal się nie zmieniłaś. Nie powróciłem - jestem cały czas, moja Ty niedoceniana WPP :-)
Nie obawiaj się - śledzę nie tylko wątki, w których Ty się pojawiasz.
I zgadzam się z Irasem.
Może Ty Lucynka wstąpisz do Rady?

Idę się dalej otrzepywać z SBB (Słynne Bieszczadzkie Błota - dla jasności)

Pozdrowienia
Michał
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lucyna » 15 lis 2010, o 19:42

A dlaczegóż mam się zmieniać? Ciesz się, że jestem odcięta od info. Za to co tam Koledzy nawyrabiali to polałaby się wirtualna krew. Takiego popisu ignorancji i braku wiedzy dawno nie widziałam. Mówię o tym nieszczęsnym człowieku, który śmiał zadać pytanie odnośnie domku do wynajęcia i został zbanowany. Chyba nie muszę mówić, że takie domki są w Bieszczadach. Najbardziej godny polecenia jest w Dydiowej. Jest kominek , drewno i dzikie Bieszczady, jest i droga.

Ja? Sądzisz, że Pan Bóg mnie pokarał odbierając resztki rozumu.
Co do niedocenianej. No, właśnie. Proszę mnie doceniać. :mrgreen:
Coby nie było kpię sobie. Z wyjątkiem domku.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania