Powstała Rada KIMBu

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Powstała Rada KIMBu

Postprzez andrzej627 » 5 lis 2010, o 22:42

Przekazuję wiadomość z pomarańczowego forum:

Panie i Panowie!
Koleżanki i Koledzy!
Towarzysze i Towarzyszki!

W związku z propozycją rezygnującego z urzędu Prezydenta Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów( KIMBu), Stałego Bywalca, i wyznaczeniu na to stanowisko mojej skromnej grubej osoby postanowiłem , co następuje:

1. Przyjąć tę zaszczytną funkcję jednocześnie rezygnując z tytułu Prezydenta.

2. Jako tytuł przyjąć zaszczytne miano Piskala, co w sumie niczego nie zmienia, jest mniej oficjalne a też na P.

3. Poprosić Stałego Bywalca, jako pomysłodawcę i spirytus movens, a zwłaszcza spirytus KIMBu o przyjęcie tytułu Honorowego Dożywotniego Prezydenta KIMB jako wyróżnienie i podziękowanie za wkład w organizację dotychczasowych KIMBów .

4. Poprosić o pomoc sprawdzonych organizatorów, Pana Pana Bertranda 236 i uczynić Go swoją prawą ręką oraz Marcowego i uczynić Go ręką prawą. Tak, żeby nikt nie mówił, że do organizacji KIMBu mam dwie lewe ręce.

5. Wyżej wymienionych uczynić równoprawnymi organizatorami KIMBu, co w naturalny sposób powoduje powstanie triumwiratu, od koloru forum zwanego Pomarańczowym Triumwiratem.

6. Mianować Andrzeja 627 forumowym Hermesem i prosić go o posłowanie na zielone forum i w kierunku odwrotnym.

7. Za pośrednictwem Andrzeja 627 poprosić społeczność zielonego forum o desygnowanie dwóch osób do Rady KIMBu z nadzieją na powstanie Kolorowego Quintumwiratu.

8. Pomarańczowy Triumwirat (Kolorowy Quintumwirat) powołany zostaje do dnia Obrad Głównych X KIMBu, tj, do dnia 21 maja 2011r. W tym dniu postanowimy co dalej.

9. Informacje co do miejsca KIMBu, programu itp. podane zostaną w oddzielnym wątku w stosownym czasie, zależnie od dalszego rozwoju sytuacji.

Niniejsze oświadczenie nie zamyka dyskusji. Przeciwnie. Czekamy na sugestie, co jeszcze można ulepszyć.

Piskal KIMB
Piskal
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Re: Powstała Rada KIMBu

Postprzez lucyna » 6 lis 2010, o 09:08

To już nie jest nawet śmieszne, to jest po prostu żałosne.
Te Wasze kolory, podziały, mediacje, wchodzenie lub nie na jakieś forum. Pieprzę te wasze zabawy.
Biorę urlop wypoczynkowy dla podratowania zdrowia psychicznego. Dwa tygodnie wolnego od for bieszczadzkich. Obu!
A na KIMB-ie i tak zjawię się.
lucyna
Zbanowany

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 09:20

lucyna napisał(a):Biorę urlop wypoczynkowy dla podratowania zdrowia psychicznego. Dwa tygodnie wolnego od for bieszczadzkich. Obu!

Życzę przyjemnych wakacji i powrotu w lepszym humorze.
lucyna napisał(a):A na KIMB-ie i tak zjawię się.

Bardzo się cieszę.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 09:31

W odpowiedzi na oświadczenie Piskala Marcowy podziękował za zaufanie a Bertrand236 odpowiedział punktach:
Punkt 1. Popieram w całej jego rozciągłości.
Punkt 2. Jak wyżej
Punkt 3. Bez zmian. Myślę, ze Kazikowi taki tytuł się należy. I, że go przyjmie / w d.... e mam intrrpunkcję/
Punkt 4. Chcę być bardziej środkową prawą ręką, ale czuję dobry w każdej pozycji :-)
Punkt 5. Jasne.
Punkt 6. Jest to dobra kandydatura. Może i NAJLEPSZA?
Punkt 7. Na to naprawdę liczę najbardziej. W d...e mam wszelkie podziały. /Moderator może z tym zdaniem zrobić co chce, Nic to nie zmieni w moich odczuciach/. Ludziska albo chcemy się /spotkać, pogadać, połazić, podyskutować n.p. o kolorach/, albo nie. I nic tu nie ma do rzeczy, że ktoś mieszka teraz w Pyrlandii / Kolejorz wygrał z M.C/ Toruniu, Warszawce, czy innej Kanadzie, Opolu lub Spale, czy w Hrebennem lub Cisnej
Punkt 8. Ani sekundy dłużej. To Wy Uczestnicy KIMBU macie głos DECYDUJĄCY. Nieobecni racji nie mają.
Punkt 9. No....
Zgadzam się brać udział w tym IŚCIE Karkołomnum Przedsięwzięciu....
Pozdrawiam z Beskidu Małego wszystko kolorowych
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 09:51

Myślę, że Stały Bywalec powinien wejść do Rady.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez IraS » 6 lis 2010, o 10:23

lucyna napisał(a):To już nie jest nawet śmieszne, to jest po prostu żałosne.
Te Wasze kolory, podziały, mediacje, wchodzenie lub nie na jakieś forum. Pieprzę te wasze zabawy.

Niesamowite ale chociaż raz mogę się podpisać pod tekstem Lucyny a raczej pod pierwszymi dwoma zdaniami. Na KIMB się nie wybieram bo jakoś nie wyobrażam sobie biesiadowania z ludźmi, którzy do komunikacji ze mną i innymi potrzebują pośredników. Wiadomo, że powstał konflikt pomiędzy administratorami bieszczadzkich portali i zakończył się jak się zakończył i my admini możemy się na siebie boczyć i bojkotować. Ale reszta ? Przypomina mi to trochę piaskownice największej opozycyjnej partii. Więc jeżeli nie potraficie się normalnie komunikować to kimbujcie sobie w swoim gronie i przestańcie robić jakieś szopki z przeklejaniem wypowiedzi i jakimiś pośrednikami. Oczywiście to jest tylko moje zdanie nie całego forum, być może jest tu ktoś kto chce uczestniczyć w tym kabarecie, ja nie.
IraS
Administrator

Postprzez Dzikie Dzieci » 6 lis 2010, o 10:41

Dzikie Dzieci są dzikie nie dlatego że dzikie, tylko dlatego że nieśmiałe i płochliwe...i zaczynają się bać, bo z tego wszystkiego wynika że miłość do gór może też dzielić ludzi, a nam się marzyło...Smutno nam :cry: ...a może coś przeoczyliśmy :?:
Dzikie Dzieci
Stonka bieszczadzka

Postprzez andrzej627 » 6 lis 2010, o 13:12

IraS napisał(a):
lucyna napisał(a):To już nie jest nawet śmieszne, to jest po prostu żałosne.

Niesamowite ale chociaż raz mogę się podpisać pod tekstem Lucyny a raczej pod pierwszymi dwoma zdaniami. Na KIMB się nie wybieram bo jakoś nie wyobrażam sobie biesiadowania z ludźmi, którzy do komunikacji ze mną i innymi potrzebują pośredników. Wiadomo, że powstał konflikt pomiędzy administratorami bieszczadzkich portali i zakończył się jak się zakończył i my admini możemy się na siebie boczyć i bojkotować. Ale reszta ? Przypomina mi to trochę piaskownice największej opozycyjnej partii. Więc jeżeli nie potraficie się normalnie komunikować to kimbujcie sobie w swoim gronie i przestańcie robić jakieś szopki z przeklejaniem wypowiedzi i jakimiś pośrednikami. Oczywiście to jest tylko moje zdanie nie całego forum, być może jest tu ktoś kto chce uczestniczyć w tym kabarecie, ja nie.

Piskal na to odpowiada:

Tak zostało przyjęte nasze zaproszenie i próba porozumienia! Nie potraficie sobie wyobrazić, że ktoś po prostu nie chce się rejestrować na zielonym forum! Chyba nie ma jeszcze takiego obowiązku? Ale chcemy rozmawiać i działać razem, a nie da się tego robić bez pośrednika. Nie ma nas na forum = nie mamy o czym ze sobą rozmawiać? I KTO TU NIE CHCE POROZUMIENIA?!
Iras, do tego, żebyśmy napili się wspólnie wódki na pewno nie będę potrzebował żadnych pośredników, tylko Twojej obecności. Ale Twoja szorstka odpowiedź wynika z tego, że Ty KIMB masz po prostu w miejscu, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.I głośno to powiedz.Lucyna wykazała więcej rozsądku, bo na KIMBie ma być. I bardzo dobrze.
Lucynko, kolory nic nie znaczą, to po prostu trochę literatury, nie będę przecież używał do nazwania for ich długich pełnych nazw.
Przyjąłem do wiadomości, że nie nie jest to odpowiedź całego forum. Mam nadzieję,że inni wykażą więcej empatii. KIMB, to nie tylko obrady główne, ale przede wszystkim wspólne łazęgowanie przed KIMBem, jak to miało miejsce w maju. Czerpanie radości z Bieszczadów we wspólnym gronie! Dzielenie się pasjami. Dzielenie się!
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez Swamp » 6 lis 2010, o 13:28

No nie wytrzymie...

Iras, idz na urlop razem z Lucyna, co?

Chyba jestem nienormalna, bo w przeklejonym poscie Piskala widze wylacznie chec porozumienia i unikniecia rozbicia srodowiska. To dobre, ludzkie i bardzo "bieszczadzkie" zachowanie. Jestem cichym userem na obu forach, na KIMB nie jezdzilam, ale chyba w koncu pojade, bo zachcialo mi sie osobiscie poznac ludzi, ktorych stac na taki gest.

Jesli zaproszenie do wspolpracy to dla Ciebie, Iras, oznaka "boczenia sie na kogos i bojkotowania", to "w piaskownicy najwiekszej opozycyjnej partii" to wlasnie Ty siedzisz po uszy. Widziec w kazdym gescie dobrej woli jakis podtekst, dopatrywac sie niecnych intencji, interpretowac zachowania na niekorzysc - to wypisz wymaluj sposob na zycie prezesa tejze partii.

Konkretne pytanie - jaki sposob komunikowania sie miedzy userami roznych for jest dla Ciebie "normalny"? Czy gdyby Piskal zalozyl tu konto tylko po to, zeby przekazac zaproszenie, bylbys szczesliwy? Czy moze zarzucilbys mu koniunkturalne zachowanie i krecia robote? Dlaczego odpowiadasz mu na tym forum, a nie na pomaranczowym, na ktorym przeciez nadal masz konto? Nie czujesz absurdalnosci swojego zachowania?

Ja nie dostrzegam zadnego konfliktu miedzy forami, co najwyzej osobiste niecheci miedzy poszczegolnymi userami. Widze za to paru oszolomow, ktorzy koniecznie chca przeniesiec personalne urazy na szersze forum.

Zenada, ot co.
Swamp

Postprzez Agnieszka » 6 lis 2010, o 14:26

Ludzie... wyluzujcie trochę !!! :shock: Za dużo telewizji ostatnio oglądacie i wam sie udziela, czy co ???
Mam wrażenie, że za bardzo się wszyscy ekscytujecie... :twisted:

Ale tak swoją drogą... to uważam ( z całym szacunkiem dla Andrzeja ) , że to całe pośredniczenie i wklejanie wypowiedzi jest zbędne... I tak wszem i wobec wiadomo, że Ci z pomarańczowego ( jeśli już tak lubicie kolory :evil: ) czytają forum zielone, a Ci z zielonego czytają forum pomarańczowe.. tyle, że ograniczaja sie w większości do CZYTANIA :D
Przepływ informacji jest doskonały.
Po co więc te hocki klocki.... Wg mnie prowokują tylko dalsze konflikty i bezsensowną dyskusję.
Dajmy sobie z tym spokój. Kto będzie chciał przyjechać na KIMB, to przyjedzie. Termin ustalony. A miejsce... najważniejsze, że w Bieszczadach :D

A jeśli już mamy coś do kogoś personalnie to istnieje coś takiego jak priv... lub głęboki oddech przed napisaniem kolejnego posta
Agnieszka
Wyrypiarz bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Zloty i spotkania