Pozdrowienia dla Uczestników X KIMB !!!

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Pozdrowienia dla Uczestników X KIMB !!!

Postprzez Stały Bywalec » 20 maja 2011, o 05:11

Niniejszym z całego serca pozdrawiam uczestników jubileuszowego X Kongresu Internautów Miłośników Bieszczad, który dn. 20 maja rozpoczyna swe obrady w Wetlinie.
Życzę Wam z tej okazji wszystkiego najlepszego - każdemu z osobna i wszystkim naraz. Integrujcie się i obradujcie w życzliwości i radości oraz przy dźwiękach nowego instrumentu muzycznego, którego mała cząstka pochodzi także i ode mnie.

A w konsumpcji, zwłaszcza mocniejszych trunków, zachowajcie umiar, co by zdrowia Waszego nie nadwerężyć.

Życzę Wam, abyście jak najmilej spędzili trzy najbliższe dni. I aby potem te przyjemne chwile pozostały jak najdłużej w Waszej pamięci.

Żałuję, że w tym roku nie ma mnie z Wami. Ale na pewno jeszcze się nieraz spotkamy. Idea KIMB była, jest i będzie mi bardzo droga, a tegoroczną moją nieobecność proszę potraktować jako wyjątek wymuszony sprawami osobistymi.

Do spotkania również i na szlaku bieszczadzkim.
Z niektórymi z Was zapewne jeszcze w tym roku.

Panie całuję, a Panom ściskam prawicę.

Cześć !!!
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Re: Pozdrowienia dla Uczestników X KIMB !!!

Postprzez lucyna » 20 maja 2011, o 06:07

Miłej zabawy!
lucyna
Zbanowany

Postprzez Aleksandra » 22 maja 2011, o 20:54

To ja się wybrałam, a Ty co? Odczuwało się brak Twojej osoby.
Pozdrawiam.
Aleksandra
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 23 maja 2011, o 05:49

Decyzje już zostały podjęte. Darek i Moderatorzy: Kobieta Bieszczadzka na tym Forum Karabin Bojowy, Bartolomeo, Derty, Hero, Marcowy i przedstawiciel Forum czyli Rada Starszych jednogłośnie podjęli decyzję o tym, że jestem u Was personą non grata. Prosiłam aby Admin przywrócił mi konto i dodał podpis iż jestem nieaktywnym userem. Nie chciałam tam wrócić ale tylko wyjaśnić pewne nieporozumienia. Na każdym forum na którym pisze mam zapytania czy jestem tą lucyną z forum bieszczadzkiego. Nie naszego ale tego brązowego.
Nie mam żalu do Darka, myśmy kiedyś byli kolegami, na brązowym Forum miałam wszystko co chciałam, zerwałam współpracę więc ponoszę tego konsekwencję. Zupełnie inna sytuacja jest z radą starszych, wykluczyli mnie z grona Waszych Kolegów argumentując, że jestem tu modem i tworzę nasze Forum.
Nie będę uczestniczyć w imprezach brązowego Forum ale wg mnie nic nie zmieniło się i nie raz jeszcze we wspólnym gronie połazimy. Wiem jak moja nieobecność źle została odebrana, przede wszystkim na Łopienniku. Ponoć to był jeden z powodów oprócz pogody, że była nieudana. Zostałam nieźle op...
Czytam relacje z KIMB, cieszę się, że Wam się udał. Przykro mi, że z Wami nie bawiłam się.
Do zobaczenia na szlakuI
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 23 maja 2011, o 06:22

A przy okazji czy mogę prosić tamtejszą Administrację aby zwróciła uwagę Basi Z na jej, moim zdaniem, niewłaściwe zachowanie. Mam dość obmawiania mnie poza moimi placami w kilku wątkach. Minimum dobrego wychowania przydałoby się.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stały Bywalec » 23 maja 2011, o 10:39

Aleksandra napisał(a):To ja się wybrałam, a Ty co? Odczuwało się brak Twojej osoby.
Pozdrawiam.

Też uważam, że Lucy powinna uczestniczyć w KIMB-ie. Daleko tam nie miała. ;)
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez lucyna » 23 maja 2011, o 11:17

Nie powinnam, chciałam ale nie mogłam. Decyzja rady starszych jest wiążąca. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Aleksandra » 24 maja 2011, o 18:02

A jednak wielka szkoda, że Was brakowało. Pozdrawiam :)
Aleksandra
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 24 maja 2011, o 18:11

Ja też żałuję, przede wszystkim, że nie miałam możliwości poznać Ciebie, Ducha Przeszłości i innych Kolegów.
Proszę zaglądajcie tu częściej, smutno mi bez Was :(
lucyna
Zbanowany

Powrót do Zloty i spotkania