Pożegnanie serii SP32 w Bieszczadach

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Pożegnanie serii SP32 w Bieszczadach

Postprzez IraS » 1 paź 2009, o 08:45

Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie we współpracy z PKP Przewozy Regionalne oraz PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie zaprasza na przejazd specjalny, związany z całkowitym
wycofaniem z bieszczadzkich linii kolejowych, lokomotyw spalinowych serii SP32. Skład pociągu, zestawiony z lokomotywy SP32-073 oraz dwóch wagonów drugiej klasy przejedzie na trasie Zagórz - Uherce - Zagórz - Łupków - Zagórz. W trakcie przejazdu przewidziane liczne fotostopy w klimatycznej jesiennej scenerii Bieszczadów. Nie ominiemy stacji z czynną sygnalizacją kształtową, możliwy jest również przejazd przez tunel pod Przełęczą Łupkowską.

Przejazd odbędzie się 10 października (sobota). Godzina rozpoczęcia imprezy - około 08:30. Planowane zakończenie imprezy około 18:00. Dokładniejszy rozkład zostanie podany, po otrzymaniu go od przewoźnika. Dojazd uczestnikom zapewni zamówiony na tę okazję autobus, "skomunikowany" w Rzeszowie ze "Śnieżką", która umożliwia bezpośredni dojazd z Wrocławia i Warszawy, a także pośredni z terenu całego kraju. Na podobnej zasadzie odbędzie się również powrót – z autobusu będzie można przesiąść się między innymi na pociąg osobowy do Krakowa (Rzeszów o. 19:47). Dojazd do Sanoka z Warszawy jest możliwy również nocnym autobusem przewoźnika Veolia Transport.

Składka na pociąg to: 110,- PLN za osobę, do 7 października na konto, a po 7 października: 130 ,- PLN w pociągu

Dodatkowo osoby chcące skorzystać z przejazdu autobusem z i do Rzeszowa proszone są o zaznaczenie tego w zgłoszeniu, (lub w ogóle zgłoszenie tego faktu wcześniej, jeżeli wpłatę będą dokonywać w pociągu) a także o dodatkową składkę na autobus w wysokości 25,- PLN od osoby, w obie strony (taniej i szybciej niż autobusem kursowym).

Osoby, które chciałyby fotografować pociąg z samochodu, i mają świadomość kosztów jego uruchomienia proszone są o wpłatę połowy stawki zwykłej za jedną osobę, jadącą samochodem, po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami. Zapisy na imprezę prosimy przesyłać pocztą elektroniczna na adres: smk-krakow@o2.pl

Podając imiona i nazwiska wszystkich uczestników, a także zaznaczyć czy korzysta się z autobusu!

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 728823607, oraz www.smk.kolej.org.pl

Wpłaty dokonujemy TYLKO PO POTWIERDZENIU REZERWACJI, na konto Stowarzyszenia:
Volkswagen Bank Direct
46 2130 0004 2001 0334 3894 0001
W tytule wpłat umieszczamy: "SP32, imiona i nazwiska uczestników (i ewentualnie + za autobus)"

SMK Kraków zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy w razie, niewystarczającej frekwencji!

Serdecznie zapraszamy!
Avatar użytkownika
IraS
Administrator
 
Posty: 3329
Dołączył(a): 2 mar 2009, o 18:37

Powrót do Zloty i spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 0 gości


Loading

O F I C J A L N E    F O R U M    D Y S K U S Y J N E    S E R W I S Ó W:
               

Forum bieszczadzkieforum.pl używa plików typu cookies do poprawnego działania strony, w celach statystycznych, reklamowych, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz by umożliwić logowanie zarejestrowanym użytkownikom. Korzystanie z forum bieszczadzkieforum.pl, bez zmian ustawień w używanej przez Państwa przeglądarce internetowej oznacza zgodę na wykorzystywanie technologii cookies i zapisywanie ich w pamięci Państwa urządzenia zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

cron