Prawdziwe Bieszczady

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Prawdziwe Bieszczady

Postprzez krzyś » 19 sty 2012, o 21:01

A jest chociaż dojazd do Nasicznego???
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez Piotr_S » 20 sty 2012, o 07:17

krzyś napisał(a):A jest chociaż dojazd do Nasicznego???

Mimo sporej zimy (na dzisiejsze czasy, bo spore zimy to były kiedyś), wszystkie drogi są odśnieżone. Droga Berehy - Nasiczne elegancka, choć biała. Można śmigać 100km/h, bo bandy miejscami mają 1,5m więc nie ma ryzyka wypadnięcia z drogi :)
Piotr_S
Administrator

Postprzez andrzej1963 » 22 sty 2012, o 22:11

Usilowalem wkleic kilka zdjec, ale poki co cos mi nie wyszło.Potrenuję jeszcze
Na linkowanym zdjęciu droga do Zatwarnicy
http://imageshack.us/photo/my-images/806/1158316.jpg/
andrzej1963
Stonka bieszczadzka

Postprzez smoczyszlak » 23 sty 2012, o 06:37

Szedłeś, czy jechałeś?
smoczyszlak
Stonka bieszczadzka

Postprzez agaws » 23 sty 2012, o 12:46

Piotrze
Gratuluję, możesz być z siebie dumny. Być może zachęceni Twoim postem, jacyś turyści omal nie walnęli w nasz samochód, jadąc zgodnie z Twoimi radami i pokazowo wylądowali w głębokim rowie. Na szczęście są cali, a akcja wyciągania ich trwała dobrą godzinę, a udała się tylko dzięki przypadkowo przejeżdżającemu (znacznie wolniej !!!!) miejscowemu, bo my byliśmy bezsilni, który zorganizował traktor , poświęcając uprzejmie swój czas.
Zachęcanie do śmigania 100km/godz. po drogach w Bieszczadach to szczyt nierozwagi, żeby nie powiedzieć- głupoty!!!
agaws
Stonka bieszczadzka

Postprzez kresowiak » 23 sty 2012, o 13:26

Jak ktos nie zrozumial zartu Piotra , to jego problem /choc nie tylko/.Jakie sa warunki to widac golym okiem.Jak ktos nie jezdzil w prawdziwych zimowych, bieszczadzkich warunkach to lepiej niech podziwia zime przez okna schroniska. Pozdrawiam zimowo .
kresowiak
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez agaws » 23 sty 2012, o 13:47

Fajny żart, nie ma co.Nie zauważyłam żartobliwego tonu w poście Piotra. Nie zamierzam wdawać się w pyskówkę, bo korzystam z komputera i uprzejmości gospodarzy i nie zamierzam psuć sobie reszty pobytu, ale perspektywa powrotu do domu z ferii rozwalonym samochodem wcale mnie nie ubawiła.
agaws
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 23 sty 2012, o 13:53

:roll:
Ewidentny żart, podkreślony na dodatek ikonką.
Hmm, ostatnio jechałam z Piotrkiem samochodem, po zaśnieżonej, m.in. lokalnej drodze, odcinek Brzegi Dolne-Wańkowa, nie wiem czy przekroczyliśmy 60 km/godz. Wątpię w to. Natknęliśmy się na samochód w rowie wyciągany przez potężny traktor-spychacz (w tym czymś na przodzie miał żelastwo, chyba po to aby zrównoważyć ciężar samochodu). Wątpię aby kierowca jechał szybko, to był środek wsi. Jest takie przysłowie, przypadki chadzają po ludziach.
lucyna
Zbanowany

Postprzez kresowiak » 23 sty 2012, o 14:31

Najprawdziwsza prawda. Choc czasami i te 60km/godz. to i tak dla niektorych za duzo. Wspolczuje tym ktorym sie nie udalo,ale to sa Bieszczady i nalezy zapomniec o swoich umiejetnosciach jazdy , a przystosowac sie do warunkow bieszczadzkich. Szerokosci zycze i pozdrawiam.
kresowiak
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lidkru » 23 sty 2012, o 15:51

poza tym Piotr nic nie pisał o rowach :mrgreen:
Można śmigać 100km/h, bo bandy miejscami mają 1,5m więc nie ma ryzyka wypadnięcia z drogi

pozwala na 100 tylko tam, gdzie bandy, jak widać :lol:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Noclegi