Prawdziwe Bieszczady

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Prawdziwe Bieszczady

Postprzez andrzej1963 » 29 sty 2012, o 16:49

:ugeek:
andrzej1963
Stonka bieszczadzka

Postprzez andrzej1963 » 29 sty 2012, o 20:55

Takie tam wspominki.......
Bieszczadzkie cerkwie
Obrazek
Obrazek
Nasiczne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wolosate
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dolna Caryńskiego
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na Wetlinska
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chatka Puchatka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanok, skansen
Obrazek
Na Caryński Przsłup
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Koliba
Obrazek
Słonce nad Carynska
Obrazek
Widok z Koliby na Tarnice
Obrazek

Dwernik
Obrazek
Obrazek
Nasza ostoja
Obrazek
Gerda,pies godpodarzy
Obrazek
Ratowanie amatorów szybkiej jazdy w Nasicznym
Obrazek
Obrazek
andrzej1963
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 29 sty 2012, o 21:22

rowy też jednak atakują, nie tylko bandy ;)
a reszta zdjęć tak jakby mało realna :) bajkowo po prostu
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 30 sty 2012, o 07:06

Prośba aby kolejne zdjęcia, opisy, itp. umieszczać w odpowiednim dziale - tu mamy "Noclegi" :)
Piotr_S
Administrator

Postprzez lidkru » 30 sty 2012, o 08:29

Ci w rowie to moze tam nocowali? ;)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 30 sty 2012, o 09:29

TO JEST SŁUSZNA KONCEPCJA.
Podoba mi sie ta relacja. Bieszczady zimą są rewelacyjne.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez smoczyszlak » 30 sty 2012, o 11:25

Gratuluję ujęć i widoków. A Wasze lokum pierwsza klasa!
Co do nocowania w rowach - nie polecam.

Nic nie zastąpi zdrowego rozsądku, który podpowiada, aby prędkość jazdy dostosować do warunków i swoich umiejętności.
smoczyszlak
Stonka bieszczadzka

Postprzez beatadrz » 10 lut 2012, o 16:52

Już któryś dzień siedzę i szukam noclegu, problem polega na tym że nie mogę się zdecydować gdzie pojechać, bo wszędzie tak ładnie :)
Ale na serio, też szukam klimatu prawdziwych Bieszczad, co dla mnie oznacza raczej spokój i ciszę, bardzo bliską odległość do lasu, by nie rzec chatkę w lesie, ale i pewne udogodnienia za rozsądną cenę. Jako że jadę z rodziną a to kosztuje. Udogodnienia wskazane pod kątem podroży z dziećmi, rozpiętość wiekowa roczek do 6 lat. mogę przyjechać z kojcem, nie chodzi o to by był dostępny, ale jakiś plac zabaw, cokolwiek byłoby mile widziane. Ewentualnie inne dzieci w okolicy, tez pomaga. Najchętniej nie jedną toaletę dla wszystkich. Tak więc nie surwiwal ale i nie luksusy, coś rozsądnego. Miejscowości: Dwernik i okolica, albo Chrewt i okolica, wszędzie laski jak widzę na googlach. Fajnie byłoby po prostu wyjść z domu i wejść na szlak w niedalekiej odległości niż ładować cała tę ferajnę każdego dnia do aut. Preferuję szlaki przyrodnicze, stopień trudności średnio trudne. Może tam gdzie mniej żmij :) Idealnie miejsce miałoby gospodarzy piekących chleb i inne smaczne co niego. Grill/miejsce na ognisko przed domem. Może być samodzielna chatka, mogą pokoje u gospodarzy. Jak na razie 6 dorosłych, dwoje dzieci i smyk z kojcem. Komuś się nasuwa jakieś sympatyczne miejsce, gdzie nas z moimi małymi biesami nie przepędzą?
beatadrz
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 10 lut 2012, o 17:33

To wszystko znajdziesz w Bieszczadach ale niestety nie w jednym miejscu. Chleb pieką w Dźwiniaczu w U Flika, kilka innych warunków to miejsce spełnia ale daleko do szlaków. Miejsc do spacerowania znajdzie się dość, tu jest eko muzeum Hołe, to nie Bieszczady. Może Chmiel, tam jest pani Lula, mają fajne domki, blisko San, w lecie raczej płytki. Może Smerek, ale tu nie mam pomysłu. Może Rajskie, tam jest leśniczówka o której dużo dobrego słyszałam albo Rajski Gściniec. Dzieciaki mogłyby bawić się z dziećmi gospodarzy, takie wiejskie włóczenie się. Najbliższy Twemu ideałowi jest Bazyl w Bóbrce ale to obok Soliny.
lucyna
Zbanowany

Postprzez beatadrz » 11 lut 2012, o 14:43

Podoba mi się oferta Bazylego, zobaczymy czy terminy ma wolne. Generalnie jeziorko też mogłoby być, bo mam zapalonych wędkarzy w grupie :) Fajnie gdyby chociaż lasek był blisko, do szlaków możemy podjechać, no trudno. Ważna jest też cena, bo jak widzę rozpiętość jest wielka, a najchętniej do 45zł od osoby bym chciała zapłacić. Byle by nie było zgiełku. A przynajmniej niewiele większego niż robią moje dzieci :)
beatadrz
Stonka bieszczadzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Noclegi