Prawdziwe Bieszczady

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Prawdziwe Bieszczady

Postprzez lucyna » 11 lut 2012, o 15:14

45 zł nocleg i jedzenie? Hmm, będzie bardzo trudno. Tu tylko Chrewt (pomysł Oli Biernat) państwo Witkoscy ale to późny Gierek. Dawny ośrodek ZOZ. Nie znam go, Ola mówi, że jest tam i sklep, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu wodnego, ogrodzenie, jest czysto (Koleżanka ma bzika na tym punkcie).
Jeżeli do 45 zł sam nocleg to bez problemu. Jest w sumie miejsce odpowiadające Twoim wymaganiom, a nawet dwa. Będzie chleb i pyszne domowe jedzenie ale do szlaków daleko. Myślę tu o Rajskiem. Już wspominałam o Leśniczówce, ona jest powadzona przez miłośników Bieszczadów znakomicie znających góry obieżyświatów, to z tego co wiem leśniczy przewodnik z dawnych lat. Same dobre słowa o nim słyszę. Pani Grażyna Pochyła nie wiem czy reklamują się, tu raczej trafia się z polecenia 500531272 - nocleg od 35 zł Drugi to Rajski Gościniec, pani Kuncewczowa gotuje (gotowała i Berlingowi), tam bardzo dużo czasu spędza polska śmietanka mająca dzieci m.in. Radziiłłowie. Pani Kucewiczowa, którą ma duszę typowej Babci obiecała upiec chleb. Musisz się kontaktować nie z pensjonatem lecz o Olą 722233847 (w ramach współpracy z naszym forum zostaniecie potraktowani jak stali goście) i będzie chleb. Są miejsca znakomite jak Chata nad Czarnem pani Grzaneckiej (super gotuje, to właścicielka herbaciarni Bies i Czady w Cisnej, wstąpcie tam, piękne miejsce, bardzo dobra kawa i herbata). Ola poleca Wrzosowy Dwór w Krywem=Krzywem, o tej miesjcowości już w tym wątku pisaliśmy i Łomiankową Dolinę w Wetlinie (tu ceny zaporowe wychodzą od 120 zł, w ub. roku mój stały klient nauczyciele - wszystko inne mieliśmy zajęte - został przyjęty za 55 zł/osobodzień, to była mała grupa.
Ja być poleciła Wam też domek w Energetyku w Myczkowcach, teraz to Solina Spa - ub. roczna cena to 180 zł/doba, możecie korzystać z całej infrastruktury super ośrodka.
lucyna
Zbanowany

Postprzez beatadrz » 12 lut 2012, o 11:11

45zł bez jedzenia oczywiście. Próbowałam w necie namierzyć leśniczówkę i nie udało mi się. Rozumiem, że nie reklamują się i jest tylko podany przez Panią numer telefonu? Pięknie dziękuję, zaraz sobie pooglądam co się da w necie z tych ofert.
beatadrz
Stonka bieszczadzka

Postprzez AndrzejKowal » 8 gru 2015, o 19:27

Możesz sprawdzić ofertę ośrodka wypoczynkowego w Bieczu niedaleko Jasła. W ofercie mają całoroczne domki letniskowe ze standardowym wyposażeniem. Ośrodek oferuje różne atrakcje a także spokój w którym można się zrelaksować i zapomnieć o problemach ówczesnego świata. Domek można wynająć już od 20zł. Miejscowość ma swój klimat nie jest położona koło jakiejś ruchliwej drogi, jeśli lubisz Bieszczady to powinno Ci się spodobać! :)
AndrzejKowal
Stonka bieszczadzka

Postprzez Ortug » 3 lut 2016, o 17:17

Świetne propozycje dajecie, sam myślę że skrozystam, chce sie z rodzina wybrać
Ortug
Stonka bieszczadzka

Postprzez Tekwan » 25 lut 2016, o 15:31

beatadrz napisał(a):45zł bez jedzenia oczywiście. Próbowałam w necie namierzyć leśniczówkę i nie udało mi się. Rozumiem, że nie reklamują się i jest tylko podany przez Panią numer telefonu? Pięknie dziękuję, zaraz sobie pooglądam co się da w necie z tych ofert.

Tak, tylko przez numer telefonu mozna sie skontaktowac :)
Tekwan
Stonka bieszczadzka

Postprzez aniela9 » 15 kwi 2016, o 21:53

Dzieki za propozycje :)
aniela9

Postprzez molona » 6 maja 2016, o 20:21

dzieki!:))
molona
Stonka bieszczadzka

Postprzez patka88 » 11 maja 2016, o 18:03

Dzieki, skorzystam z waszych propozycji :)
patka88
Stonka bieszczadzka

Postprzez megan » 27 maja 2016, o 17:08

Bardzo ciekawe. Świetne pomysły:)
megan

Postprzez Ceca » 29 maja 2016, o 21:02

Piękne są Bieszczady :)
Ceca
Stonka bieszczadzka

Poprzednia stronaNastępna strona