Prawdziwe Bieszczady

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Prawdziwe Bieszczady

Postprzez dennel » 31 maja 2016, o 17:32

Ciekawe :)
dennel

Rajski Gościniec

Postprzez Myszka » 8 lip 2017, o 17:42

Fantastyczny wątek!
Czy rezerwując Rajski Gościniec nadal polecacie kontaktować się z panią Olą? Czy ten nr tel jest wciąż aktualny?
Myszka
Stonka bieszczadzka

Postprzez andrzej1963 » 19 sty 2018, o 22:11

Tak sobie wszedłem, zobaczyć ile to już lat minęło odkąd naczytawszy się o Bieszczadach najpierw załozyłem ten watek a potem po raz pierwszy postanowiłem postawić tu swoja stopę. Równo sześc lat temu postanowiłem poszukać swoich prawdziwych Bieszczadów, ja bieszczadzki tuptuś chylący czoła przed bieszczadzkimi wędrowcami :roll: .
Za kilka dni po raz kolejny....już w myślach pakuje plecak, pakuje samochód, jeszcze tylko 1000 kilometrów :roll: i już będzie droga z Ustrzyk do Lutowisk, a potem Smolnik i wzdłuż Sanu...
Już od tygodnia myślę, gdzie pójdę- może to będzie droga do Koliby, tuż obok Caryńskiego, może wzdłuż Hylatego na Dwernik , a może 4 próba na Bukowe Berdo.
Pozostałe 3 skończyły sie niepowodzeniem, a to:
1. Jak tuż nad lasem przy......o mglą, to dalej tylko samobójca by poszedł:)
2 i 3.Wiało tak, że herbatę z kubka wywiewało....tylko głupi by szedł zima bez herbaty:)
Chciałbym do Krywego, jakby sie dało dojechać dalej niż do Zatwarnicy....pójśc drogą w lewo do ruin cerkwi, pokłonić sie Pani Teodozji, która ze wzgórza spoglada na doline i swój dom. Gdybyż jeszcze tak nienaruszona ludzką stopą biała snieżna kołderka leżała w Krywem.
Koniecznie tez musze do Wołosatego, choćby po to żeby wracając popatrzec na białe połoniny Caryńskiej...w słoncu wyglądaja zjawiskowo:)
No i jeszcze wieczorem koniecznie cerkiew w Równi.
Ja swoje Prawdziwe Bieszczady znalazłem, pozdrawiam tych, którzy szukaja:)
Ostatnio edytowano 19 sty 2018, o 22:17 przez andrzej1963, łącznie edytowano 2 razy
andrzej1963
Stonka bieszczadzka

Postprzez andrzej1963 » 19 sty 2018, o 22:14

No kurcze, juz 6 lat w Bieszczadach a ja nadal stonka bieszczadzka:)
andrzej1963
Stonka bieszczadzka

Postprzez krzyś » 20 sty 2018, o 20:57

andrzej1963 napisał(a):No kurcze, juz 6 lat w Bieszczadach a ja nadal stonka bieszczadzka:)

Co zrobić - takie zasady :) Ja mam status "eksperta" a wcale się nim nie czuję :oops:
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez długi » 21 sty 2018, o 18:30

andrzej1963 napisał(a):T
Chciałbym do Krywego, jakby sie dało dojechać dalej niż do Zatwarnicy....pójśc drogą w lewo do ruin cerkwi, pokłonić sie Pani Teodozji, która ze wzgórza spoglada na doline i swój dom. Gdybyż jeszcze tak nienaruszona ludzką stopą biała snieżna kołderka leżała w Krywem.
Ja swoje Prawdziwe Bieszczady znalazłem, pozdrawiam tych, którzy szukaja:)

Na "parking" pod Rylim powinieneś dojechać. Czy aby nie chodziło Ci o Panią Antoninę?
Pozdrawiam
Długi
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez andrzej1963 » 22 sty 2018, o 21:35

Własnie tak....a skad mi sie ta Teodozja wzięła?:)
andrzej1963
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Noclegi