Prezent dla osoby kochającej Bieszczady

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Prezent dla osoby kochającej Bieszczady

Postprzez wojts » 9 sie 2010, o 14:53

Cześć!

Dzisiaj szukałem w internecie czegoś ciekawego na prezent dla mojej dziewczyny. Znalazłem trzy fajne przywieszki: koniczynka, biedronka i aniołek. Wszystkie w jakiś sposób pasują do osoby kochającej przyrodę i podróże. Np. do aniołka można dołączyć kartkę z tekstem "Bieszczadzkich Aniołów". Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam
wojts
Stonka bieszczadzka

Re: Prezent dla osoby kochającej Bieszczady

Postprzez Stały Bywalec » 10 sie 2010, o 11:59

A nie lepiej coś praktycznego, pasującego na bieszczadzkie wędrówki ?
Tyle fajnych rzeczy znalazłbyś w "Podróżniku", "Decathlonie" czy jakimś innym sklepie z artykułami sportowymi i turystycznymi.
:)
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez Stały Bywalec » 16 sie 2010, o 19:56

I w końcu co kupiłeś?
Była zadowolona?
:D
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez wojts » 27 wrz 2010, o 14:53

Witam!
Dzięki za podpowiedzi!
Problem w fajny sposób się rozwiązał: sama wygadała się, że myśli o nowym plecaku na wędrówki (tutaj również ukłon w Twoją stronę, jeśli chodzi o coś praktycznego:) ). Postanowiłem połączyć dwa pomysły: dostała nowy plecak i wspomnianego wcześniej aniołka (z dopiskiem, że to Bieszczadzki Anioł). Łączony prezent okazał się jak najbardziej udany!
Jeszcze raz wielkie dzięki :)
Pozdrawiam :)
wojts
Stonka bieszczadzka

Postprzez wojts » 19 paź 2010, o 09:00

... a teraz zaczęły się kolejne wojaże. Niestety nie po górach, lecz po sklepach z ciuchami. Kobieta jak dorwie się do sklepu z odzieżą, to ciężko ją od tego oderwać. Czasami wydaje mi się, że bieganie po sklepach i centrach handlowych wymaga lepszej kondycji niż chodzenie po górach :D. Ostatnio moja dziewczyna wygrzebała w sieci dwa sklepy: jeden z odzieżą elegancką, do pracy i na specjalne okazje, a drugi z ubraniami na luzie. To są to sklepy internetowe - nie trzeba robić maratonu po mieście :D. Po górach mogę chodzić w nieskończoność, ale po sklepach - nie ;)
wojts
Stonka bieszczadzka

Postprzez Markela » 8 lut 2011, o 11:44

koszulkę z mapy bieszczad
Markela
Niedzielny turysta bieszczadzki

Lokalizacja: Wolność słowa i wyznania (Konstytucja) I tego wymagam na każdym forum

Postprzez wojts » 21 lut 2011, o 13:59

Ha ha dobre :) Bo oczywiście koszulkę "W górach jest wszystko, co kocham", ma już od dawna.
Ostatnio upatrzyła sobie czarną bluzkę z wilkiem : bluzka damska. Fajny motyw :)
wojts
Stonka bieszczadzka

Postprzez Barnaba » 22 lut 2011, o 01:10

zrób kieliszek z gałęzi bukowej, albo wazon do kwiata. Bieszczadzkie lasy są takie ciekawe.... sam znalazłem w górach gotową popielniczkę (jest w kuchni na zapałki), i gajge do zmiany biegów z korzenia, w kształcie waginy (mnie się podoba). Możesz też zabrać z wypału kawałek węgla, jako relikt przeszłosci.... Jeśli masz transport bezproblemowy, to możesz jej do kuchni kupić... chleb z diabligrodu :)
Raz jej przywiozłem herbaty z miętą cytryną i sokiem malinowym robioną na żywym bukowym ogniu...

Albo kupić możesz jakieś dziadostwo w sklepie z pamiątkami :)

A jak nie wracasz z biesów, to mozesz mapę, starą mapę, bardzo starą mapę, ksero jeszcze starszej mapy.... starą pocztówkę, książkę, przewodnik.... albo dać bilet kolejowy do Rzeszowa (np w pierwszej klasie- niech ma, możesz wykazać się finezją i dać bilet tam 2kl TLK, a powrotny 1kl ICC)
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Agnieszka » 22 lut 2011, o 11:16

Wow.............. :shock:
Jestem pod wrażeniem :D
Agnieszka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Barnaba » 23 lut 2011, o 02:17

Wrażenie.... a tak dokładnie?
Co by nie być gołosłownym....
Załączniki
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Offtop