Prośba o niewysyłanie donosów

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Prośba o niewysyłanie donosów

Postprzez lucyna » 9 mar 2011, o 10:13

Bardzo proszę o zaniechanie wysyłania do moich znajomych meili-donosów na mnie. Przekraczacie już granice dobrego smaku i etycznych zachowań. To post dotyczy też userów forum turystyka-gorska.pl
lucyna
Zbanowany

Re: Prośba o niewysyłanie donosów

Postprzez Markela » 9 mar 2011, o 20:47

Nie prawdopodobne, że coś takiego ma miejsce na forum.
Markela
Niedzielny turysta bieszczadzki

Lokalizacja: Wolność słowa i wyznania (Konstytucja) I tego wymagam na każdym forum

Postprzez lucyna » 9 mar 2011, o 21:03

Markela napisał(a):Nie prawdopodobne, że coś takiego ma miejsce na forum.

Na forach, to smród z innego. Te osoby są na kilku.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Barnaba » 9 mar 2011, o 23:39

ja juz nie ogarniam tej kuwety:) donosy ? śmiech na sali normalnie
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez vm2301 » 10 mar 2011, o 06:30

A o co Cię oskarżają, że nazywasz to donosem i jakimi sankcjami ci znajomi operować mogą?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Donos
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 10 mar 2011, o 07:19

Barnaba napisał(a):ja juz nie ogarniam tej kuwety:) donosy ? śmiech na sali normalnie

Nie chcę na ten temat więcej rozmawiać. Mam nadzieję, że radosna tfórczośc zostanie powstrzymana.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stały Bywalec » 29 mar 2011, o 20:21

Miałem tu napisać 2 "świńskie" kawały o donosach, ale się w porę powstrzymałem. :D :lol:
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez vm2301 » 30 mar 2011, o 21:46

Trudno.
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 31 mar 2011, o 05:33

vm2301 napisał(a):Trudno.

Lubisz jątrzyć. :twisted:
Dla mnie ten temat jest zamknięty. Wiem kto wysyłał donosy. Pierwsze pojawiły się zaraz po próbie założenia wątku promującego Bieszczady na pewnym forum, ostatnie niedawno. Są to osoby z przestrzeni wirtualnej łatwe do zidentyfikowania. Na pewno do podobnych sytuacji dojdzie jeszcze nie raz. Na pewno więcej tego nie zlekceważę, na dzień dzisiejszy prawo zaczyna chronić internautów przed takimi zdarzeniami. Ponad to takie liściki będę publikować, w tym wypadku nie mam mowy o tajemnicy korespondencji. To po pierwsze, a po drugie. Po drugie już napisałam w innym wątku, dyskusja o pomniku pod Chryszczatą i o moim przesłuchaniu. Mam coś do zrobienia, moja "praca" sprawia mi przyjemność więc będę ją kontynuować bez względu na ataki kilku zakompleksionych internautek i innych trolli. Poza tym w przyrodzie musi być równowaga. Dobra strona pobytu w wirtualnym świecie to to co ostatnio dzieje się m.in na naszym Forum, [właśnie pakuję się i jadę z Adminem na stady tour (Piotr na stady tour jako dziennikarz), ja to potraktuję jako szkolenie, relacja po powrocie], zła to m.in. te donosy frustratek. Cóż mogę zrobić? Kontynuować, psy szczekają karawana idzie dalej.
lucyna
Zbanowany

Postprzez vm2301 » 31 mar 2011, o 06:12

Lucyna, czy Ty masz problemy z percepcją? Doszłaś już do etapu natręctw? ;)

SB: Miałem tu napisać 2 "świńskie" kawały o donosach, ale się w porę powstrzymałem.

vm Trudno.

Lucy Lubisz jątrzyć. :twisted: Dla mnie ten temat jest zamknięty. Wiem kto wysyłał donosy. Pierwsze pojawiły się zaraz po próbie założenia
wątku promującego Bieszczady na pewnym forum, ostatnie niedawno. Są to osoby z przestrzeni wirtualnej łatwe do zidentyfikowania.
Na pewno do podobnych sytuacji dojdzie jeszcze nie raz. Na pewno więcej tego nie zlekceważę, [...]

:mrgreen:
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Powrót do Offtop