Prośba o towarzystwo - pierwszy życiowy wyjazd w Bieszczady

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Prośba o towarzystwo - pierwszy życiowy wyjazd w Bieszczady

Postprzez Capriola » 20 mar 2017, o 23:03

Witam,
jestem nowa na forum, więc nie bardzo wiem, czy prośbę związaną z niezobowiązującą wyprawą w Bieszczady można tu również zamieścić. Historia wygląda następująco: w bieszczadzkich górach nie byłam jeszcze nigdy dotąd, a bardzo pragnęłabym choć raz się tam wybrać. Serce do gór mam wielkie, parę razy w życiu udało mi się zawędrować w różne inne polskie pasma, ale wciąż z tyłu głowy pozostaje niespełnione marzenie o Bieszczadach. W tym roku rzuciłam grupie paru znajomych luźny pomysł, żeby pojechać na jeden weekend w okolice Przysłupia, ale niestety chętni szybko się wykruszyli, a samej w taką przygodę wybierać się jest niemądrze. Stąd moje nieśmiałe pytanie: czy ktoś z tutejszych forumowiczów byłby chętny lub ewentualnie wiedział, gdzie szukać chętnych osób, które na czas od soboty 22 kwietnia do poniedziałku 24 kwietnia (weekend zaraz po Świętach Wielkanocnych) wzięłyby pod opiekę taką "świeżynkę" jak ja i towarzyszyły w pierwszej życiowej podróży w bieszczadzkie szlaki? Zaznaczę, że choć nie mam żadnego doświadczenia w profesjonalnych górskich wyprawach, to nie zrażają mnie wielogodzinne wędrówki i w razie czego jestem otwarta na wszelkie pomysły odnośnie trasy, miejsca noclegu itp. Będę bardzo wdzięczna za wszelki odzew :)
Capriola
Stonka bieszczadzka

Re: Prośba o towarzystwo - pierwszy życiowy wyjazd w Bieszcz

Postprzez lidkru » 24 mar 2017, o 08:04

Capriola, nie wiem, czy znajdziesz jakieś towarzystwo akurat na ten termin, ale jeśli nie, to absolutnie się nie zrażaj. To nie są straszne góry, można też na miejscu spotkać kogoś, kto z Tobą powędruje. A jesli mimo wszystko nie zaryzykujesz, to zmień termin wyjazdu na październik, i wtedy zapraszam z nami. Szczegóły tutaj post35780.html#p35780
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Re: Prośba o towarzystwo - pierwszy życiowy wyjazd w Bieszcz

Postprzez krzyś » 24 mar 2017, o 09:56

Capriola napisał(a): gdzie szukać chętnych osób
Proponuję, byś nocleg zaklepała sobie w Ustrzykach Górnych.
Np. http://bialyhotelik.obitur.pl/,
lub http://podszerokim.pl/,
ewentualnie nieco drożej http://www.carynska.pl/

Tam napewno znajdziesz towarzystwo do wspólnych wędrówek.
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy