Przewozy autokarowe w Bieszczadach

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Przewozy autokarowe w Bieszczadach

Postprzez tentrzeci » 10 mar 2011, o 17:00

Witam forumowiczów!

Organizuję wyprawę w Bieszczady dla 80-100 osób, którym muszę zorganizować dojazd autokarem z Rzeszowa do Komańczy, Baligordu i Ustrzyk Dolnych, oraz z Ustrzyk Górnych do Przemyśla. Jeśli znacie zaufanych i sprawdzonych przewoźników proszę o kontakty.
tentrzeci

Re: Przewozy autokarowe w Bieszczadach

Postprzez Markela » 10 mar 2011, o 21:34

80-100 osób jednorazowo, w tym samym terminie- co to za zlot?
Markela
Niedzielny turysta bieszczadzki

Lokalizacja: Wolność słowa i wyznania (Konstytucja) I tego wymagam na każdym forum

Postprzez Barnaba » 11 mar 2011, o 00:34

nie mnie wiedzieć po co, kto i w ogóle.

Lokalne busiki to raczej takie 6-10 osobowe. Twój kaliber potrzeb to z dwa Autosany, albo i trzy może. Proponuję zapytać w miejscowym PKSie. To ma być jednodniowa wolta? Bo jeśli wiele dni (w sensie że kierowcy kimają z Wami) to obadałbym też przewoźników z Sanoka. Mogą mieć lepsze ceny i dojadą do Rzeszowa po ekipę.

W tej kwestii głos mogłaby udzielić Lucyna. Zapytaj też w PTTKu w Rzeszy (nie lubie tej firmy, ale mogą mieć rozeznanie)
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 12 mar 2011, o 09:17

Nie krzycz ;) proszę na Kolegę Przewodnika.
Sie robi.
Polecam Start z Niebieszczan, pana Skibę z okolic Brzozowa - nie mam numerów, gdyż zmieniłam komórki. Nieraz pracowaliśmy razem, nigdy nie było z nimi kłopotów. To profesjonaliści.
Jeżeli chodzi o pana Skibę to prawdę powiedziawszy troszeczkę bawiło mnie jego podejście do gości, szczególnie tych zahaczających o VIP. On jest taki dumny, gdy osobiście jeździ z nimi, bardzo cieszy się, gdy ktoś nowy do niego dzwoni, widać, że praca z ludźmi sprawia mu frajdę.
lucyna
Zbanowany

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi