Przystanek Balnica

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Przystanek Balnica

Postprzez krzyś » 27 maja 2011, o 14:15

lucyna napisał(a):Ożesz, to drugie wzbudza we mnie prawdziwy lęk. Tam jest błoto!

I to jakie - po kolana!!!
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez krzyś » 27 maja 2011, o 14:21

A jeszcze na koniec (?) - zobaczcie jakie wnętrze zapuszczone... jakby tam nikt od dawna nie sprzątał... ;)
Załączniki
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez kumak_gorski » 27 maja 2011, o 15:40

krzyś napisał(a):A jeszcze na koniec (?) - zobaczcie jakie wnętrze zapuszczone... jakby tam nikt od dawna nie sprzątał... ;)

Aż się prosi o interwencję... Tylko do kogo się tu zwrócić?
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 27 maja 2011, o 16:53

najlepiej do stowarzyszenia inicjatywy spuszczającej wode w klozecie. Można będzie spuścić jeszcze pare innych spraw. ;)
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 28 maja 2011, o 07:37

Krzys na komórce nie mam możliwosci cytowania. Te szlaki nie są pttkowskie, wytyczył je pewien niestety juz nieźyjący człowiek z okolicy. Nie są zbyt dobre. Polecam mape ruthenusa i kompas,okolice do chaszczowania idealne. Wojtek wytyczał tam teź ścieźki, w domu mam folder podrzuce Ci przy pierwszej okazji
lucyna
Zbanowany

Postprzez krzyś » 28 maja 2011, o 20:40

lucyna napisał(a):Krzys na komórce nie mam możliwosci cytowania. Te szlaki nie są pttkowskie, wytyczył je pewien niestety juz nieźyjący człowiek z okolicy. Nie są zbyt dobre. Polecam mape ruthenusa i kompas,okolice do chaszczowania idealne. Wojtek wytyczał tam teź ścieźki, w domu mam folder podrzuce Ci przy pierwszej okazji

Dzięki za informację i chęć pomocy! Mapy są bardziej lub mniej dokładne. Dlatego nieodłącznym moim przyrządem w Bieszczadach jest kompas. Jeśli chodzi o 'chaszczowanie', to moi znajomi mają powiedzenie na mój temat: jak idziesz z krzysiem, to zawsze wejdziecie w chaszcze ;)
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez jerzumarian » 29 maja 2011, o 11:11

Witam wszystkich milosników Balnicy i okolic. Info co do szlaków na Hyrlatą, Berdo i Rosochę. Autorką projektu zielonej ścieżki jest włascicielka agroturystyki "Cicha Woda" w Zubraczem. Wytyczono znakami "szlak" na Hyrlatą, Rosoche i Berdo. N agrzbiecie znaki dobrze widoczne. na tabliczkach sa podawane współrzedne GPS. szlak zielony faktycznie zaczyna się pod Cichą Wodą w Żubraczem- to pamietam. a docelowo ma zostać poprowadzony do Solinki do leśniczówki. na razie w fazie projektu i przygotowań, Z informacji Wojtka Judy droga do Solinki, ktora będzie szlak przebiegał dobrze widoczna(stokówka). Tyle szczególów na dziś. za miesiąc podam szczegóły z autopsji bo sie tam wybieram. Pozdrawiam ;)
Na marginesie- Polecam to przejscie tylko WYTRAWNYM I DOBRZE PRZYGOTOWANYM ORIENTACYJNIE I MERYTORYCZNIE TURYSTOM. 8-)
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 12 cze 2011, o 11:19

Ja pozdrawiam Luna macha ogonem
lucyna
Zbanowany

Postprzez jerzumarian » 27 cze 2011, o 18:26

niestety z powodów osobisto-rodzinnych nie bylo mi dane dotrzec w Bieszczady w tym m-cu. zatem, dopiero po 15 sierpnia opisze co zobacze, a o czym pisalem dw posty wyżej. a może ostatnio ktos z forumowiczów sie tam zabląkał ostatnio?
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Marek » 27 lip 2011, o 18:11

Witam
Chcemy przejść tą ścieżkę edukacyjną Udawa-Solinka.W związku z tym mam parę pytań do Państwa,a mianowicie:czy w Maniowie jest parking by zostawić sam.(na mapie widać że tak)następny widzę w Solince ,tylko że na mapie widnieje znak zakaz ruchu,przy skręcie z głównej drogi na Solinkę.Następnie czy będąc w Osadnem na zakup choćby piwa w tamtejszym sklepie koniecznie trzeba mieć eurasy?A może macie jakieś inne pomysły ,jak obejrzeć te z tego co czytałem piękne tereny?
Marek
Stonka bieszczadzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Noclegi