Pytanie o spanie...

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Pytanie o spanie...

Postprzez Agula » 7 sie 2014, o 16:10

Witam, chciałam Was prosić o radę- mianowicie tak ułożyłam trasę, że wypadają mi noclegi w miejscowościach
MUCZNE (trasa bereżki-widełki-bukowe berdo-muczne)
WOŁOSATE (trasa muczne-bukowe berdo- tarnica-halicz- rozsypaniec- wołosate)
NOVA SEDLICA (sł) (trasa wołosate- ustrzyki- wielka rawka- nova sedlica)
WETLINA/ STARE SIOŁO (nova sedlica- rabia skała- wetlina/stare sioło)
oczywiście przeglądam różne strony, ale dobrze też sprawdzić coś z polecenia. Nie zależy mi na luksusach- może to być pole namiotowe, prywatna kwatera, schronisko młodzieżowe/pttk -obojętne- zależy mi, żeby było tanio i żeby nie było problemu z tym, że przyjdę na nocleg późno i wyjdę wcześnie rano.Z tego co widzę to ośrodek pod bukowym berdem w Mucznem w remoncie? Powiedzcie jeszcze czy da się dogadać z gospodarzami w tych miejscowościach, żeby ewentualnie u nich się rozbić z namiotem jakby już była sytuacja kryzysowa ^^? Proszę o radę.
Jeszcze chciałam zapytać czy jest jakiś busik którym można się przedostać z Wołosatego do Ustrzyk G. ?

Pozdrowienia!
Agula
Stonka bieszczadzka

Re: Pytanie o spanie...

Postprzez lidkru » 7 sie 2014, o 16:35

czy jest jakiś busik którym można się przedostać z Wołosatego do Ustrzyk G. ?

w wakacje jeżdżą bardzo często

WETLINA/ STARE SIOŁO

np. pole namiotowe przy PTTK
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Agula » 7 sie 2014, o 18:09

Dzięki za odpowiedź, a czy znacie jakieś spanie w Mucznym, bo tam nie mogę nic znaleźć? W Wetlinie chyba będę nocować ssmwetlina lub schronisko podwysoką lub wetlinapttk, które z tych miejsc znacie/polecacie? :)

usunięto linki - regulamin forum
Agula
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 7 sie 2014, o 19:00

W Mucznem sa dwie agroturystyki, gdzie nie bedzisz miec probl;emów z dogadaniem się w kwestii namiotowania- zadzwoń na 13 4610273 lub 134610271.

W Wołosatem- pole namiotowe koło obiektów BdPNu- zasklepem, nie wiem jaki jest jego charakter, ale ludziska tam sie rozbijaja.

W Nowej Sedlicy swego czasu zwyczajnie rozbiłem sie na łące nad wsią, na pastwisku. Rano krowy troche ryczały ale b yło kawo. I jest potok, jest gdzie się umyć. A kiedyś - chyba tez w Novej Sedlicy kimałem koło koscioła, czy tez cerkwi... tez było okiej.

A we Wetlinie jest studencka baza namiotowa- nocleg 7 zyla od twarzy. Polecam.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Agula » 8 sie 2014, o 06:53

Dziękuję:)
Agula
Stonka bieszczadzka

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi