"Ranking"

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Re: "Ranking"

Postprzez lidkru » 31 lip 2015, o 05:49

aż chyba kupię ten nr, bo nigdzie nie mogę znależć, na którym miejscu jest Hon i Jaworzec. Oczywiście jestem tendencyjna, ale za "chęć niesienie pomocy" (ja to rozumiem nie jako: ratunku, złamałam nogę, załóżcie moi gips, ale coś w stylu: jestem tu obok, jeśli czegoś potrzebujesz, to wal jak w dym ;-) ) to te 2 powinny mieć miejsce pierwsze a potem dłuuuugo nic :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 31 lip 2015, o 08:11

Nie musisz kupować...wyślę Ci skan w poniedziałek. Buziak
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 31 lip 2015, o 09:55

lidkru napisał(a):za "chęć niesienie pomocy" (ja to rozumiem nie jako: ratunku, złamałam nogę, załóżcie moi gips, ale coś w stylu: jestem tu obok, jeśli czegoś potrzebujesz, to wal jak w dym ;-) )

Lidka, dobrze, że to napisałaś, bo, jak widać, niektórzy mają trudności ze zrozumieniem kryteriów rankingu, np. czystość mylą z komfortem. Od siebie dodam, że przez "komunikację telefoniczną" rozumiem, czy do schroniska można się po prostu dodzwonić.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez kafel » 4 sie 2015, o 06:11

Zero bojkotu PTTK z mojej strony: schroniska mi są po prostu nie potrzebne: idąc w trasy dbam, by być przygotowanym, owszem zaglądam do mijanych, lecz jest ich tak mało, że wybierając się na całodzienne trasy, bywa, że nie napotykam żadnego, więc nie mogę ich brać pod uwagę.
Ze zrozumieniem i punktem widzenia jest jak z własnym "zapleczem": każdy ma swoje, komunikacja telefoniczna rozumiana jako możliwość dodzwonienia się do schroniska jest mało sensowna: już widzę, jak turysta zapobiegliwie wyszukuje numery schronisk przed wyjściem w trasę...
Schroniska być powinny, jednak ranking oceniający komfort w nich i niewiele więcej to kpina: raczej informacje dla wczasowiczów.
kafel
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 4 sie 2015, o 08:16

kafel napisał(a):komunikacja telefoniczna rozumiana jako możliwość dodzwonienia się do schroniska jest mało sensowna: już widzę, jak turysta zapobiegliwie wyszukuje numery schronisk przed wyjściem w trasę...

Łażę troszkę po tych naszych górkach, nie zawsze z własnym domkiem na grzbiecie; czasem idę na tydzień albo i dwa; czasem też mam już z góry zaplanowaną (w długie zimowe wieczory) trasę wędrówki...i mam tak z grubsza przejrzane i wytypowane możliwości noclegu wśród których są "zapobiegliwie wyszukane numery (telefoniczne do) schronisk" (nie tylko PTTK).
Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lidkru » 4 sie 2015, o 13:45

już widzę, jak turysta zapobiegliwie wyszukuje numery schronisk przed wyjściem w trasę...

w swojej komórce mam wszystkie bieszczadzkie i beskidzkoniskie ;)

ranking oceniający komfort w nich i niewiele więcej to kpina: raczej informacje dla wczasowiczów.

mam takie samo zdanie na ten temat :)
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 4 sie 2015, o 13:56

lidkru napisał(a):w swojej komórce mam wszystkie bieszczadzkie i beskidzkoniskie
... to niewiele :lol:
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 4 sie 2015, o 19:57

+ Twój, a to już baaardzo wiele :mrgreen: :mrgreen:
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez kafel » 21 sie 2015, o 06:06

Dobijając do Chaty Socjologa wita się tabliczkę, by dzwonić gdy się idzie z psem: 3 telefony z plusem, tmobile i zero zasięgu: tak to wygląda z numerami do schronisk, poza tym ważny jest też gps, by precyzyjnie podać swoją pozycję w wypadku... wypadku, tu już nie liczę na sympatyczną obsługę schronisk: dzwonię do GOPR, a ten numer to obowiązek turysty.
Poza tym po tegorocznym pobycie w Bieszczadach stwierdziłem, że już nie należę do grona "typowych turystów" i wycofuję się z dyskusji: "typowym" życzę wszelkich wygód: ciepłej wody, zimnego piwa, bażanta w zalewie śródziemnomorskiej i pięknej pogody :mrgreen:
kafel
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lidkru » 21 sie 2015, o 07:11

już nie należę do grona "typowych turystów" i wycofuję się z dyskusji: "typowym" życzę wszelkich wygód: ciepłej wody, zimnego piwa, bażanta w zalewie śródziemnomorskiej i pięknej pogody :mrgreen:

ja kiedys usłyszałam, ze "jesteśmy na wymarciu", nie wierzyłam, ale potwierdzasz :roll:
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy