Relacja z pobytu.

Opisy i fotorelacje z pobytu w Bieszczadach

Re: Relacja z pobytu.

Postprzez włóczykij » 25 sty 2013, o 09:25

Zdjęcia piękne, a z tą barierą... ważne że morthi stał na niej a nie wylazł poza nią.Na niejednej fotografii mam całe stada wędrowców wylegujących sie poza szlakiem - to jest dopiero nie po bieszczadnicku.
włóczykijowy transport http://www.busy-bieszczady.com.pl/
włóczykij
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez morthi_pl » 26 sty 2013, o 12:10

Właśnie :) Dzięki włóczykiju :)
morthi_pl
Stonka bieszczadzka

Postprzez jkonar » 7 lut 2013, o 12:22

Jesienią jeszcze w Bieszczadach mnie nie było:) za to maj i czerwiec owszem. Bieszczady mają swoją magię!
jkonar
Stonka bieszczadzka

Postprzez robaczka » 21 lut 2013, o 12:32

Zdjęcia fajne, pięknie pokazują jesienny urok, ale włażenie na barierkę - bez przesady! to ma służyć wszystkim i dłużej niż 1 sezon, a takie cwaniactwo zawsze mnie denerwowało!
robaczka
Stonka bieszczadzka

Postprzez gór mi mało » 23 lut 2013, o 18:59

włóczykij napisał(a):Zdjęcia piękne, a z tą barierą... ważne że morthi stał na niej a nie wylazł poza nią.Na niejednej fotografii mam całe stada wędrowców wylegujących sie poza szlakiem - to jest dopiero nie po bieszczadnicku.

Może i nie po "bieszczadnicku" ale za to bardzo po polsku. Łamanie zakazów ustanowionych przez wszelkiej maści władze mamy przecież we krwi.
gór mi mało
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez zielona15 » 28 lut 2013, o 10:48

Zawsze warto zwrócić uwagę, może kolejni czytelnicy i miłośnicy Bieszczad będą mieli jakiś hamulec przed takimi zachowaniami...
Ja byłam tylko latem, kilka dni było pięknie, ale przez 3 lało i to bardzo wpłynęło na nasz plan wędrówek... To było kilka lat temu, nie pamiętam którędy dokładnie chodziliśmy, ale pamiętam, że byłam zachwycona tym co widzę.
Mam też nadzieję, że ciągle w nas (Polakach, miłośnikach gór czy morza) dokonują się zmiany i każdy będzie starał się dbać o to co kocha, a przynajmniej nie niszczyć. Pozdrawiam wszystkich gorąco!
zielona15
Stonka bieszczadzka

Postprzez jaskiniowiec » 23 sie 2013, o 09:47

Oj tam z barierką :)
Ale zdjęcia robią wrażenie! Chciałabym tam teraz być, bo zawsze lepiej być w Bieszczadach niż w domu :)
jaskiniowiec
Stonka bieszczadzka

Postprzez Stały Bywalec » 24 sie 2013, o 17:51

jaskiniowiec napisał(a):(...) bo zawsze lepiej być w Bieszczadach niż w domu :)

KANON I PRAWDA OBJAWIONA.
Podpisuję się i ze zniecierpliwieniem liczę dni do wyjazdu.
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez ogorkowa » 25 sie 2013, o 22:28

Właśnie wybieramy się w tym tygodniu w Bieszczady i chciałabym mieć takie zdjęcia i wspomnienia równie piękne :) Mam nadzieję, że uda mi się podzielić z Wami moją podróżą. W każdym razie zdjęcia z Tarnicy robią wrażenie ^_^
ogorkowa
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Relacje z Waszych pobytów i wypraw