Rezygnacja z miłego quasi-urzędu Prezydenta KIMB

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Rezygnacja z miłego quasi-urzędu Prezydenta KIMB

Postprzez Stały Bywalec » 6 mar 2011, o 10:09

Piskal "u pomarańczowych sąsiadów" raczył się wyrazić tak (cyt.):
" (...) tytuł Prezydenta mam tam, gdzie Recon jako mod by mi to wykropkował."
:( :( :(
W tej sytuacji chyba nikt się nie zdziwi (sam Piskal również), że niniejszym wycofuję udzieloną Mu na jesieni moją rekomendację.

A przy okazji wyjaśnię (i udowodnię) pewne niedomówienie, którego do tej pory specjalnie, nie chcąć robić Piskalowi przykrości, nie poruszałem.

Otóż nieprawdą jest, jakobym (jak to pisze Piskal u sąsiadów) strasznie namawiał Piskala, aby przejął po mnie ów "tytuł". Owszem, pierwszy Mu to zaproponowałem, ale ziarno padło na bardzo podatny grunt. Odniosłem wrażenie, że Piskal aż przebiera nogami, aby ową funkcję objąć. Sam ten temat później poruszał (rozpoczynał) w naszych rozmowach w Sękowcu, a potem nawet telefonował do mnie (już do Warszawy).

Miał być na to dowód. Proszę bardzo.
Proszę skojarzyć daty - która z nich jest wcześniejsza: czy ta z mojego pierwszego postu w tym wątku tematycznym, czy ta z postu Piskala ("u sąsiadów"), w którym po raz pierwszy informuje, że Go "namaściłem".
Ów pośpiech Piskala odebrałem wówczas jako "falstart". Telefonicznie umówiliśmy się wtedy, że w ciągu kilku dni zgłoszę swoją rezygnację, a Jego osobę zarekomenduję. Logicznie i taktownie wydawało się więc, że Piskal powinien - w końcu w swojej sprawie, jako kandydata na "Prezydenta KIMB" - zabrać głos jako drugi, już po moim wprowadzeniu do tematu. Ale On widać wolał ogłosić się sam.

To tyle. Aby z góry wykluczyć Jego ew. polemikę, że tej funkcji nie pragnął, że Go namawiałem, etc.
I w tej sytuacji tym bardziej dziwię się Jego obecnym "emocjom".
;)
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez Stały Bywalec » 6 mar 2011, o 10:42

Jeszcze kilka słów - gwoli uzupełnienia mojego wcześniejszego postu, tuż powyżej.

Oczywiście to wycofanie mojej rekomendacji dla Piskala dla nikogo nie jest wiążące. Czy i kogo wybierzecie na kolejnego "Prezydenta KIMB", to już Wasza, Kochani, sprawa.
Możecie nawet wybrać Piskala, choć to już chyba najmniej prawdopodobne - po tym, co sam napisał.
:x :x :x
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez mAAtylda » 6 mar 2011, o 11:11

W końcu ktoś mnie zrozumiał :) Dziękuję CI SB.

Ale nie pojmuję jednego, czy teraz dzielimy się na kolorki?
Dla mnie KIMB czy forum jest dla wszystkich, więc mam nadzieję że na KIMBIE pojawią się osoby ze względu na miłość do Bieszczadów, chęć spotkania się po raz X nie zważając na tytułu, namaszczenia i inne tam.....
mAAtylda
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 6 mar 2011, o 11:31

mAAtylda napisał(a):Ale nie pojmuję jednego, czy teraz dzielimy się na kolorki?
Dla mnie KIMB czy forum jest dla wszystkich, więc mam nadzieję że na KIMBIE pojawią się osoby ze względu na miłość do Bieszczadów, chęć spotkania się po raz X nie zważając na tytułu, namaszczenia i inne tam.....

:) Pięknie to ujęłaś.
Prezydent to nie namaszczenie ale coś więcej. To SB :)
lucyna
Zbanowany

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania