Seks za mieszkanie, seks z szefem, itp. molestowanie

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Seks za mieszkanie, seks z szefem, itp. molestowanie

Postprzez skazaniec » 15 maja 2011, o 18:10

ubiiegłeś mnie - właśnie chciałem o tym pisać :D
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 15 maja 2011, o 18:27

Stały Bywalec napisał(a):Wygląda na to, że sam szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Nowym Jorku (polityk francuski) pozazdrościł naszemu panu premierowi Andrzejowi Lepperowi. :lol: :lol: :lol:

A mnie to wcale nie dziwi.
Pewien znany ośrodek dał mi do oprowadzenia grupę z najwyższej półki. Mieliśmy autobus z salonką, były rodziny z dziećmi.
Wieczorem, gdy wracaliśmy z super hiper, bardzo mocno zakrapianej imprezy w salonce rozpoczęła się grupowa zabawa. Odgłosy jednoznacznie informowały nas co się tam dzieje. Jedna z "asystentek" zachowywała się dość głośno. Taki podrośnięty szkrab ze słodką minką zapytał się mnie: pani przewodnik dlaczego ta pani krzyczy nie gryź? Zbaraniałam, udałam, że nie słyszę pytania.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stały Bywalec » 15 maja 2011, o 18:59

lucyna napisał(a):(...) dlaczego ta pani krzyczy nie gryź? Zbaraniałam, udałam, że nie słyszę pytania.

Nie pomyliło Ci się przypadkiem? Może to ów pan tak krzyczał?
:lol:
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez skazaniec » 16 maja 2011, o 06:47

Boshhhhh...pozostawie bez komentarza, bo jak skomentuję to dostanę bana...
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez otrok » 16 maja 2011, o 13:04

ten socjalista pewnie nie był socjalistą za młodu i na starość został... (zgodnie z powiedzeniem śp. marszałka)
otrok
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Stały Bywalec » 18 maja 2011, o 17:35

Prezes MFW, Dominique Strauss-Kahn.
Coś mi się wydaje, że - znając jego słabostki - wrobiono go w tę seks-aferę. Nie wierzę, aby inteligentny, doświadczony 62-letni chłop rzucił się jak raptus na pokojówkę w hotelu, w którym mieszkał.

Albo to może była ... pomyłka. :lol:

Możliwy scenariusz. Ten pan lubił dominować, niby napastować i niby gwałcić. Zamówił sobie w agencji odpowiednią panienkę, tymczasem do apartamentu weszła owa pokojówka. Pan Dominik wziął ją za tę spodziewaną call-girl, a jej wrzaski i obronę uznał za grę mającą go dodatkowo podniecić.
Prowokacja albo jakieś głupie nieporozumienie.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez Stały Bywalec » 19 maja 2011, o 06:28

skazaniec napisał(a):ubiiegłeś mnie - właśnie chciałem o tym pisać :D

No to pisz, temat otwarty i będzie aktualny jeszcze przez b. długi czas. :lol:

Tak się złozyło, że wczoraj trochę "poplotkowałem" o Dominiku "Stroskanym" z kolegą, który z autopsji zna realia lepszych nowojorskich hoteli. Powiedział, że moja powyższa hipoteza odnośnie "pomyłki" jest dość prawdopodobna.

Panie lekkich obyczajów, choćby najwyższej kategorii, nie są do takich hoteli wpuszczane, nawet jeśli idą na konkretne zamówienie do klienta hotelu. To teoria.
Praktyka jest natomiast taka, że owe damy, aby zrealizować złożone telefonicznie zamówienie, przebierają się. Najczęściej za kobiety biznesu, bez śladu k...stwa w stroju. A niezbędne akcesoria (strój i ew. erotyczne gadżety :lol: ) przynoszą w dużej damskiej torbie lub teczce dyplomatce. Wtedy zdezorientowana obsługa hotelowa, jeśli takiej pani nie zna z jej wcześniejszych występów, boi się skandalu i wpuszcza ją do hotelu.
Czasem też owe luksusowe call girls przebierają się inaczej, np. za kogoś z obsługi hotelu czy hotelowej restauracji. W tłoku i zamieszaniu wchodzą do środka, niekiedy dając odpowiednią "dolę" strażnikowi hotelowemu, aby w danej chwili popatrzył w drugą stronę. :lol:

Możliwe więc jest, że gdy p. Dominik ujrzał w swoim apartamencie ponętną pokojówkę, to wziął ją za panienkę, na którą właśnie czekał i się aktualnie do spotkania z nią przygotowywał (wychodził z łazienki).

Absolutnie nie wierzę, aby mądry i doświadczony życiowo facet, znający "erotyczno-prawno-obyczajowe" realia Ameryki, przed którym rysowała się jeszcze lepsza przyszłość polityczna (prezydentura Francji), mógł popełnić taki głupi błąd i próbować zgwałcić hotelową pokojówkę.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez skazaniec » 19 maja 2011, o 08:57

dużo w tym racji - chociaż nie można też zapomnieć o amerykańskim sterylnym seksualnie społeczeństwie - jak naprawdę wyglądała ta próba gwałtu. Nie bronię tu wyżej wymienionego Pana, tak sobie myślę o sytuacji, w której mogłoby dojść do "próby gwałtu" w celach manipulacji politycznej - wywołania skandalu i zniszczenia opinii na temat danego polityka? taka poranna refleksja:)
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Stały Bywalec » 20 maja 2011, o 06:37

Na razie Dominik Stroskany :lol: uniknął dalszego siedzenia w nie najlżejszym amerykańskim więzieniu. Wyszedł za kaucją okrągłej sumy 1 mln dol., ale nie wolno mu opuścić USA. Zastosowano wobec niego areszt domowy (w mieszkaniu kogoś z jego rodziny, chyba córki) i nadzór elektroniczny (obrożę?).

Podał się też do dymisji z funkcji szefa MFW. Do objęcia tego stanowiska już się znalazło kilku chętnych, m.in. nasz Leszek Balcerowicz.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez lucyna » 20 maja 2011, o 06:39

Życzę panu Balcerowiczowi i nam wszystkim awansu na to zaszczytne stanowisko.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop