stacje paliw-gdzie są

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: stacje paliw-gdzie są

Postprzez krzyś » 21 lip 2011, o 12:43

Ja korzystałem już z wielu paliw, ale wierzcie mi!!! najlepsze jest... to znaczy najlepsze produkuje... POLMOS S.A.... :roll:
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez jerzumarian » 21 lip 2011, o 19:32

Piotrze szanowny- retoryka o ktorej wspomniałeś - to chyba lekka nadinterpretacja.
Nikogo złodziejem nie nazwalem , Ty zrobiles to wielokrotnie. Chyba że i Ty nazwiesz mnie nieukiem. Ja w przeciwieństwie do Ciebie czytam ze zrozumieniem tekstu. Przeczytaj Watek ze zrozumieniem wykaz mi gdzie napisalem choćby slowo że ktos jest zlodziejem. i wazne jest aby posiąść zdolność odrozniania zjawiska od indywidualnych postaw. Pozdrawiam Cię serdecznie i zycze przypomnienia zasad czytania ze zrozumieniem tekstu z podstawowki. Bo widzisz ja mam tylko 8 klas.
odnośnie Twojego zapytania po czym poznaję. Jeśli jezdżąc na jakims paliwie w warunkach zawsze zbliżonych pokonuje na jakims na baku 500 km a na innym 600 to jakas róznica jest. pisze o gazie. choć w moim przypadku to przeszłość. ale jak chodzi o Pb i ON z czego korzystam na co dzień, to wszelka teoria mnie nie interesuje. i jak chcesz konkrety - to Ci je dam. Tankuje 40 l Pb w Rymanowie i jade na tym 750 km. Tankuje w Komanczy na tej wspanialej stacyjce taki sam litraż i robie 600, staje w lesie miedzy baligrodem a gorzanka i ratuje mnie znajoma banieczka z zapasem. i nie porównuj mnie do pewnej pani publicznie- grzecznie prosze. a co do prokuratury isadów- mam w tej mierze bogate doświadczenie w zakresie prawa karnego i cywilnego. jak Cie cos interesuje to pytaj. a prokuratura mi nie straszna. możesz na mnie donieśc, a wtedy spotkamy sie w konfontacji. Ty sprawdzisz gdzie kogoś nazwałem złodziejem, a ja Ci wykaże ile razy Twoje 'wydaje mi sie "lub "odbieram cos tak a tak" bylo wciskaniem na siłe w moje usta tego czego nie powiedziałem.
co do innych stacyjek- jeszcze w Smolniku naciałem sie na On kiedys. i nie byla to wina jeżdzenia po górach. Po prostu, miałem wrazenie, ze auto nie chciało jechać. dobrze ze po kilku dniach zawitałem po rakietnoje i wszystko wrócilo do normy.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 21 lip 2011, o 20:00

i na koniec mych nieprecyzyjnych i wodolejskich wypowiedzi- podalem tylko przykłady zbadane, tzn takie gdy sprawdziłem stan licznika i precyzyjnie sie tym zajałem. nie podalem przykładów z rodzaju "wydaje mi się".
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Ina1973 » 26 lip 2011, o 08:18

Dzięki panu Jerzumarianowi zatankowliśmy do pełna na ostaniej dostępnej BP przed dojechaniem do Wetliny :D Okazało się to był strzał w dziesiątkę,bo później były tylko stacje paliw które odstraszały (o tej w Wetlinie nie wspomnę).
Ina1973
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 28 lip 2011, o 18:46

nie mam układu z Bp i za reklame nie biore kasy.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez MarcinekNu2 » 24 sie 2011, o 21:31

Grosar w Smolnikach.
Cóż powiedzieć. 350 km w jedną stronę - zużycie 10,5-11 l LPG, nagle na Grosar w Smolnikach wychodzi prawie 14 l !!!! Na następnym BP wraca do 10 l. Przypadek czy celowe działanie?
MarcinekNu2
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 25 sie 2011, o 09:36

Bo widzisz jakby to powiedzieć... straszne róznice musiały być w pracy silnika . i po górach pewnie jexdziłeś... :mrgreen:
Ja ostatnio tankowałem w Bieszczadzie na stacjach benzynowych (Cisna i Komancza) i na tej ostatniej paliwo do dupy. Trasa. spalanie(albo ilość zatankowanego paliwa była inna niz wskazywało liczydło) o 2 litry na 100 wieksze niz na paliwku z importu
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi