Studencka Baza Noclegowa w Wetlinie - Reaktywacja :)

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Studencka Baza Noclegowa w Wetlinie - Reaktywacja :)

Postprzez Macierzanka » 4 kwi 2012, o 16:45

Witam!

Zapraszam wszystkich na niedawno reaktywowaną bazę w Wetlinie :)

Baza jest na uboczu, na 4 ha łące, z domkiem z potoczkiem... cudowne pod namiot, spokój cisza...

Ceny niskie i dla wszystkich ;)

Zapraszam na naszą stronę: http://www.wetlina.ubf.pl tam są ceny, zdjęcia, mapka dojściowa.
Macierzanka
Stonka bieszczadzka

Re: Studencka Baza Noclegowa w Wetlinie - Reaktywacja :)

Postprzez lidkru » 4 kwi 2012, o 20:32

szkoda, ze dopiero od czerwca ;)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 5 kwi 2012, o 08:47

Podejrzewam, że dla wielu brak możliwości dojechania samochodem może być bardzo poważną wadą, ale dla równie wielu, może nawet dla większości miłośników bardziej wędrowania niż... imprezowania, będzie to zaleta i to bardzo poważna.
Dlaczego...?
Ano... dlatego!
Świetnie, że w górach czynne będzie kolejne miejsce biwakowe inne niż przyasfaltowe spędowiska!
Głęboko w zeszłym stuleciu, jeszcze jako całkowity "ślimak" stawiałem na tej polanie swój maleńki, khakowaty, całkowicie chowający się w chaszczach namiot, gdy jeszcze teren był... "niczyj". Zapewniam, że po dniu spędzonym na wędrówce śpi się tam tak, że... kompletnie nie wiadomo... jak się spało?
Wszystkiego Najlepszego Gospodarzom i Ich Gościom życzy stary, nieuleczalny szwendaczek włóczykij (Gadabout viator v. insanabilis) - Mundek.
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Postprzez Macierzanka » 5 kwi 2012, o 23:11

Lidkru!

Możesz przyjechać do nas np na weekend majowy :D organizujemy rajd z pieskami. A jak będziesz wcześniej a nas nie będzie to rozkładaj namiot śmiało! My nie z takich co łąki żałują ;)
strona rajdu: http://www.dogtrekking.ubf.pl

Zygmuncie!

Dziękujemy za miłe słowa :) No chyba brakuje tam takiego miejsca.. Ludzie to już się tylko na swoje łazienki, telewizor,łóżeczka z pościelą i wygodę nastawiają...

Będziemy mieć niezły przesiew ludności przez ten brak dojazdu. Ale może to i lepiej??? ;)
Niestety nie da się go zorganizować. Niestety dla nas.. Bo i my na plecach musimy wszystko tam zanosić...
Jak będzie coś większego to się kogoś z ciągnikiem wynajdzie :D

Byłam tam dzisiaj. Nornice strasznie rozkopały łąkę, kaczeńce kwitną, podbiał też. Posadziłam COŚ. Miało być to dzikie wino, potem winogron a wszyscy mówią że to jeszcze coś innego... Zobaczymy!
Wetlińska dalej stoi.
Śniegu już prawie nie ma.
Będzie wiosna w Bieszczadach :)
Macierzanka
Stonka bieszczadzka

Postprzez corofini » 9 maja 2012, o 17:31

Macierzanka napisał(a):Lidkru!

Możesz przyjechać do nas np na weekend majowy :D organizujemy rajd z pieskami. A jak będziesz wcześniej a nas nie będzie to rozkładaj namiot śmiało! My nie z takich co łąki żałują ;)
strona rajdu: http://www.dogtrekking.ubf.pl

jaki ten swiat maly....ja nie bylam ale ludzie od nas z forum haszczego byli u Was na dogtrekkingu. Ja tylko moglam nacieszyc oczy zdjeciami z imprezy, ale moje malenstwo jest jeszcze za male na takie sporty, nad czym bardzo ubolewam, bo jeszcze przed ciaza startowałam w zawodach u Pawła http://www.dogtrekking.com.pl/

szukam wlasnie jakiegos taniego noclegu na wakacje i pomyslalam o Was ale wlasnie doczytalam na waszej stronie o braku bierzacej wody, przy 7 miesiecznym dziecku by sie ta "wygoda" przydala .......no nic szukam dalej i gratuluje imprezy :)
corofini
Stonka bieszczadzka

Powrót do Noclegi