SZUKAM DOMKU

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

SZUKAM DOMKU

Postprzez piluwka » 1 lip 2011, o 21:30

Witam wszystkich serdecznie i jak większość osób tutaj proszę o pomoc.Szukam domku dla 8 osob w lipcu w spokojnej okolicy tzn nie nad soliną.Z góry serdeczne dzięki.
piluwka
Stonka bieszczadzka

Re: SZUKAM DOMKU

Postprzez krzyś » 1 lip 2011, o 21:51

Polecam http://www.wilczajama.pl/. W prawdzie tam nie nocowałem, ale wypytywałem wczasowiczów. Byli bardzo zadowoleni.
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez karabin_bojowy » 1 lip 2011, o 22:11

Wiem, że większe domki ma Pan Wisła w Bukowcu, nocowałam w jednym i warunki bardzo fajne. Jednakże trzeba się liczyć, że w jednym z pokoi są łóżka piętrowe ;). Polecić mogę stację "Szept" w Orelcu. Jest też kilka ofert z domkami w Baligrodzie i okolicach, np.: Wisan czy Leśna Polana w Bystrem, Eldorado czy domki nad potokiem w Baligrodzie, Uroczysko w Stężnicy. Znalazłam też fajnie wyglądającą ofertę "Domek pod Wilkiem" w Bystrem, no przynajmniej nie wygląda jak osiedle ;). Oczywiście w obrębie Bieszczadów Wysokich również znajdzie się masę ofert tego typu... chociaż pewnie o większości nowych obiektów mogę nic nie wiedzieć ;)...
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 2 lip 2011, o 18:24

i do tej litaniji karabinowej dodalbym RAJSKIE. Raczej cicho i spokojnie. okolica doliny Sanu pikna. to tak na marginesu :D
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez piluwka » 2 lip 2011, o 21:13

Dzięki za informacje ale mam jeszcze jedną prośbę czy może mi ktoś udzieli c informacji o Chacie starych znajomych w Zahutyniu będę wdzięczna.A propo dobry ten opis stonka bieszczadzka :D coraz więcej ludzi w Bieszczadach ja byłam pierwszy raz w 1983 cały miesiąc i przeszliśmy bieszczdy w zdłuż i w szerz
spało się na ziemi przy ognisku i było super ale czasy się zmieniają i człowiek zrobił się wygodny ja chętnie odwiedziłabym Balnicę ale moi znajomi chyba niebardzo.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na szlaku :)
ps.Gdyby komuś przypomniala sie jakś chtka dajcie znać.
piluwka
Stonka bieszczadzka

Postprzez trzykropek » 3 lip 2011, o 06:45

.. ze "Starych Znajomych" masz raczej daleko.. bo to nie w Bieszczadach... Mają dobrą kuchnię ... ciekawą aranżację .. w ogóle Tomek to ciekawy człowiek..
fajne miejsce... tuż przy drodze co może niektórym przeszkadzać... domki nowe więc w dobrym standardzie..
trzykropek
Stonka bieszczadzka

Postprzez prospect » 6 lip 2011, o 09:09

Witam.Polecam ośrodek Ustronie http://www.ustronie.hg.pl" target="_blank

Bardzo miła atmosfera,domowe pyszne jedzenie(polecam placki po bieszczadzku i pierogi)mistrzostwo świata :) Spokój cisza 6km do Soliny.

Kilka rodzajów domków do wyboru.Wszystkie informacje na stronie.

Dobre ceny.Naprawde polecam.
prospect
Stonka bieszczadzka

Postprzez karabin_bojowy » 6 lip 2011, o 09:25

prospect napisał(a):Kilka rodzajów domków do wyboru.Wszystkie informacje na stronie.
Dobre ceny.Naprawde polecam.

8-) no tak bez szaleństw... patrząc na te domku, od razu mi się przypominają zakładowe wakacje z rodzicami w czasach głębokiego PRL-u :twisted: ... powiem szczerze, jakbym miała wybierać, to raczej mój wybór by nie padł akurat na ten ośrodek... No chyba, że ta "domowa" atmosfera powala na kolana... ;)

No bardziej mi ten ośrodek pasuje na kolonie albo jakiś obóz ...
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Wojtek1121 » 6 lip 2011, o 09:40

Jeżeli ktoś poszukuje ciszy i spokoju polecam domek w Krywem u p. Majsterek. Jednym problemem jest dotarcie na miejsce trzeba przejść 2,5km lub prosić gospodynię o podwiezienie. Możliwy dojazd samochodem terenowym , szaleńcy dojeżdżają samochodami osobowymi. Mieszkałem niedawno w tym domku widoki z okna urocze na całą dolinę, polecam z tego miejsca wycieczkę na Tworylne. Domek posiada 6 miejsc noclegowych , możliwość zrobienia posiłków na miejscu, łazienkę (trochę słabo woda leci), cena zachęcająca. Polecam, chętnym pokażę zdjęcia oraz filmik .
Wojtek1121
Wyrypiarz bieszczadzki

Powrót do Noclegi