Szukam domku w Bieszczadach (Sylwester) na 10 osob (4 noce)

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Szukam domku w Bieszczadach (Sylwester) na 10 osob (4 noce)

Postprzez gallileo » 21 paź 2010, o 18:23

Szukam domku w Bieszczadach, na max. 10 osob, w okresie Sylwestra na 4 lub 5 nocy. (od 28/29.12 do 01.01)

Prosze o kontakt emailowy lub tel. jesli ktos z Panstwa dysponuje takim obiektem w podanym terminie.
tel. 603 320 220, ryszard.mazanek@gmail.com
gallileo

Re: Szukam domku w Bieszczadach (Sylwester) na 10 osob (4 no

Postprzez Agnieszka » 21 paź 2010, o 18:35

Obawiam się, że już troszkę późno na takie poszukiwania...
A już tym bardziej na taki "bierny" typ poszukiwań :o Chętnych w tym terminie jest wielu więc sądzę,że lepiej zakasać rękawy, poszperać choćby w serwisach internetowych z ofertami noclegów, podzwonić i samemu coś wynaleźć ( zapewniam, że i tak będzie trudno )
Mimo wszystko życzę powodzenia :)
Agnieszka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez gallileo » 21 paź 2010, o 18:39

Alez oczywiscie...jestem tego swiadomy, ale mimo to licze na szczescie :-)))
To tylko jeden z alternatywnych sposobow....aktywne poszukiwania ida pelna pare rownolegle, kilka miejsc juz obdzwonilem i cos niecos da sie znalezc.
Dziekuje w kazdym razie i rowniez pozdrawiam.
gallileo

Postprzez kumak_gorski » 21 paź 2010, o 20:15

Gdyby nie udalo sie z domkami lub zmienily sie zapatrywania polecam obejrzec www.unitra.bieszczady.pl
Pozdrawiam & powodzenia:-)
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez moonalu » 22 paź 2010, o 13:22

dom do wynajęcia w Bieszczadach dla max 10 osób. Pełna oferta na stronie : http://www.nocowanie.pl/noclegi/baligrod/domki/64648/

pozdrawiam :)
moonalu

Postprzez rafal_z » 29 lis 2010, o 21:53

Witam, polecam schronisko w Jabłonkach (między Cisną a Baligrodem). Z tego co wiem, mają jeszcze jakieś wolne miejsca, ja rezerwowałem dopiero w zeszłym tygodniu.
No i co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) - bardzo atrakcyjna cena:)!!!
tutaj kontakt to nich:
jablonki1@gmail.com
tel. 0-13 4684026
rafal_z

Powrót do Noclegi