szukam noclegu(grupa osmioosobowa)

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

szukam noclegu(grupa osmioosobowa)

Postprzez dareklis » 28 maja 2010, o 16:54

Dzien dobry.szukamy noclegu w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia dla grupy osmioosobowej(cztery pary).najlepiej w samodzielnym domku,lub gospodarstwie agroturystycznym.interesuja nas; Solina, Polanczyk oraz ich bliskie okolice.cena za osobodobe do 40 zl.z gory dziekujemy za oferty ;)
dareklis

Re: szukam noclegu(grupa osmioosobowa)

Postprzez lucyna » 29 maja 2010, o 09:28

dareklis napisał(a):Dzien dobry.szukamy noclegu w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia dla grupy osmioosobowej(cztery pary).najlepiej w samodzielnym domku,lub gospodarstwie agroturystycznym.interesuja nas; Solina, Polanczyk oraz ich bliskie okolice.cena za osobodobe do 40 zl.z gory dziekujemy za oferty ;)

Wprawdzie wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie bardzo kiepski sezon to jednak na przełomie lipca i sierpnia może być zajętych większość dobrych i tanich miejsc. Nie zamierzam składać Ci oferty, nie od tego jest forum, ale podam namiary na sprawdzone gospodarstwa agroturystyczne vel pensjonaty (nie spodziewaj się tylko proszę kontaktu z gospodarstwem rolnym):
Za Potokiem Łobozew Zofia Puch 134614862 tu powinieneś zmieścić się w cenie
Noclegi Solina Renata Tadyrak 509955442
Bazyl Bóbrka 13 469 19 30
W ub. roku były do wynajęcia tanie domki w luksusowym ośrodku Energetyk w Myczkowcach, domek kosztował 200 zł standard wysoki, to była promocja. Nie wiem jak jest w tym roku.
lucyna
Zbanowany

Postprzez dareklis » 29 maja 2010, o 09:59

dziekuje lucyno;]zdaje sobie sprawe,ze to forum sluzy do troche innych celow,ale zdecydowalem sie tu napisac,gdyz obecnie przebywamy za granica i dzwonienie jest dosyc kosztowne(po piatym telefonie zrezygnowalem z tego pomyslu).na e-maile tez odpowiedziala tylko jedna osoba.jak wiesz ofert jest sporo,takze robi sie maly metlik w glowie.jeszcze raz dziekuje za namiary ;) pozdrawiam
dareklis

Postprzez andrzej627 » 2 cze 2010, o 12:35

dareklis napisał(a):dziekuje lucyno;]obecnie przebywamy za granica i dzwonienie jest dosyc kosztowne(po piatym telefonie zrezygnowalem z tego pomyslu)

Dziwie się. Dzwonienie do Polski jest kosztowne? Ja też dzwonię z zagranicy, tyle że za darmo. Polecam Internetcalls
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lucyna » 2 cze 2010, o 18:25

Wczoraj rozmawiałam z szefową od marketingu w ośrodku Energetyk w Myczkowcach. W tym roku domki będą tam jeszcze tańsze, 180 zł doba domek 5 osobowy.
Z takich miejsc godnych polecenia to dodałabym ośrodek Uroczysko w Zwierzyniu, standard turystyczny ale ośrodek non stop zmienia się na lepsze. Pięknie położony to plus, remontowany, ma basen na wolnym powietrzu. Byłam zaskoczona z najgorszej nory w Bieszczadach przekształca się w coś naprawdę bardzo interesującego. Widać, że nowy właściciel/dzierżawca robi wszystko aby goście byli zadowoleni. No i są.
lucyna
Zbanowany

Postprzez anikk926 » 23 cze 2010, o 15:11

anikk926

Postprzez vm2301 » 8 kwi 2013, o 13:16

Tak myślę, że od maja 2010 to zdążyli jednak już coś znaleźć ;)
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez PaweleS » 8 kwi 2013, o 19:35

vm2301 napisał(a):Tak myślę, że od maja 2010 to zdążyli jednak już coś znaleźć ;)

A jeśli to błędne założenie i oni ciągle szukają? ;)
Wszak czasem większa radość z szukania niż ze znalezienia :lol:
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez miłosnik Bieszczadów » 17 kwi 2013, o 08:39

Może nie jest tak żle, pierwszy raz się spotykam żeby tak długo szukali i nie znależli może dla nich jeszcze nie z budowali takich noclegów.:):) Nie martwcie się w tym roku się uda. Pozdrawiam
wynajem busów, autobusu po Bieszczadach http://www.bus.bieszczady.pl www.grzes-bus.pl
miłosnik Bieszczadów
Stonka bieszczadzka

Postprzez ramzes » 17 kwi 2013, o 10:04

vm2301 napisał(a):Tak myślę, że od maja 2010 to zdążyli jednak już coś znaleźć ;)

- pewnie znaleźli, ale czemu nie spróbować przy okazji "upolować" beznakładowo, jednym strzałem (postem) chętnych na sprzedaż usługi? :|
- sezon letni coraz bliżej i w związku z tym przybywa "jednopostowych bezinteresownych" użytkowników Forum... :(
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Powrót do Noclegi