Szukam noclegu

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Szukam noclegu

Postprzez długi » 15 cze 2012, o 05:47

Masz jeszcze "Grzechowisko" w Wetlinie. Nowy pensjonat dla lubiących komfort. I widoki z tarasu... po horyzont.
W Mucznem Arnika też ma dość wysoki standard i świetną kuchnię
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez kusa333 » 15 cze 2012, o 20:11

jak cinoli zależy na znajomosci i dobrych relacjach to przeciez musi sie dostosowac do plastikowych gustów i juz.

A ja tez mam wielka prośbę, może szczegolnie do Stałego Bywalca, który pisze o swoich pobytachw Sekowcu, ale nie tylko do SB. Zalezy mi na namiarach kwatery w Zatwarnicy/Sekowcu, wprawdzie byłam tam kilka razy, ale zawsze w trasie i przyuwazyłam po drodze "hotel" ale wydaje mi sie malo przytulny, wolałabym jakaś chałupę, ale tez nie za drogą. Boję się korzystać z ofert tubylców podsklepowych, chociaz przy okazji odpoczynku pod sklepem obiecali noclegi :D, wolałabym jednak cos pewniejszego.
Domki letniskowe w SEkowcu tez mi jakos nie pasują, bo wcale nie takie znowu tanie- 40 zł za glowę a przypominaja mi czasy PRL-u, no jasne że jak nic nie znajdę to bedziemy musieli tam albo w tym zatwarnickim hotelu sie ulokować, ale może ktos mi pomoże/
kusa333
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 17 cze 2012, o 12:46

Powiem tak- hotel moze wygląda na malo przytulny, bo nie jest to zagroda agroturystyczna ale obsluga jest bardzo sympatyczna a zarło w knajpie super. i to nie-plastikowym turystom polecam. a co do domków to sa takie ... http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=d ... UvghqwnqUQ
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez kusa333 » 17 cze 2012, o 16:37

dzieki za radę, chociaz na żarciu nam zbyt nie zalezy, w bieszzcadach to jemy gryczkę i makaron na okraglo ( musi sie róznić od domu) i namiary na domki eksklusiv, pisząc o domkach myslałam o tych: http://www.sekowiec.net/pl/cennik.html
jeszcze może mi sie uda cos dowiedziec zblizonego do chałupy. Tak czy siak dziekuję :)
kusa333
Stonka bieszczadzka

Postprzez adrien » 21 cze 2012, o 15:52

Tylko nie spędzajcie za dużo czasu w tym hotelu!:) Szkoda czasu nawet jakby miał 100 gwiazdek, lepszy od gór nie będzie:)
adrien

Poprzednia strona

Powrót do Noclegi