Szukam noclegu

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Szukam noclegu

Postprzez cinola » 13 cze 2012, o 18:32

Witam .
Na wstępie chciałem się przywitać.
Mam pewien problem (chodź w Bieszczady jeżdżę od prawie 30lat) ,zawsze spałem w namiocie ,pod chmurka i gdzie się tylko dało .Wielu moich znajomych słyszało opowieści jak tu jest,i w końcu dali się namówić na wyjazd. Problem w tym ze muszę znaleźć warunki jak w hotelu minimum 4 gwiazdki.Więc, łazienka w pokoju, fajnie byłoby zejść na śniadanie.Oczywiście miejscówka powinna być w okolicach UG.
Dziękuje za wszelkie informacje.
cinola
Stonka bieszczadzka

Re: Szukam noclegu

Postprzez lidkru » 13 cze 2012, o 19:01

no to pozostaje Ci Hotel Górski :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez hadamlicz1 » 13 cze 2012, o 19:14

Cinola może Ty po prostu zabierz ich w Tatry;)
Nic mnie tak nie męczy, jak niechodzenie po górach!
Hadamlicz
hadamlicz1
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 13 cze 2012, o 19:16

Hotel Górski w UG i to najlepsze "apartamenta" :mrgreen: ...chyba że w Arłamowie jeszcze coś mają :mrgreen:
A poważnie...to może zabierz ich do Polańczyka. Będą szczęśliwi bo dużo gwiazdek, spoko, deptak, knajpy na poziomie a nie jak w UG "u eskulapa" i piwo pod sklepem. Pozdrawiam wcale nie złośliwie. Po co im fundowac stresa? W UG wszyscy sikają przy drodze!!!! OBY!!
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez krzyś » 13 cze 2012, o 19:43

A ta... no.. UNITRA???
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez cinola » 13 cze 2012, o 22:23

Problem w tym ,że zależy mi na znajomości z nimi.A że znam ich troche to.....Kurcze czemu du...pa jest zawsze z tyłu .
cinola
Stonka bieszczadzka

Postprzez Sonka » 14 cze 2012, o 04:04

Wybór masz niewielki, czterech gwizdek nie ma ale są Perła w Czarnej, Solina Spa w Myczkowcach, trochę niżej w hierarchii Karino w Berezce. Unitra to bardzo dobry ośrodek, ale nie ta liga, jest pośrodku pomiędzy w/w, a obiektami turystycznymi. Proponuję Wetlinę, tam znajdziesz kilka dobrych pensjonatów, pod uwagę weź też Sosnowy Dwór w Krzywem, tam jest dużo gości bardzo dobrze sytuowanych.
Sonka
Zbanowany

Postprzez kusicielka » 14 cze 2012, o 12:30

A ja bylam w Goscincu Carpatia w Smerku, to jest taka wioska miedzy Cisna a Wetlina. I moge polecic ten pensjonat z czystym sumieniem. Dobry standard, a okolica spokojna i cicha. Niestety nie wiem, czy otworzyli juz SPA, bo jak ja bylam, to jeszcze nie dzialalo. Fajna atmosfera. Ciekawy wystroj. I moim zdaniem dobre miejsce dla srednio wymagajacych.
kusicielka
Stonka bieszczadzka

Postprzez cinola » 14 cze 2012, o 20:49

Wielkie dzięki.Powoli kroi się pewien plan.
cinola
Stonka bieszczadzka

Postprzez creamcheese » 14 cze 2012, o 21:38

cinola!! Gdzie chcesz zabrać swoich znajomych?? Do wymyślonego świata którego nie ma? Pokażesz im Bieszczady plastikowe? Po co im spa i tym podobne duperuły? Zabierz ich tam "gdzie nie ma cywilizacji". Po co im potrzebny blichtr? Bieszczady są takie jakie widzisz. Bez kurortów i bez gołębiewskich. I niech takie zostaną. I takie im pokaż...zabłocone, umorusane i z byle zupiną na dobranoc. Jeśli zapamiętają i polubią to wrócą. Jeśli nie ...to nawet nie będą wiedzieli czy to karpaty czy sudety. I nie pomoże Twój wysiłek by były cztery gwiazdki. Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Noclegi