Szukam noclegu

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Szukam noclegu

Postprzez jaszyn » 18 sie 2009, o 13:18

Witam
Szukam noclegu dla 10 osobowej grupy. Najlepiej gdyby to był samodzielny domek. W Ustrzykach Górnych, Wetlinie, Brzegach lub innych miejscowościach w pobliżu wyjść na szlaki
jaszyn

Re: Szukam noclegu

Postprzez lucyna » 18 sie 2009, o 13:51

Z tego co orientuję się to wolne miejsca mają w Dolnym Smereku 501591743.
lucyna

Postprzez Krzysiek40 » 18 sie 2009, o 17:07

Może "Zielone Wzgórze" w Wetlinie? Dobry punkt wypadowy, samodzielny dom na pewno pomieści 10 osób. tel. 603 802 975
Krzysiek40
Stonka bieszczadzka

Postprzez renebrr » 20 sie 2009, o 16:12

witam,rowniez szukam nclegu dla jednej osoby,najlepiej w ustrzykach gornych lub wolosate,od 24ego sierpnia na okolo 4 noclegi.duzych wymagan nie posiadam :) dobrze,zeby byl dostep do prysznica :lol:
renebrr

Postprzez vm2301 » 20 sie 2009, o 21:44

A próbowałaś tego:

http://www.google.pl/webhp?hl=pl#hl=pl& ... 5c0ca9ebbd

http://www.google.pl/webhp?hl=pl#hl=pl& ... 5c0ca9ebbd

?

Bo jeśli liczysz na to, że zaraz wpiszą tu swoje oferty specjalnie dla Ciebie właściciele pensjonatów i kwater, to...sie nie doczekasz ;)

Przeglądnij, wybierz, ewentualnie zapytaj o opinię jak masz wątpliwości, może ktoś zna i telefon w garść.

Pozdrawiam:)
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez renebrr » 22 sie 2009, o 10:20

Próbowałam,próbowałam ale miejsc nigdzie nie mają(dziwne :lol: więc jadę w ciemno,bez rezerwacji,najwyżej zostanie mi przystanek :lol: na forum kazali mi skierować kroki Pod Caryńską wUstrzykach a tam nie mają miejsc ale podobno w Wołosate mogą mi zarezerwować.Się zobaczy,optymizm się mie trzyma,ciekawe jak dlugo? :D
renebrr

Postprzez renebrr » 22 sie 2009, o 10:30

a moze na miejscu znajde jakis nocleg u kogos,kto nie prowadzi zarejestrowanej dzialalnosci?jakeis pzremyslenia? :lol: jeszcze poszukam w wetlinie
renebrr

Postprzez krysia » 22 sie 2009, o 13:25

Daj spokój z Wetliną :mrgreen: , jak nie będzie miejsc w UG to bierz to Wołosate-cisza, spokój.
Odwrotnością miłości nie jest nienawiść
lecz obojętność,
Jeśli nienawidzisz to znaczy,że nadal coś czujesz...
„Lepiej mieć trudny charakter, niż nie mieć go w ogóle”
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez renebrr » 23 sie 2009, o 10:18

Wiecie co?optymizm mnie opuszcza stopniowo :( jutro jadę ale z tym noclegiem nadal mam problem:/ szukam,szukam ,szukam a miejsc nie ma.Nie dziwi mnie to,ale zaczynam się nastawiać na ten przystanek :D W tym Wołosate też brak :x sama jestem sobie winna,bo mogłam się zabrać za to wcześniej :)
renebrr

Postprzez krysia » 23 sie 2009, o 10:25

w schronisku Pod Rawkami na podłodze myślę, że znajdzie się miejsce już jak bardzo potrzeba przypili
Odwrotnością miłości nie jest nienawiść
lecz obojętność,
Jeśli nienawidzisz to znaczy,że nadal coś czujesz...
„Lepiej mieć trudny charakter, niż nie mieć go w ogóle”
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Noclegi