szukamy domku na lipiec

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

szukamy domku na lipiec

Postprzez tokyo » 8 sty 2011, o 20:30

witajcie, piszemy znad morza, jest to nasza 1sza wycieczka w Bieszczady, dzieciaki: 5lat, drugie: 1rok. Jak w temacie: szukamy domku letniskowego na 2 tygodnie w lipcu. Widziałem już kilka ogłoszeń, ale proszę też Was o jakieś wskazówki. Czy ktoś może mi polecić konkretną oferte?

Czego szukamy? domek, raczej na uboczu, w ciszy. Może być w mniejszej miejscowości, i tak się liczę że będziemy dojeżdzać do innych miejscowości, w celach zwiedzania. Przy domku powinien być plaz zabaw

serdecznie dziękujemy z góry, za wszystkie odpowiedzi.
tokyo

Re: szukamy domku na lipiec

Postprzez biolog1 » 8 sty 2011, o 22:50

Proponuje napisac na nocowanie pl zapytane takie jak tu i otrzymaja panstwo mase ofert. ja bylam ostatnio w stuposienach w inernecie oferta www.nadwolosadka.pl/tylko to jest domek z okolo 12 miejscami noclegowymi/Jest piekna kuchnia zreszta mozna obejrzec.Pozdrawiam
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 9 sty 2011, o 07:23

tokyo napisał(a):witajcie, piszemy znad morza, jest to nasza 1sza wycieczka w Bieszczady, dzieciaki: 5lat, drugie: 1rok. Jak w temacie: szukamy domku letniskowego na 2 tygodnie w lipcu. Widziałem już kilka ogłoszeń, ale proszę też Was o jakieś wskazówki. Czy ktoś może mi polecić konkretną oferte?

Czego szukamy? domek, raczej na uboczu, w ciszy. Może być w mniejszej miejscowości, i tak się liczę że będziemy dojeżdzać do innych miejscowości, w celach zwiedzania. Przy domku powinien być plaz zabaw

serdecznie dziękujemy z góry, za wszystkie odpowiedzi.

Hmm, pierwsza myśl, która mi wpadła do głowy to Weremień i Lesko-ski. Są tam domki całosezonowe, dobrze wyposażone, z kuchnią i co równie ważne z kominkiem (nie wiadomo jaka będzie pogoda w lipcu), na uboczu i to podwójnym, a jednocześnie blisko Leska czyli blisko do lekarzy, aptek, sklepów itd. Weremień znajduje się ok. 2 km od głównej drogi bieszczadzkiej, w bocznej dolince, a około 600 m od wsi jest mały ośrodek. Przede wszystkim jest tam bezpiecznie, nie ma ruchu samochodowego, a dzieci mogą bawić się niezagrożone na zewnątrz domku. Jest plac zabaw ale niezbyt dobrze wyposażony, w okolicy jest szybowisko, dla dzieciaków oglądanie paralotniarzy czy szybowców to wielka frajda. Będziecie mieć blisko do różnego rodzaju atrakcji kulturowych.
lucyna
Zbanowany

Postprzez tokyo » 9 sty 2011, o 21:37

dziękujemy za odpowiedzi, czekamy na dalsze opinie.

skleciłem zapytanie w oba wskazane przez Was miejsca.

ze swojej strony, znalazłem taką ofertę:
http://www.bieszczady.net.pl/domkipodskalka/

czy ktoś z Was tam był? coś słyszał?
tokyo

Postprzez IraS » 10 sty 2011, o 10:35

Z tego co pamiętam to Piotr kiedyś tam mieszkał więc może jakąś opinie napisze. Mi osobiście miejsce się podoba, byłem tam, ale nie mieszkałem.
IraS
Administrator

Postprzez Piotr_S » 10 sty 2011, o 11:16

Tak, byliśmy tam z Tysią kilka razy - jednak zawsze poza sezonem, więc jak jest w pełni sezonu to nie wiem. Miejsce jest ok, na uboczu choć między domami (z dwóch stron potok), wyposażenie domków też bez zarzutu.
Piotr_S
Administrator

Postprzez tokyo » 10 sty 2011, o 13:31

Piotr, dziękuję za odpowiedź. Co miałeś na myśli, na uboczu, choć między domami?

wciąż czekamy na inne sprawdzone miejsca. (domki).
tokyo

Postprzez tokyo » 14 sty 2011, o 10:11

jeszcze coś takiego znaleźliśmy

http://www.bieszczady.net.pl/lesnapolana/index.html

czy ktoś z Was tam był? słyszeliście jakieś opinie?
tokyo

Postprzez vm2301 » 14 sty 2011, o 19:45

O domkach niewiele wiem, poza tym, że stosunkowo nowe, więc pewnie w dobrym stanie. Lokalizacja natomiast doskonała na "rowerowe wakacje".
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez sweq » 17 sty 2011, o 09:43

witaj,
Ja byłem w bieszczadach kilkarotnie. Pomijajac namiaty z lat młodzienczyc to z rodzinka byłem w:
-Baligordzie
-Telesnicy oszwarowej

W baligordzie byłem w "domkach eldorado" . Polecam , wyposazenia itd ok. Nie wiem jak z placem zabaw w lecie bo ja byłem w zimie (i teraz tez sie tam wybieram) . Wejdziesz na strone , poczytasz .
Polecam

W telesnicy Oszwarowej byłem w domie Sokle gniazdo0 - w tej straej chacie. W lecie. Sympatyczni włscicielel . Mieli konie i wspaniały dwór:) KOrzystasz z ogródka warzywanego i nie ma nic lepszego jak śniadanie pod wiata ze swiezych warzyw.

Polecam

jak bedizesz chciał cos wiecej dowiedziec sie to pisz na maila
sweq

Następna strona

Powrót do Noclegi