Tanie spanie w Ustrzykach Górnych

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Tanie spanie w Ustrzykach Górnych

Postprzez miłosnik Bieszczadów » 16 mar 2014, o 16:37

Najlepsze i tanie noclegi w Ustrzykach Górnych to prywatne kwatery za kościołem bądź domki obok dyrekcji BPN . :) Jak ktoś potrzebuje namiary pisać na PW dam numery sprawdzone w 100%
wynajem busów, autobusu po Bieszczadach http://www.bus.bieszczady.pl www.grzes-bus.pl
miłosnik Bieszczadów
Stonka bieszczadzka

Postprzez aagatkaaa » 18 mar 2014, o 12:32

Witam :) Chcę się wybrać ze znajomymi w Bieszczady i właśnie szukamy jak najtańszego noclegu. Ktoś tutaj wspomniał o stodole za kościołem za 8 zł- nam to jak najbardziej odpowiada :D Ale ja nie mam namiarów na takie miejsca. Macie może jakieś numery telefonu, kontakt -cokolwiek ?
I pytanie drugie - w przypadku takiego noclegu w stodole, gdzie można sobie załatwić jakiś prysznic ?
aagatkaaa
Stonka bieszczadzka

Postprzez włóczykij » 23 mar 2014, o 19:53

wiesz zawsze możesz zapytać gospodarza czy ma dostęp do prysznica , albo w domu rekolekcyjnym, w Hoteliku białym . Spodziewaj się opłaty ,ale aż takiego problemu nie będzie - ostatecznie zostaje ci potok Wołosaty - tylko bez mydła bo mandat zapłacisz he he.
włóczykijowy transport http://www.busy-bieszczady.com.pl/
włóczykij
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Staszek » 20 kwi 2014, o 13:56

Witam ;)
Dziękuję za odpowiedzi, wybrałem Wetlinę w ubieglym roku lecz teraz chcę Ustrzyki.
Mam więc kolejne pytania; mówicie o stodołach, ale chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć o mieszkaniu w tych stodołach
czy to jest spanie na sianie? jakie warunki, gdzie się zostawia swój" majątek" ,rzeczy, itp.
Jest tak tanio to muszę się zastanowić. Dodam że chodzi tylko o 1-osobę. ;)
Staszek
Stonka bieszczadzka

Postprzez miłosnik Bieszczadów » 20 kwi 2014, o 20:07

Staszek napisał(a):Witam ;)
Dziękuję za odpowiedzi, wybrałem Wetlinę w ubieglym roku lecz teraz chcę Ustrzyki.
Mam więc kolejne pytania; mówicie o stodołach, ale chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć o mieszkaniu w tych stodołach
czy to jest spanie na sianie? jakie warunki, gdzie się zostawia swój" majątek" ,rzeczy, itp.
Jest tak tanio to muszę się zastanowić. Dodam że chodzi tylko o 1-osobę. ;)

Spanie w stodole tak może być na siane ( kalimata i śpiwór) lub na łóżku ( śpiwór ). Łazienka tez jest , prysznic i WC tylko że z zimną wodą. Swój "majątek" rzeczy możesz zostawić w stodole bądź u gospodarza w domu albo w miejscu przez niego wskazanym. Warunki bardzo turystyczne . Nie ma co narzekać wiadome luksusów nie ma jak na kwaterze ;) Musisz zobaczyć, spróbować .
wynajem busów, autobusu po Bieszczadach http://www.bus.bieszczady.pl www.grzes-bus.pl
miłosnik Bieszczadów
Stonka bieszczadzka

Postprzez ewe7878 » 12 sie 2016, o 21:29

Witam,
Chciałabym zapytać, czy ktoś wie, czy te noclegi na sianie są nadal aktualne.
ewe7878
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Noclegi