Tradycyjne,majowe golenie czyli X KIMB w wersji Pastora!

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Tradycyjne,majowe golenie czyli X KIMB w wersji Pastora!

Postprzez lucyna » 26 maja 2011, o 09:36

No to z niecierpliwością czekamy. Ewentualnie w między czasie możemy porozmawiać sobie o Połoninie. :mrgreen:
Co do Szymona, ten człowiek dla mnie nie istnieje. Żywię duży szacunek dla Jego dorobku ale nie chce z Nim mieć do czynienia, nawet pośrednio.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Pastor » 26 maja 2011, o 10:36

Stały Bywalec napisał(a):.....................mnie osobiście interesuje, m.in. oczywiście, Twoja ocena zakupionego przez nas (w prezencie) instrumentu muzycznego. Bezpośrednio nabył go kolega podający się za znawcę w tej dziedzinie. Jest-li on rzeczywiście ekspertem? Zadowolił naszego wirtuoza?
:D

Tak na szybko, znawca jest znawcą, wybrany instrument prezentował się godnie, dedykacja fajnie wykonana, Mariusz był wzruszony, my również!
Wogóle, kolega Manio musiał pokonać niemałe przeszkody żeby przyjechać na KIMB. Wszyscy bardzo sie cieszyli a Manio (wspólnie z Zulusem) zagrali i zaśpiewali na medal. Mam nadzieję że nie ostatni raz.
Pozdrawiam + P........
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez browar » 26 maja 2011, o 14:33

Kilka ilustrujących fotek z przełęczy nad Terką i Studennego.
Załączniki
browar
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Hero » 26 maja 2011, o 16:39

Pastor napisał(a):Tak na szybko, znawca jest znawcą, wybrany instrument prezentował się godnie, dedykacja fajnie wykonana, Mariusz był wzruszony, my również!
Wogóle, kolega Manio musiał pokonać niemałe przeszkody żeby przyjechać na KIMB. Wszyscy bardzo sie cieszyli a Manio (wspólnie z Zulusem) zagrali i zaśpiewali na medal. Mam nadzieję że nie ostatni raz.
Pozdrawiam + P........

Na prośbę Pastora zamieszczam zdjęcia ww. instrumentu i dedykacji.
Załączniki
Hero
Stonka bieszczadzka

Postprzez Stały Bywalec » 26 maja 2011, o 17:05

Mój nick Piskal raczył zapisać "gotykiem", w pierwszej chwili nie mogłem go znaleźć.
Jest on na "północnym wschodzie" - gdyby kartę z dedykacją potraktować jak mapę. :D
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez długi » 26 maja 2011, o 20:50

Pastorze, jako frontmen w zieleni prezentujesz się doskonale. Cieszę się, że dane nam było się spotkać. Niech lato będzie łaskawe dla Ciebie i Twojego zdrowia.
Pozdrawiam serdecznie
Długi
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Pastor » 26 maja 2011, o 23:27

długi napisał(a):Pastorze, jako frontmen w zieleni prezentujesz się doskonale. Cieszę się, że dane nam było się spotkać. Niech lato będzie łaskawe dla Ciebie i Twojego zdrowia.
Pozdrawiam serdecznie
Długi

Tomaszu, długi w rzeczy samej!
Jedną z najmilszych i najcieplejszych rozmów jakie odbyłem na KIMB-ie to rozmowa z Tobą i Joasią, Twoją.....niech Pan Jej przydaje zdrowia a ujmuje kalorii!!!. To dlatego właśnie przyjeżdżam od lat na KIMB, żeby spotkać Was i Wam podobnych. I niech tak będzie długo i zawsze.
Przepraszając za OT, pozdrawiam + Pastor ręką własną
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez Pastor » 26 maja 2011, o 23:43

cdn................ ale na razie idę spać , bo jestem lekko przykurzony................. + P,,,,,,,,,,,,
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez Aleksandra » 27 maja 2011, o 20:16

oj nie śpij cały weekend :)
Aleksandra
Stonka bieszczadzka

Postprzez manio » 28 maja 2011, o 09:24

Wcinając się w relację Pastorka (mam nadzieję że mi wybaczy :-) ) chciałbym podziękować także bywalcom zielonego forum za niespodziewany, a bardzo miły prezent który od Was otrzymałem.Prezent który cieszy podwójnie, bo ufundowany ponad podziałami od bywalców jednego i drugiego forum :-))
manio
Stonka bieszczadzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania