Tradycyjne,majowe golenie czyli X KIMB w wersji Pastora!

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Tradycyjne,majowe golenie czyli X KIMB w wersji Pastora!

Postprzez Pastor » 28 maja 2011, o 13:23

Wyprawa na Tworylne, jedyna godna wzmianki, już tu została zdokumentowana zdjęciami kolegi Browara. To była fajna wycieczka, warto było choćby dla tej jednej, pojechac w Bieszczady! W ciągu kilku godzin nie spotkaliśmy nikogo!!!
Też spróbuje wrzucić parę fotek kiepskiej jakosci, już chocby dlatego żeby zachować dla potomności zdjęcie kolegi Browara, jak czaplę na Sanie udawał. Potężna ulewa w drodze powrotnej nie zepsuła nam humoru ani nie zniechęciła.
Przeciwnie, postanowiliśmy dalej ostro pochaszczować i udac sie w tym celu w samo centrum bieszczadzkiej dziczy czyli do Wetliny. Takie wyzwanie jak najdziksze bieszczadzkie tereny w Polańczyku sobie odpuściliśmy bo kolega Browar miał tylko 3 mapy i baliśmy się...........
(kol. Browar obiecał że na następny raz kupi GPS-a za 3000 kawałki i zmierzymy sie i z tym wyzwaniem).
Wetliny mniej się obawialiśmy, wiedząc że od niejakiego czasu Wetlina ma zaszczyt gościć Naszego kolegę 3Kropka (inicwięcej) i mieliśmy nadzieję że jakoś Ją wycywilizował.
Nie zawiedliśmy się w rzeczy samej, jak to zresztą można się będzie dowiedzieć czytają cdn
......................................... Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną
Załączniki
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez Aleksandra » 28 maja 2011, o 13:54

Pozazdrościć Wam tej "cywilizowanej" wycieczki, mi została tylko dzicz ;)
A od kiedy czapla brodzi na trzech nogach?
Aleksandra
Stonka bieszczadzka

Postprzez browar » 28 maja 2011, o 15:29

Tradycyjnie ilustruję nasz wypad
Załączniki
browar
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Stały Bywalec » 4 cze 2011, o 05:55

To wszystko przeze mnie, że Pastor przerwał relację.
Tak się dał wciągnąć w tematykę historyczną, że aż zaniedbał ten wątek.
:lol:
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez skazaniec » 4 cze 2011, o 08:58

a ja cały czas cierpliwie czekam - mam nadzieję Bywalcze, że na chwilę wypuścisz Wielebnego żeby kilka słów napisał. Instrument przepiękny - jeśli gra tak jak wygląda szczerze gratuluję :)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Pastor » 5 cze 2011, o 12:41

Ciąg dalszy następuje w bólach, nie z powodu wątku historycznego a z powodu chwilowej abstynencji. Jak już pisałem, po kielichu mam największe parcie na klawiaturę!
Wetlina na nasze przywitanie wystawiła to co ma najlepsze czyli kolegę 3Kropka, węża Eskulapa (Browar lubi wszelkie gadziarstwo),fajny domek do zamieszkania i pełną michę (Pastor lubi.......).
Było tam coś jeszcze na przywitanie ale nie napiszę co bo pisanie o alkoholu i pijaństwie jest teraz niepoprawne, co innego nosówka albo grzybki etc. ale tego na szczęście nie było.
Zaraz na dzień dobry Wetlino, spotkaliśmy koleżeństwo z Forum (kolor nieistotny), m.in. kol. Hero i klan Marcowych + Kevin. To nam pozwoliło zorientować się w sytuacji i upewnić że wieczorne spotkanie przedkimbowe, istotna jeśli nie najważniejsza część imprezy odbędzie się zgodnie z tradycją.
Na spotkanie to udaliśmy się pieszo, mimo pewnego oddalenia bazy noclegowej od Bazy Ludzi z Mgły. Oczywiście nie planowaliśmy się znietrzeźwić tylko uznaliśmy że nie chcemy się wyróżniać więc przyłączymy się do opcji przeważającej. Była to jak się okazało opcja na A ........ ale niestety nie A jak Abbstynent.
Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej................ itd. tec.
Opisując spotkanie główne skupię się na tym kto był. Spotkanie przedkimbowe, odbywające się w węższym gronie (bo nie wszyscy jeszcze dojechali) jest okazją by odnotować kogo nie było. NIe było przede wszystkim Dozywotniego Honorowego Prezydenta Stałego Bywalca (dodatek do tytułu: "Na Uchodźstwie" jest równocześnie tejże nieobecności wytłumaczeniem chociaż nie usprawiedliwieniem).
Nie było Wojtka1126 i Andrzeja627 oraz bertranda236 czyli Bieszczadników Ponumerowanych. Szkoda!!! Nie było Piotra Naszego Pana Admina,(Irasa zresztą też), nie było też Lucyny z For (na co skrycie liczyłem).
Tradycyjnie,co roku na KIMB-ie mAAtylda obchodzi urodziny i w tym roku również. Nie mówi które,coś Jej się licznik popier......ł i bije chyba nie w tą stronę bo Matti wygląda co rok to młodziej. Po gremialnym "sto lat...."), mAAtylda postawiła......... noo... w każdym razie jak barman darł japę pytając skąd ten alkohol na stole......... Cóz, nasze tradycję są Mu widocznie obce.
Miłe to spotkanie opuściłem ok. godz. 22-iej gdyż na drugi dzień, w sobotę miałem się udać do Nowicy aby przywieźć na KIMB Szymona Modrzejewskiego ze Stowarzyszenia Magurycz. Ominęło mnie z tego powodu to co w tej imprezie najlepsze czyli jeszcze większe znietrzeźwienie oraz występy Browarowo/3Kropkowej Loży Szyderców a jak Ich znam to przejechali się po wszystkim co święte i nadęte! Cdn.
....................................................... Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną

PS Kolegów silnie utalentowanych proszę jak zwykle o serwis foto! + P....
Załączniki
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez Pastor » 5 cze 2011, o 13:54

"I nastał wieczór, i nastał poranek - dzień trzeci" Genesis 1,13.
Późnym porankiem,trzeciego dnia pobytu, wspólnie z kolegą Piskalem (p. o. Piskala) udaliśmy się w Beskid Niski, Gorlicki w rzeczy samej, aby dostarczyć Szymona na KIMB, zgodnie z umową.
Po drodze kol. Piskal zwalczał zespół nabyty dnia poprzedniego,ja zaś próbowałem sobie przypomnieć co wiem i pamiętam na temat Nowicy i Szymona/Magurycza. Szymona poznałem osobiście na Spotkaniu w Zawadce Rymanowskiej. Nie był to jednak mityng AA i niestety nie wszystko pamiętałem. Pamiętałem tylko że Szymon jest uroczym człowiekiem, że miał ciekawą prelekcję na temat prac Magurycza.
Jak przez mgłę pamiętałem jeszcze co jedna pani powiedziała w Zawadce R. że Szymonowi to nie warto dawać. Niestety nie dosłyszałem czego nie warto dawać, wódki czy d...y. Jednym słowem czy Szymon jest abstynentem czy impotentem.
Okazało się, po przybyciu na miejsce i w drodze powrotnej że Szymon jest abstynentem (ale tylko wtedy jak nie pije). Droga powrotna zeszła nam nie wiedzieć kiedy z powodu ciekawej rozmowy z której dowiedzieliśmy się naprawdę dużo na temat prac Magurycza ale także drogi samego Szymona. To był ciekawy dzień choć apogeum jeszcze przed nami. + Pastor m.p.
Załączniki
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez andrzej627 » 11 cze 2011, o 17:27

Pastor napisał(a):(...) zostaliśmy zaproszeni przez samego Naszego Pana Admina, oczekującego nas w tymczasowej siedzibie w Wołkowyi z karabinem bojowym (to prawdziwa broń masowego rażenia) w towarzystwie Braci Ponumerowanych (Andrzeja i Wojtka) oraz naszego forumowego jerzumariana.

Dołączam parę migawek z naszego spotkania:

andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 11 cze 2011, o 17:40

Pastor napisał(a):Zaraz na dzień dobry Wetlino, spotkaliśmy koleżeństwo z Forum (kolor nieistotny), m.in. kol. Hero i klan Marcowych + Kevin.

My też ich spotkaliśmy w Wetlinie, ale w czwartek:

andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania