Trunki, napitki, nalewki i inne takie...

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Trunki, napitki, nalewki i inne takie...

Postprzez PiotrekF » 1 gru 2013, o 21:50

chwastek napisał(a):co nie "da rady" ...? ej! taką ... nie jestem :roll:
jakbym spróbowała i by mi smakowało to "da radę" ... byleby nie było za słodkie :roll:

amstaf358 napisał(a):Trzeba by spróbować komisyjnie w szerszym gronie..i niech się to grono wypowie... ;)

;) ;) :)
Zacytowane wypowiedzi 'poddały' pewną myśl .... (jakoś tak po dwóch .... widzę jaśniej ;) ): chwastek , ponieważ "taką nie jest" i "byleby nie za słodkie" , organizuje , zakłada , powołuje do życia grupę ,ekipę no takie "szersze grono" (może później być zwane komisyją) do "komisyjnego próbowania'' tych własnoręcznie ,w domowych zaciszach wytwarzanych (choćby ''wyglądały jak siuśki") finalnych produktów.
Każdy kto chciałby takiego komisyjnego 'potwierdzenia' przydatności do .... dostarcza komisyji (tutaj komisyja 'określa' potrzebny litraż do analiz) produkt.
Taka komisyja (wzorem jeżowiska np) zbierała by się gdzieś w b...... miejscach (by nikt nie wpływał na werdykt) i ..... wydawała opinię ,może nawet jakiś certyfikat ....
.... ponieważ uważam chwastka i amstafa358 za 'rodziców' ideii ..... mieli by naj ..... wpływ na wybór komisyjantów , jak i liczebności takowej komisyji. Pod rozwagę .... ;) ;) ;)
(już teraz jestem niezmiernie ciekaw jak personalnie by się ... prezentowała takowa komisyja )
;) PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez chwastek » 2 gru 2013, o 11:18

tylko komisja w składzie jednoosobowym: chwast - mogłaby wydać rzetelną i uczciwą ocenę próbowanych przez Szanowną Komisję trunków!
bo jakoś sobie nie wyobrażam jednomyślności w liczniejszym gronie ;) ... a już po pijaku to dopiero byłyby obrady i deliberacje :D

co nie znaczy, że nie spróbowałabym takiego domowej roboty winka w szerszym gronie i w sympatycznych okolicznościach i przy tej okazji wyraziła swoją skromną opinię :)
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez amstaf358 » 2 gru 2013, o 12:39

;) Jednoosobowy skład nie będzie obiektywny i demokratyczny to raczej dyktatura.....komisyja powinna być trzyosobowa i nie będzie ŻADNYCH pijaków tylko obiektywni koneserzy..... :mrgreen:
Bieszczady może nie są wszystkim,ale wszystko bez Bieszczad jest niczym!.....
amstaf358
Wyrypiarz bieszczadzki

Lokalizacja: z piekła rodem/sercem Polańczyk..i Terka przed masakrą

Postprzez jerzumarian » 2 gru 2013, o 16:45

hmmm... komisyja powiadacie... kiperowanie to moja pasyja...
Ponadto , ponad wszelka wątpliwość, jestem chyba odpowiednim komisyjantem- jurrorem, jako,że juz z dawna jestem na forum okreslony mianem alkoholika z przerośnietym ego.... Zgłaszam zatem swój akces. \
Jeszcze co do miejsca- najblizsza forumowa impreza w Bieszczadach to marcowa zmiana czasu, Proponuję termin ostatniego łejkindu marca.
Do prac komisyji, na zasadach doradców proponuję powołać Wojtka 1121, Skazańca (przedstawiciel producentów) i Irasa, jako jednego z derektorów tego forum. No chyba że większym opojem jest Pioter, w co nie smiem wierzyć...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez amstaf358 » 2 gru 2013, o 21:00

Tak, to ego widać Jerzu widać....ale Ty Jesteś zdaje się wybitnym specjalistą od piwa....więc nie wiem czy Masz kfalifikacje w innych trunkach....co do reszty hmmm..za dużo osób w komisyji to problem i :lol: Wojtek na obserwatora i fotoreportera jak najbardziej.... :mrgreen:
Bieszczady może nie są wszystkim,ale wszystko bez Bieszczad jest niczym!.....
amstaf358
Wyrypiarz bieszczadzki

Lokalizacja: z piekła rodem/sercem Polańczyk..i Terka przed masakrą

Postprzez PiotrekF » 3 gru 2013, o 09:30

... ;) "ponad wszelką wątpliwość" jeżu..... ma "chyba odpowiednie .... " , lecz (i tutaj będę się upierał) w komisyji musi być "chwast". Oczywiście nie jednoosobowo , bo jakiż by "werdykt" był dla 'produktu' w którego stworzenie/zrobienie włożyło się tyle pracy ,serca ,miodu i i lat a "wyglądałby jak siuśki" ;)
Jeszcze upierałbym się przy amstafie jako komisyjantem (jeden z 'rodziców' ... pomysłu). Co do dalszych ustaleń .... Wasza wola . Jak by co to z "doświadczenia" taka .... : nie za liczna komisyja - chętni na werdykt "producenci" mogą się wystraszyć lub nie podołać w .... koniecznym do ... litrażu ;) :)
Myślę tyle z mej .... .
PF
ps ...acha jak komisyja już będzie działać ... dostarczę (by innym , nieśmiałym dać przykład ) :D
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez PiotrekF » 19 lis 2014, o 21:39

;) ... by ten ... 'na wierzch wyciągnąć' .... na Łopiennikowanie dochodzi ...

Obrazek

... niby 'młody' a 'płomienny' ...

Obrazek

... i posiada porzadane bąbelki...

Obrazek

... kolor (słowo Wam daję) już określa smak ...

Obrazek

... jeszcze ostatni 'rzut oka' na .... i do dna ...

Obrazek
.... com uczynił 'sprawdzając', czy aby (jeżyniak) już, czy jeszcze czekamy .... jeszcze czekamy ...
;)
PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lidkru » 20 lis 2014, o 09:36

kolorek...bąbelki... ślinka cieknie :mrgreen:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez chwastek » 20 lis 2014, o 09:40

nie lubię ciepłych kolorów ale ta ciecz w kieliszku wygląda bardzo interesująco. Bardzo.
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez PiotrekF » 20 lis 2014, o 22:10

chwastek napisał(a): ta ciecz w kieliszku wygląda bardzo interesująco. Bardzo.

;) ;) przynajmniej nie "wygląda jak siuśki'' :) , no i "ta ciecz" jest miodem , takim pitnym na jeżynach .... i znów będziesz 'matką' .... poddałaś mi pewna ideę która już kołata mi się po głowie (czyli pustym miejscu) ..... ale sza jeszcze musi 'dojrzeć', ... może być "bardzo interesująca. Bardzo".. ;) ;) :)
PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop