Tu nie nocować!

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Tu nie nocować!

Postprzez DarO » 26 lip 2011, o 16:39

Witam.
Tytuł mówi sam za siebie. Szukanie noclegu przez internet, nie pierwszy raz, przebiegł szybko i bez problemów. Wyszukaliśmy pensjonat Gospodarstwo Agroturystyczne ........... z restauracją/kuchnią domową w samym centrum Cisnej. SUPER! Rozmowa telefoniczna z właścicielką p. ................ bardzo rzeczowa, termin, ilość pokoi, osób, cena no i zaliczka. Po przyjeździe na miejsce ( podróż 10h nocą ) okazuje się że nie mamy noclegu. Bardzo duże zdziwienie właścicielki co my chcemy od niej, później okazuje się że mamy nocleg ale 8km od Cisnej. Żart!? Nie, pani bardzo nie miła, chyba na wielkim kacu z wielką łaską oddała zaliczkę i nawet nie czuła się w obowiązku przeprosić. Nie polecam w/w pensjonatu. Turysta.

Dane obiektu usunięto. proszę najpierw zapoznać się z zasadami pisania w tym dziale: ku-przestrodze-zanim-cos-tu-napiszesz-przeczytaj-t493.html
DarO
Stonka bieszczadzka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2011, o 16:28
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Tu nie nocować!

Postprzez Zygmunt Skibicki » 26 lip 2011, o 17:10

Do Admina w kwestii formalnej...
Czy by nie należało wpierw poprosić właściciela wskazanego pensjonatu o wyjaśnienie, a dopiero później publikować takie ostrzeżenia...?
Zwłaszcza, gdy autor sam nie podaje swoich formalnych personaliów...
Chodzi mi o to, by nie tworzyć "boisk" do wojenek podjazdowych pomiędzy konkurującymi o klienta firmami...
Ale... może ja jestem przewrażliwiony...
Na świecie nie ma miejsc nieciekawych. Natomiast ludzie, owszem... są.
Mundek
Avatar użytkownika
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis
 
Posty: 588
Dołączył(a): 17 lip 2011, o 10:23
Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Tu nie nocować!

Postprzez IraS » 26 lip 2011, o 18:06

Trudno, żebyśmy zajmowali się jeszcze takimi mediacjami, tym bardziej, że i tak każda ze stron uważa, że ma rację. Temat już niejednokrotnie przerabiany po takich wpisach bardzo często sprawa kończy się na policji i w sądzie. My jako administratorzy forum dostajemy potem wezwania na policję lub prokuratury w celu ujawnienia danych, ip itp. Jakoś nie uśmiecha nam się jeździć po 400 km składać wyjaśnienia za czyjeś posty. Jak ktoś czuje się oszukany, nich idzie z tym na policję czy do sądu zamiast wylewać swoje żale na forach.
Avatar użytkownika
IraS
Administrator
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2 mar 2009, o 18:37
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Tu nie nocować!

Postprzez Zygmunt Skibicki » 26 lip 2011, o 18:58

Trzeba przyznać, że to jest bodaj najlepsza forma unikania problemów... :)
Mnie przynajmniej się podoba...
Na świecie nie ma miejsc nieciekawych. Natomiast ludzie, owszem... są.
Mundek
Avatar użytkownika
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis
 
Posty: 588
Dołączył(a): 17 lip 2011, o 10:23
Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy


Powrót do Noclegi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Loading

O F I C J A L N E    F O R U M    D Y S K U S Y J N E    S E R W I S Ó W: