Turyści pobili gospodarzy

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Turyści pobili gospodarzy

Postprzez Piotr_S » 27 cze 2011, o 11:43

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie młodych turystów z Nowego Sącza, którzy zaatakowali gospodarzy, u których mieszkali w Bieszczadach. Turystom nie spodobało się, że gospodarze upominali ich za nocne hałasy prosząc o zachowanie spokoju.

W nocy z piątku na sobotę policjanci zostali poproszeni o pomoc przez właścicieli gospodarstwa agroturystycznego w Wołkowyi, którzy zostali zaatakowani przez swoich gości. Gospodarze w obawie przed młodymi ludźmi musieli zamknąć się na klucz w jednym z pokoi. Oczekując na nadejście pomocy wysłuchiwali gróźb pozbawienia życia.

Jak ustalili policjanci, grupa dwunastu mieszkańców Nowego Sącza wynajęła pokoje w czwartkowe popołudnie. Były to cztery kobiety i ośmiu mężczyzn w wieku od 21 do 28 lat. W piątkową noc gospodyni kilkakrotnie musiała upominać młode osoby, które hałasami zakłócały spokój pozostałym gościom i domownikom, wśród których przebywały również małe dzieci. Około północy, po kolejnej interwencji, gospodyni została zaatakowana przez swoich gości, którzy najpierw zaczęli ją wulgarnie wyzywać, a później wypędzać z pokoju. Następnie zaczęli szarpać oraz okładać pięściami syna gospodyni, który ruszył matce z pomocą. Grozili również gospodarzom pozbawieniem życia. Ponieważ jeden z młodych napastników wymachiwał przy tym maczetą, gospodarze uciekli i zamknąwszy się w jednym z pokoi wezwali na pomoc Policję.

Młodzi turyści po przybyciu policyjnego patrolu opuścili gospodarstwo, zobowiązując się do pokrycia wyrządzonych szkód. Zabezpieczono maczetę, którą grozili gospodarzom. W sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/k ... zkali.html
Piotr_S
Administrator

Re: Turyści pobili gospodarzy

Postprzez jerzumarian » 27 cze 2011, o 12:32

TY albo , ja dzis nic nie piłem i słabo kleje literki albo w bieszczady zaczeli przyjeżdżac jacyś debile. jestem za zaoraniem drog i przeniesieniem infrastruktury do zakopanego. a hołota niech jeździ na wycieczki do czarnobyla.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez karabin_bojowy » 27 cze 2011, o 12:43

Generalnie nie zaczęli, tylko zawsze tam bywali... niestety... Nie mamy wpływu na takie coś... Generalnie wszystko można jakoś usiłować tłumaczyć, że młodzi, że urlop, że góralska krew itd... ale to po prostu żenada... Pomyliła im się dżungla amazońska z Bieszczadzkimi ostępami i konieczna, a wręcz niezbędna, w takich okolicznościach przyrody jest ww. maczeta 8-).... No cóż dobrze, ze to zakończyło się tylko tak, a tak naprawdę nikt nie ucierpiał. Niestety przyjmując obcych ludzi na kwaterę, do domku, nie wie się kogo faktycznie wpuszcza się do domu. Pozostaje tylko nadzieja, że takie indywidua to jednak niewielki odsetek.
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 27 cze 2011, o 12:52

wiem ze przyjeżdzali zaewsze rózni oszołomieni, ale o takich ekscesach to mi nie bylo wiadomo. ja nie wiem jak takie towarzystwo nazwać, ale krew mi sie lasuje jak coś takiego slysze. chcieli sie tak bawić to nie do agroturystyki a do steżnicy, wynając sobie paintbola na tydzien, smarowac sie tymi farbami a nawet z maczetami latac. niech sie bawią miedzy soba łby obcinaja( mysle że u zadnego z nich nie spowodowałoby to smierci , co najwyżej skaleczenia, bo nie przypuszczam aby w ich tepych łbach istnialy mózgi, a napewno nie sa zaopatrywane w tlen , więc krew tam nie dochodzi).... chleja do wiwatu, cpaja i robia co chca. jak im tylko ktos na to pozwoli.
a może jakies rezerwaty dla takiej zwierzyny by trzeba stworzyc??? :ugeek:
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 27 cze 2011, o 17:47

Statystycznie zawsze znajdzie się jakiś oszołom...a tychże mam wrażenie teraz więcej.
Ciekawi mnie jaki finał będzie miała owa sprawa, swoją drogą nie rozumiem też ludzi, którzy robią takie rozróby - po co?
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez nemo7 » 8 lip 2011, o 17:51

Witam. Ja też byłbym za tym by dla takich bandytów stworzyć rezerwat ale nie w Bieszczadach. Sprawa powinna się skończyć w sądzie i to w Wydziale Karnym - bo to większe przestępstwa, nie wiadomo jak zostało to zakwalifikowane bo to i groźby karalne, naruszenie miru albo i nawet próba zabójstwa; to wszystko zależy oczywiście od prokuratury i sądu. Jeśli jest tu jakiś dziennikarz warto by tą sprawę nagłośnić by odstraszyć innych idiotów...
"Niebo zamiast dachu. Wiatr zamiast ścian. Dla niektórych to dom"
nemo7
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 8 lip 2011, o 20:02

sa rezerwaty ale pełno w nich rowerzystów i alimenciarzy. a bandziory sobie po lesie hasają
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Powrót do Noclegi