U Lestka - czy warte polecenia?

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

U Lestka - czy warte polecenia?

Postprzez TANJA » 19 maja 2011, o 09:22

Czy ktoś zna agroturystykę "U Lestka" w Dwerniku? Pragniemy się tam wybrac na urlop i usiłujemy poznac jakies opinie. Jesli ktos zna to miejsce - baaaaardzo upzrejmie prosze o podzielenie się wrażeniami.
TANJA

Re: U Lestka - czy warte polecenia?

Postprzez lucyna » 19 maja 2011, o 11:18

Między Bogiem, a prawdą to nie znam obiektu, mam informacje z drugiej ręki. To dawna szkoła, po remoncie, jeżeli nie macie dużych wymagań to może być. Jest tam czysto i w miarę przytulnie. To duży obiekt, są tam wieloosobowe sale i grupy zorganizowane.
lucyna
Zbanowany

Postprzez TANJA » 19 maja 2011, o 13:00

Chcemy jechac z 3-letnim dzieckim, więc koniecznie pokój z własna łazienke i chętnie z jakims ciepłym posiłkiem. I żeby było CZYYYSSSTOOO!!! A może możesz coś sprawdzonego polecić...?
TANJA

Postprzez lucyna » 19 maja 2011, o 13:36

Sprawdzone w tej okolicy to Rusinowa Polana i U Prezesa w Chmielu. To jest górna półka usług. Osobiście lubię ośrodek BARR w Zatwarnicy, jest duży, ale ma zalety: piękne położenie, gdzie diabeł mówi dobranoc , naprawdę dobra kuchnię i panie kucharki z którymi można zawsze się dogadać jeżeli chodzi o posiłki, fajną atmosferę (początek grudnia szkolenie d/s dużych drapieżników , dr. Śmietana wykłada, pani z recepcji wywołuje mnie z sali - gapię się i nie dowierzam własnym oczom : wataha idzie sobie spokojnie przez drogę), kiedyś z nim blisko współpracowałam, goście na ogół byli bardzo zadowoleni. A Zatwarnica - przeczytaj podpis w stopce Stałego Bywalca. On Ci wszystko wyjaśni.
lucyna
Zbanowany

Postprzez TANJA » 19 maja 2011, o 14:35

Bardzo dziękuję
TANJA

Postprzez jerzumarian » 25 maja 2011, o 20:55

a ja polecam Lestka
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 26 maja 2011, o 07:02

wczoraj nie miałem sił na napisanie czegos wiecej. polecam ze wzgl na przyjaznosc gospodarzy turystom. jedzonko dobre. pokoiki czyste i schludne. duzo miejsca na podwórku i do zabawy dla dzieci. miejsce na ognisko, boisko. gospodarze to "cialo pedegogiczne" i miejscowa wladza- jako ze gospodyni jest gminna radna. maja dobre podejscie do turystów. ponadto gospodarze oferuja mozliwosc podwózki na szlak swoim lub gosci autem. wejdz na ich stronke to dowiesz sie szczegółów. w goglach U LESTKA i juz jestes.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 26 maja 2011, o 07:07

acha - co do info Lucyny o duzych salach u lestka - nie wiem skąd te informacje. tam sa tylko pokoiki 2 i 3 osobowe. na piętrze. ana parterze mieszkaja gospodarze zajmujac owe duze sale. budynek nie przypomina tego, którym był pełniąc role szkoly. jest totalnie przebudowany wewnątrz. atmosfera bardziej rodzinnai nigdy nie ma duzo ludzi bo nie może. nie ma zagrozenia pobytu ze zorganizowana grupa turyst co wchodzi w gre w przypadku zatwarnicy, czyli hotelu agencji rolnej.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Powrót do Noclegi