Uchwyt samochodowy do laptopa

Porady, wskazówki, wymiana doświadczeń na temat sprzętu turystycznego

Re: Uchwyt samochodowy do laptopa

Postprzez IraS » 25 mar 2009, o 17:11

Są zasilacze samochodowe do laptopa, a jak potrzebujesz ten laptop wyciągnąć 30 razy podczas 30 postojów, włączyć i czekać aż szanowny windows się zainstaluje a potem zamknie system to urządzenie jednak może być przydatne.
IraS
Administrator

Postprzez krysia » 25 mar 2009, o 17:16

No a możesz mi w końcu wytłumaczyć po co wyciągać ten komputer 30 razy? :shock:
Grasz na giełdzie?czy musisz 30 razy pogodę sprawdzać, czy aby ICM nie zmienił zdania i tajfunu razem z tsunami w Bieszczadach nie zapowiada :mrgreen:
Odwrotnością miłości nie jest nienawiść
lecz obojętność,
Jeśli nienawidzisz to znaczy,że nadal coś czujesz...
„Lepiej mieć trudny charakter, niż nie mieć go w ogóle”
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 25 mar 2009, o 22:00

krysia napisał(a):Niby w jakich sytuacjach byłby przydatny?

Np. w celach rozrywkowych lub związanych z pracą. Mi przy dłuższej jeździe przydałby się np. do Skype, GG, odbierania na bieżąco poczty (OE) i oglądania teledysków bądź filmów (teraz oglądam na nawigacji i mnie to wkurza bo za mały ekran).
Piotr_S
Administrator

Postprzez krysia » 25 mar 2009, o 22:12

W SAMOCHODZIE??? :shock:
to nawet nie milion punktów karnych a dwa miliony!
lecz obojętność,
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 25 mar 2009, o 22:16

krysia napisał(a):W SAMOCHODZIE??? :shock:
to nawet nie milion punktów karnych a dwa miliony!

Nawigacja chyba jest dozwolona, więc co za różnica czy co chwila zerkam na automapę czy na "Kariere Nikodema Dyzmy" na przykład? :)
Piotr_S
Administrator

Postprzez krysia » 25 mar 2009, o 22:22

Piotr_S napisał(a): Mi przy dłuższej jeździe przydałby się np. do Skype, GG, odbierania na bieżąco poczty (OE) i oglądania teledysków bądź filmów (teraz oglądam na nawigacji i mnie to wkurza bo za mały ekran).

2 miliony punktów karnych :twisted: :evil:
A rozmowa przez telefon bez zestawu głośnomówiącego czy pisanie smsów jest podczas jazdy zdaje się zabronione tak czy siak dzięki Bogu.
lecz obojętność,
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 25 mar 2009, o 22:28

krysia napisał(a):A rozmowa przez telefon bez zestawu głośnomówiącego czy pisanie smsów jest podczas jazdy zdaje się zabronione tak czy siak dzięki Bogu.

No więc Skype byłby odpowiednikiem zestawu głośnomówiącego, słuchawki na uszy i wszystko. Owszem, sms się bardzo niewygodnie pisze, ale przy odrobinie wprawy ;) ludzie jednak to robią, podobnie jak nagminnie rozmawiają bez zestawu, więc suma sumarum wydaje mi się że wygodniej jest pisać przez GG niż z komórki, jeśli już i tak i tak ktoś to robi (i bezpieczniej).
Piotr_S
Administrator

Postprzez krysia » 25 mar 2009, o 22:32

Piotr_S napisał(a):ludzie jednak to robią, podobnie jak nagminnie rozmawiają bez zestawu, więc suma sumarum wydaje mi się że wygodniej jest pisać przez GG niż z komórki, jeśli już i tak i tak ktoś to robi (i bezpieczniej).

ludzie też jeżdżą po pijaku, gwałcą małe dzieci czy mordują niewinne staruszki.
Jeśli coś jest złe to jest złe i nie stanie się dobre tylko dlatego, że ktoś to robi
lecz obojętność,
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 25 mar 2009, o 22:41

krysia napisał(a):Jeśli coś jest złe to jest złe i nie stanie się dobre tylko dlatego, że ktoś to robi

Tylko te przykłady to jakos nie na miejscu. I kto ma stwierdzać co jest złe? Rozmawianie przez komórkę jest złe - bo co? Bo kilku mających na to wpływ tak stwierdziło? Mnie rozmawianie przez telefon w żaden sposób nie rozprasza i nie widzę w tym nic złego, a jeśli to jest złe to trzeba zakazać jeszcze picia napojów, palenia, rozmawiania z pasażerami i oglądania się za d... , bo to równie lub bardziej wszystko niebezpieczne. Ci sami decydenci nakazali również jazdę na światłach przez cały rok, co okazało się akurat pomysłem poronionym i nie mającym wpływu na bezpieczeństwo.
Piotr_S
Administrator

Postprzez krysia » 25 mar 2009, o 22:46

Ja uważam to za bardzo dobry pomysł, jak pracowałam w Niemczech tam wisiały takie bilbordy przy drogach.
Dwa zdjęcia praktycznie identyczne. Auto na leśnej zacienionej drodze w barwach neutralnych. Na jednym bez świateł i na drugim ze światłami. I to było jakieś 10 lat temu. Od tego czasu jeździłam już zawsze na światłach poza miastem.
Jak pracowałam w firmie medycznej jako diler później to szef tak samo wręcz kazał nam jeździć na światłach, powiedział, że jego to nie interesuje, że się więcej pali benzyny, czy żarówki trzeba szybciej wymieniać, bo nasze życie jest bezcenne.
Tu nie trzeba akurat żadnych badań-samochód na światłach jest lepiej widoczny z daleka.
lecz obojętność,
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzęt turystyczny