UWOLNIJ SIĘ W BIESCZADACH

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

UWOLNIJ SIĘ W BIESCZADACH

Postprzez IraS » 22 gru 2011, o 12:38

Od 1 – 7 stycznia 2012, w telewizji TVN24, będzie emitowany 30 sekundowy spot reklamujący Bieszczady. Będzie on emitowany w godzinach wieczornych, pomiędzy 17.00 a 22.00, przed takimi znanymi programami, jak: „Świat wg. Jacka”, „Kropka nad i”, „Rozmowa Rymanowskiego”, „Szkło kontaktowe”. Natomiast od 22 grudnia 2011 do 3 stycznia 2012 będzie emitowany w Telewizji Obiektyw, w bloku programów informacyjnych o regionie. Spot jest elementem kampanii reklamowej regionu w ramach projektu Alpy Karpatom realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska. Spot to kombinacja zdjęć i materiału filmowego z regionu Bieszczad. Zdjęcia Tarnicy i Bukowego autorstwa Partycji Syrnik oraz Mirosława Każmierczaka ( nagrodzonych w ramach II Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Fotografów organizowanego przez Bieszczadzki Park Narodowy) wprowadzają do materiału filmowego ze stoków narciarskich, wyścigów psich zaprzęgów, speedridingu i wyścigów motocyklowych na lodzie. Spot zamyka pokaz wnętrza galicyjskiego domu i szeroko otwarte okno z napisem „UWOLNIJ SIĘ W BIESZCZADACH”.

„Do tej pory Bieszczady nie były reklamowane za pomocą spotów telewizyjnych, a przecież jest to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi reklamowych na świecie. Fundacja Karpacka wyprodukowała spot czytelny, nieskomplikowany i nakłaniający odbiorcę do skorzystania z oferty turystycznej regionu. Zawartość spotu jest rezultatem kompromisu i konieczności rezygnacji z prezentacji wszystkich zimowych walorów regionu. Powiedziała Zofia Kordela Borczyk Prezes Zarządu Fundacji Karpackiej – Polska”.

W połowie 2012 roku Fundacja rozpocznie produkcję drugiego spotu reklamowego prezentującego letnią ofertę turystyczną regionu. Spoty – zimowy i letni - będą emitowane cyklicznie, po dwa razy w roku, w latach 2012 do 2016. Kopie spotów sukcesywnie będą umieszczane na zaprzyjaźnionych portalach oraz na YouTube.

Spoty reklamowe stanowią element szeroko zakrojonej kampanii promującej Bieszczady obejmującej media krajowe i zagraniczne, koordynowanej przez Anitę Rembiesa. Następne działania w ramach kampanii to artykuły w National Geografic, film o Karpatach, portal internetowy www.alpykarpatom.pl, produkcja maskotki regionu (ryś karpacki w stroju nawiązującym do regionalnego wzornictwa) wizyty studyjne największych europejskich operatorów turystycznych (TUI Scan Holiday, Neckermann) oraz wykreowanie i marketing produktu lokalnego.

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Szwajcarsko-Polski Program Współpracy jest jednym z programów współpracy pomiędzy Szwajcarią a nowymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej. Stanowi wkład Szwajcarii w zmniejszenie różnic społeczno-gospodarczych w rozszerzonej Unii Europejskiej.

ŹRÓDŁO: http://www.bieszczady.net.pl/?fn_mode=f ... fn_id=2609
IraS
Administrator

Re: UWOLNIJ SIĘ W BIESCZADACH

Postprzez Barnaba » 22 gru 2011, o 18:47

mnie najbardziej podoba się ta pani czekająca na mnie. Iras, Ty wiesz może gdzie jej szukać?
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez kresowiak » 23 gru 2011, o 12:35

Spot calkiem sympatyczny , aczkolwiek zdecydowanie za malo w nim prawdziwych Bieszczadow. Do Barnaby pytanie : ktora pani na nas czeka , czy ta ktora masuje , czy ta ktora jest masowana. Pozdrawiam swiatecznie.
kresowiak
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Barnaba » 24 gru 2011, o 01:05

głęboko wierzę że ta co jest masowana :)
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez krzyś » 24 gru 2011, o 13:29

Tu poważna promocja Bieszczdu, a Wam co? dupy w głowach!!!
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez kresowiak » 27 gru 2011, o 09:08

Drogi Krzysiu ! O spocie sie wypowiedzialem - niezbyt bieszczadzki . Wymiana zdan z Barnaba , no coz , dobry zart jest tynfa wart. Pozdrawiam i licze na lepsza promocje naszych Bieszczadow.
kresowiak

Postprzez vm2301 » 27 gru 2011, o 12:19

A ja myślę, że spot dobry.
On nie ma być idealnie "bieszczadzki" ... cokolwiek to znaczy, on ma zachęcić turystów do przyjazdu.

Ma ktoś pomysł co pokazać i jak w ciągu tych 30 sekund, by ludzi lepiej zachęcić na spędzenie zimowej kanikuły w tym regionie?
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez kresowiak » 27 gru 2011, o 14:44

Spot byc moze nie najgorszy, ale jak juz pisalem malo bieszczadzki .Ja odwiedzam Bieszczady od dwudziestu lat i ten spot na mnie nie dziala , byc moze na nowicjuszy tak .Kazde dzialanie w kierunku promocji Bieszczadow popieram calym sercem ,aczkolwiek obawiam sie najazdu stonki , choc sam jestem tak okreslany przez administratorow mimo ze jestem jak mnie okreslaja miejscowi " swoj" .Zapraszam wszystkich ,ktorzy obejrza spot i tych co go nie zobacza do przyjazdu w Bieszczady i zachorowania na nie na zawsze.
kresowiak

Postprzez lucyna » 27 gru 2011, o 16:29

Bieszczadzkie jest tylko pierwsze 3 sekundy. No i psie zaprzęgi.Reszta to jest promocja Gór Sanocko-Turczańskich.
I tak mamy: stoki narciarskie, jeden z nich to Lesko Ski w Weremieniu, reszta trudna do identyfikacji, skocznia chyba z Zagórza, Bezmiechowa, arena w Sanoku, spa jest np. w Solinie Spa w Myczkowcach i w Karino w Berezce, wystrój jadalni i pokoju sypialnego - tu jest chyba Magoda z Lutowisk o której była mowa i na naszym Forum ale jest on charakterystyczny dla całego regionu.
lucyna
Zbanowany

Postprzez kresowiak » 27 gru 2011, o 17:01

3 sekundy to troche za malo, stoki narciarskie sa w calej polsce , ; zuzel na lodzie; w sanoku: to nie
kresowiak

Następna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy