W październiku będzie się coś działo w Bieszczadach!

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: W październiku będzie się coś działo w Bieszczadach!

Postprzez jerzumarian » 22 wrz 2013, o 13:19

Napisze tak: Wy się na nas nie patrzcie, bo my wolelibyśmy być nie zależni. I nawet gdybyśmy mieli z Sanoka do Wetliny dotrzec pksem to dotrzemy. Wszystko wskazuje na to ,że my będziemy jechać w sobotę rano, tak że będziemy w wetlinie około 12.30. (w sanoku około 11.30) Jeszcze nie wiemy czy autobusem, czy samochodem. Lepiej wy się zmawiajcie razem a nam dajcie swobodę działania. Jeśli nie będziemy mieli afta to ewentualnie poprosimy o transfer z sanoka. A jeśli wam się uda skrzyknąć razem z Lublina ekipą większą to będzie to bardziej ekonomiczne. Jeszcze zapytanie: czy pobyt w Wetlinie w PRLu u Mirka Nadolnego będzie wam odpowiadał? Myślę że to by była najlepsza lokalizacja i cena za nocleg najprzystępniejsza.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 22 wrz 2013, o 14:20

Dobra Jerzowcu - to tak robimy. Ja w każdym razie mykam już w piątek, bo szkoda mi czasu i dnia by jechać w sobotę. Wetlina i PRL jak najbardziej mi pasuje.
Cream - w takim razie czy Żona pojedzie czy nie to ja ruszam w piątek ok godz 18 (dokładniej jeszcze napiszę bliżej wyjazdu). Chociaż możemy i zrobić poranny waria(n)t z wyjazdem ca 4 nad ranem:P.
a tymczasem proponuje się na lubelskie piwko ustawić :)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 22 wrz 2013, o 16:03

Skazańcze!! Jak będę miał urlop w tygodniu 21-27.10 to mogę jechać już w piątek 18.10 o 15.oo :) ...widzę, że teraz mój ruch i załatwianie urlopu...na piwo możemy sie ustawić kiedy Ci pasuje, postaram się dostosować. Nocleg czy to w PRL-u czy gdzie indziej...dla mnie to sprawa drugorzędna, chciałbym tylko wiedzieć czy mam zabrać śpiwór i karimatę czy mogę jechać "goły" :mrgreen:
Miło będzie Was poznać.
Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 22 wrz 2013, o 18:30

super - walcz o urlop:) ja chyba koło 18 będę kończył, ale na 100% ni pamiętam jutro, dopiero będę wiedział ostaatecznie. A piwko - cóż wieczory wchodzą w grę:) każdego dnia:) hehe...
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 22 wrz 2013, o 18:44

creamcheese napisał(a): chciałbym tylko wiedzieć czy mam zabrać śpiwór i karimatę czy mogę jechać "goły" :mrgreen:

Sprawdziłem - pościel to dodatkowy wydatek. szczegółowy cennik masz tu: http://www.cienprlu.infoturystyka.pl/cennik/
Ja zabieram swój pierdziworek:)
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 24 wrz 2013, o 16:02

W kwestii poscieli, pierdziworków itp. Pozostawmy na razie ten temat, bo wiele zalezy od tego jak potoczą się negocjacje z obiektami, w których mozna zrobic pobyt. Jedziemy grupą, po sezonie, więc teraz trwa runda negocjacji, kto zaproponuje najkorzystniejsze warunki i co w zamian. Dobrze by było, gdyby do 10.10 ostatecznie zapadły decyzje kto jedzie, a KTO NIE JEDZIE!!!!!!! No, i proszę mi się nie wyłamywać. Wszystkich tych co byli w Biesach we wrzesniu informuję,że pogoda na cały nasz pobyt została tradycyjnie zamówiona i będzie znacząco odbiegać od tego deszczowiska wrześniowego. Można się zgłaszać na Priv do mnie wtedy łatwiej będzie dopiąć szczegóły.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 24 wrz 2013, o 16:09

będzie znacząco odbiegać od tego deszczowiska wrześniowego

czyli będzie nudna :mrgreen:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 24 wrz 2013, o 16:43

Lidka - jak mawiaja moi gimnazjaliści. "Sama Pani jest nudna". Jak Jerz zamawia to nie ma bata :mrgreen:
Jerzu - ja na pewno, chyba żeby mi nogę urwało, a i wtedy bym ze szpitala uciekł:)
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 24 wrz 2013, o 21:31

jerzumarian napisał(a): pogoda na cały nasz pobyt została tradycyjnie zamówiona i będzie znacząco odbiegać od tego deszczowiska wrześniowego

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 25 wrz 2013, o 05:03

że zacytuję
przestańcie z ta pogodą. Pogoda w VBiesach zmienia się w 15 minut a Wy szukacie wspomozenia w tvnach i innych stnoptycznych przepowiedniach rodem ze sredniowiecza. W Biesach zawsze jest pieknie, nawet jak leje. są sklepy i podsklepy

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania