W październiku będzie się coś działo w Bieszczadach!

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

W październiku będzie się coś działo w Bieszczadach!

Postprzez skazaniec » 18 wrz 2013, o 14:50

Tak napomykałem już co nieco od jakiegoś czas, że coś się będzie działo w Bieszczadach. Pomysł zrodził się w styczniu. Realizacja została odłożona do września, a wstępne plany, jak to mają do siebie, padły. Jednak zawsze jest plan B.

Jako nadworny wędrowny psychopata gawędziarz zapowiadam co następuje:

Moja skromna osoba i jeszcze skromniejsza (?) osoba Jerza M. znanego skądinąd na forum wybieramy się w Bieszczady.
Termin: 18-25.10.2013 (niektórzy krócej, inni dłużej)

Co będziemy robić, gdzie będziemy siedzieć, łazić i się integrować na razie nawet dla mnie pozostaje tajemnicą. Dlaczego - otóż Naczelny PlanerJerz obiecał, że wszystkich zaskoczy i plan wkrótce poda. Ja obiecałem, że zabiorę gitarę. No i obaj mamy nadzieję, że sami nie będziemy i ktoś z Szanownych Koleżanek i Kolegów dołączy do wspólnego łażenia, do późna siedzenia i śpiewania (darciem mordy zwanego)

Dyskusje, pytania, zażalenia, wolne wnioski, petycje i inne tego typu składać można i opisywać w niniejszym wątku.
Jednym słowem ZAPRASZAMY!
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Re: W październiku będzie się coś działo w Bieszczadach!

Postprzez jerzumarian » 18 wrz 2013, o 17:13

Zatem- Plan jest nastepujący: 18.10 spotkanie uczestników imprezy pod nieznana jeszcze nazwą w bliżej nieokreślonym miejscu o godzinie raczej późnej lub nawet wczesnej. 19-21.10 wędrowanie, wałęsanie się po górkach, śpiewogrania i spożycie...
21.10 impreza przenosi sie z blizej nieokreślonego miejsca do Bacówki Pod Honem. Tam już będą inni uczestnicy imprezy o nazwie Zakończenie Lata. Dołączamy do nich i tak trwamy do 24.10 minimum. Kolejne informacje w najblizszych dniach. Propozycje na pobyt w terminie 18-21.10 sa następujące: Łupków u Krysi, Dwernik U Lestka, Smolnik schronisko, Balnica u Wojtka, Wetlina PRL. Prosze o opinie
Czy możemy nazwac imprezę Bieszczadzkie Jerzowisko? bo tak!
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 18 wrz 2013, o 18:02

Co do planu mnie się podoba:) żałuję, że całości nie doświadczę.
Co do miejsca to sam nie wiem. Do Łupkowa przekonuje mnie Gospodyni:) Pozostałych nie poznałem, lecz na pewno równie sympatyczni. Dlatego powołując się na swoją niewiedzę nie głosuje w sposób bezpośredni ze wskazaniem. Przychylałbym się jednak do nocowania gdzieś na zachodzie. Mniej znam tamtą część, z chęcią bym połazęgował właśnie tam. Chociaż Połoniny w jesiennej krasie...
Jerzu ja się wypowiem w ten sposób: zdaję się na Ciebie - wybierz miejscówkę, w której będziem się czuć swobodnie:)
Bieszczadzkie Jerzowisko jest już skazane na sukces :p
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 18 wrz 2013, o 19:22

nawet wymyśliłem obrazek do tegoż pięknego wydarzenia:)
Obrazek
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez amstaf358 » 18 wrz 2013, o 20:06

jerzumarian napisał(a):Zatem- Plan jest nastepujący: 18.10 spotkanie uczestników imprezy pod nieznana jeszcze nazwą w bliżej nieokreślonym miejscu o godzinie raczej późnej lub nawet wczesnej. 19-21.10 wędrowanie, wałęsanie się po górkach, śpiewogrania i spożycie...
21.10 impreza przenosi sie z blizej nieokreślonego miejsca do Bacówki Pod Honem. Tam już będą inni uczestnicy imprezy o nazwie Zakończenie Lata. Dołączamy do nich i tak trwamy do 24.10 minimum. Kolejne informacje w najblizszych dniach. Propozycje na pobyt w terminie 18-21.10 sa następujące: Łupków u Krysi, Dwernik U Lestka, Smolnik schronisko, Balnica u Wojtka, Wetlina PRL. Prosze o opinie
Czy możemy nazwac imprezę Bieszczadzkie Jerzowisko? bo tak!

;) Proponuje Wetlinę,bo jak się szwendacz czasem włączy to jest więcej możliwosci hmmm....wędrowania i gdzieś tam będę pewnie blisko... :mrgreen:
Bieszczady może nie są wszystkim,ale wszystko bez Bieszczad jest niczym!.....
amstaf358
Wyrypiarz bieszczadzki

Lokalizacja: z piekła rodem/sercem Polańczyk..i Terka przed masakrą

Postprzez gosik4 » 19 wrz 2013, o 17:51

Jesli moge wtrącić to proponuję Wetlina Wola Gorzańska itp dużo miejsc do obejścia i ewentualnego śpiewu który nikomu nie bedzie przeszkadzał Chociaz z drugiej strony w bieszczadach nie brakuje miejsc do spędzania tak miło czasu Zyczę powodzenia i żałuję że nie będe mogła dołączyć Zatem miłego wędrowania
gosik4
Stonka bieszczadzka

Postprzez gosik4 » 19 wrz 2013, o 17:52

A rysunek na tę okazję świetny gratuluje pomysłu
gosik4
Stonka bieszczadzka

Postprzez creamcheese » 20 wrz 2013, o 10:20

Niestety...termin mi nie pasi zupełnie :( ...a skorzystałbym chętnie z okazji poznania Szacownego Waszego Towarzystwa.
Pozdrawiam...wpadnijcie tydzień wcześniej do ZpC, albo najlepiej przełóżcie cały wyjazd o tydzień to może się skuszę i zostanę z Wami?!
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 20 wrz 2013, o 16:29

Co do terminu- raczej nie ma szans na zmiany. jest dostosowany do pobytu w Bieszczadach zaprzyjaźnionej grupy Caryna, która to będzie goscic w Cisnej Pod Honem i .... w zasadzie to negocjujemy mozliwość pobytu całej imprezy w tym miejscu. Oto wstępny plan:
18.10 godzina 22.00 Spotkanie uczestników imprezy w Sanoku na PKP, przejazd do bazy (wstepnie PRL w wetlinie)
18.10 godz23.00- 20.10 biesiady, pienija, granie i wędrowanie po Bieszczadu krainie.... Troche szlakiem, troche na szagę... bez mapy i kompasu...
21.10 przeżegnanie w-Skazane przed droga do Lublina... a cześć ekipy pozostająca w Biesach przenosi sie do Hona.
21-24.10 impreza pod Honem, w tym "Zmiana Czasu". ak wykazały doświadczenia Bieszczadzkie, mozna sylwestrować w nocy z 1 na 2 stycznia, to można tez przesunąc wskazówki zegara 3 dni wczesniej.
Zapraszamy
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 20 wrz 2013, o 17:01

termin jest nie do ruszenia niestety - cream zostań dłużej:). Co do planu podoba mnie się niezmiernie.
co do 21 - pożegnanie proponuję zacząć 20 - coby jeszcze procenty do krwiobiegu wprowadzić.
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Zloty i spotkania