WAŻNE!!! ZGUBIONO PLECAK!!!!

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

WAŻNE!!! ZGUBIONO PLECAK!!!!

Postprzez rudzik » 24 lip 2011, o 17:55

Witam,
w sobote 23 lipca zgubiłam plecak. Zostawiłam go w zatoczce przy drodze pomiędzy miejscowościami Żubracze i Maniów. Bardzo proszę jeśli go ktoś znalazł żeby oddał - czeka nagroda. Zawartośc plecaka była dla mnie bardzo cenna. Zgłosiłam zagubienie w Cisnej na policji i w informacji turystycznej. Gdybym to ja znalazła taki plecak oddałabym go właśnie na policje. Tylko czy są jeszcze uczciwi ludzie.....
Z góry dziękuje.
rudzik
Stonka bieszczadzka

Re: WAŻNE!!! ZGUBIONO PLECAK!!!!

Postprzez jerzumarian » 24 lip 2011, o 18:23

Proponuje Ci podac jakiś znak szczególny owego p[lecaka i wymienić jakies przedmioty, ktore były w nim wyjatkowe. pisze dlatego, bo kilka lat temu w pewnym pięknym miescie wlamano mi sie do auta i zginął plecak. zlodzieja namierzono przez siec bo ktoś probowal sprzedac aparat fied, który w nim był, z ze akurat ten model nie był zbyt popularny to sie udało namierzyć zlodziejaszka. pozdrawiam i życze powodzenia!
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez rudzik » 24 lip 2011, o 18:35

Plecak to Hi-Tech 35l zielono-czarny (jego znak szczególny to w srodku był lekko podpruty :). W plecaku oprócz ubrań była czołówka Petzla - Tikka2 E93 (zielono-szara) i niestety lornetka Nikon Monarch 10x36 :(. Własnie tej lornetki mi szkoda najbardziej.
rudzik
Stonka bieszczadzka

Postprzez rudzik » 24 lip 2011, o 18:40

były też bordowe nowiutkie sandały KEEN MYSTIC. jak można wziąc komuś cały plecak tak po prostu.... dla mnie niezrozumiałe.
rudzik
Stonka bieszczadzka

Postprzez chwastek » 24 lip 2011, o 19:12

olaboga, ptaszku, jak gubi się plecak z taką zawartością? Ja to bym się zapłakała ...

Życzę Ci abyś nie straciła wiary w ludzi.
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 24 lip 2011, o 19:13

niestety to co kiedys bylo nie do pomyślenia staje sie powszednie. przykre ale prawdziwe
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez rudzik » 25 lip 2011, o 06:24

niestety stało sie... tak mówiąc szczerze to nie była do końca moja wina... ale "zgubił" się mój plecak.... koszmar jakiś. cały czas w to nie wierze. a lornetka to była Nikon Monarch 10x 42 DCF. z tego zdenerwowanaia napisałam 10 x 36 :(. w ludzi pewnie przestanę wierzyc...
rudzik
Stonka bieszczadzka

Postprzez bogdaneg » 25 lip 2011, o 09:25

rudzik napisał(a):niestety stało sie... tak mówiąc szczerze to nie była do końca moja wina... ale "zgubił" się mój plecak....

znaczy ten plecak samobieżnyj :shock:
sory, ale nie mogłem się powstrzymać...

Kto prowokuje sytuację - jest sam sobie winien. Wiem. Przykre i brutalne.

Życzę odzyskania swojej własności, a na przyszłość trzymania głowy na karku.
bogdaneg

Postprzez rudzik » 25 lip 2011, o 09:43

Bardzo dowcipny jestes... nie będę Ci tłumaczyć jak to się stalo.
widzisz różnimy się znacznie podejściem do tego typu spraw. Ty piszesz o prowokacji itp. Dla mnie rzecz należąca do kogoś innego to rzecz "święta". Nie tykam!!! tak mnie nauczono. jeśli znajdę i wezmę to oddaje.
rudzik
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 25 lip 2011, o 18:40

rudzik napisał(a):Dla mnie rzecz należąca do kogoś innego to rzecz "święta". Nie tykam!!! tak mnie nauczono. jeśli znajdę i wezmę to oddaje.

To oczywiste, ale jak można plecak zgubić ? Można zgubić portfel, 100 zł, aparat foto - ale plecak ? no to lepszym wyczynem może być już tylko zgubienie namiotu albo samochodu.
IraS
Administrator

Następna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy