Wczasowisko beskidzkoniskie

Re: Wczasowisko beskidzkoniskie

Postprzez creamcheese » 17 kwi 2015, o 08:10

Z bartnego przez wolowiec do radocyny, rewelacja. Na watkowa i do folusza. A zresztą, gdzie sie nie ruszysz szlakiem czy nie to wszędzie wokół bartnego jest czym się pozachwycac
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez anka-szklanka » 17 kwi 2015, o 09:52

Po 1. dziekuję creamchees NA TO CZEKAŁAM :D " gdzie sie nie ruszysz szlakiem czy nie to wszędzie wokół bartnego jest czym się pozachwycac" a poza walorami krajobrazowymi i historycznymi jest tam jakiś sklep tudzieżż knajpa?
po2. Przewodnik, który radzisz łazik jest nieuchwytny, albo ja jestem tuman, bo jak rok temu szukałam ( byłam w chyrowej) to też nie było go w sprzedaży w wydawnictwie w odróznieniu od 100 map i przewodników albo rzeczywiście nie ma dodruku
po3 Lidkru, rodzinka fantastyczna, tym bardziej mnie wzrusza że też miałam dziewczyny ( 3) ktore niestety poszły już w daleki świat, dlatego ciesz sie póki co!
anka-szklanka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 17 kwi 2015, o 11:56

Zjeść można w bacowce bartne, knajp brak, sklep jest. W wolowcu brak czegokolwiek podobno zjeść można w agro u Kasi. W radocynie przy ośrodku lasów jest bufet. W swiatkowej jest sklep. W foluszu jest dom spokojnej starości.
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lidkru » 17 kwi 2015, o 15:36

Przewodnik, który radzisz łazik jest nieuchwytny,

myślałam, że po prostu słabo szukałaś w necie, ale przekopałam się przez wszystkie znane mi mapiane księgarnie i faktycznie :produkt czasowo niedostępny :shock:
Ja kupiłam w Gorlicach w księgarni właśnie wtedy (w sierpniu 2014), stało ich kilka na półce, może jeszcze są...
edit: znalazłam na alle używane
http://allegro.pl/lubonski-red-beskid-n ... 04853.html
http://allegro.pl/beskid-niski-dla-praw ... 61658.html
:)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez anka-szklanka » 17 kwi 2015, o 19:30

Dziekuję za link, własnie zakupiłam na allegro 1 sztukę i będę z niecierpliwoscią oczekiwac kuriera ! DZIEKUJĘ WAM ZA RADY, Z FOLUSZA JESZZCE NIE SKORZYSTAM :D
anka-szklanka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez PiotrekF » 17 kwi 2015, o 21:23

Anko
Kornuty ..... nieopodal Diabli Kamień wodospad Magurski
PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 17 kwi 2015, o 22:08

PiotrekF napisał(a):Anko
Kornuty ...

Własnie, właśnie...przez Magurę Wątkowską (nie musisz zahaczać o Folusz :mrgreen: )
Anko!! Zazdroszczę Ci tego co odkryjesz/poznasz/spotkasz/... w ten majowy czas. A zieleń jest w Niskim niesamowita, wielokolorowa, soczysta...jak kwitnie śliwka, wiśnia i do tego ściana różnozieleniastego lasu...
Jak szedłem doliną beskidzkoniską w maju i widziałem te kolory zielone to...szedłem i płakałem...bo ślepy byłem przez tyle lat.
Pizdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez anka-szklanka » 18 kwi 2015, o 13:15

to dołącz do nas będziemy razem płakać :( Ty zdaje się poeta :!: ) Zdaję sobie sprawę jak mi dobrze i ciesze się że nie muszę zahaczac o Folusz :mrgreen:

Kornuty oczywiscie też, choc jeszzce nie wiem czy to wieś, góra czy cóś innego, ale sie dowiem!
anka-szklanka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 18 kwi 2015, o 14:25

Nie da rady...nie w tym maju...ale w listopadzie a i w sierpniu będę, to może wtedy popłaczemy?
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez PiotrekF » 18 kwi 2015, o 17:41

anka-szklanka napisał(a):Kornuty oczywiscie też, choc jeszzce nie wiem czy to wieś, góra czy cóś innego, ale sie dowiem!

Anko
Kornuty :
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Diabli Kamień;
Obrazek
Obrazek